Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy jsem si nemyslel, že přije doba, kdy budu rozhodnut volit komanče. Ale ona je to fakt volba menšího zla. Všechny ostatní velké strany jsou nevolitelné, volit malé strany nemá smysl a nejít k volbám hraje do noty těm velkým ........
  • Jsem ročník 54 a KSČ jsem nemusel,ale nadruhou stranu když vidím ty zlodějský kapitalisty co sem zavedli pracáky,feťáky,bezdomovce,exekutory,vymahačský bandy,musím říci zlatí komunisti...Kecaj že nic nebylo, koupil jsem vše a k moři jsem také jezdil ano vše vpořádku nebylo ale takovej MASAKR jako je tady teď tak ten tu nebyl. *12* *12* *12*
  • Takovouto trojkoaliční pravici nebudu nikdy volit. *16* *16* *16*
  • Nikdy jsem nebyl v žádné politické straně, pamatuji si leccos (narodil jsem se v 1957) ale takový bordel jako nyní, tu nikdy nebyl. Dokonce feudalizmus byl spravedlivější. Ať žije KSČM
    • Velká pravda, jenže by tato vládo měla skončit velkou defenestrací, čím dřív tím lépe, než bude vše rozkradeno, a šedá eminence Kalousek, Nečas a jejich komorni Lager první.
  • Pišto Žigo máš to marný máš to marný, komunisti bodují.
    • i kdyby vyhráli , nic s tím co tu je, neudělají....
  • Vítězství komoušů i do té rozkradené zemičky je docela pro mnoho lidí zadostiučiněním.
  • Pišto Žigo a Karle Vlku máte to marný, máte to marný, komunizmus vítězí na všech frontách !!!
    • Komunismus (zatím) nevítězí, v Číně již je kapitalismus, Kuba a Sev. Korea jsou spíše odstrašujícími příklady. Ale to že u nás jsou komančové na postupu je jenom díky těm
      co zapomněli co se tu dělo po 40let a těm co dovolili tu zlodějinu co se tu koná 22 roků. *10*
  • Pro Andreas Angel.Máš to trochu pomotané.Nejedná se o slučování standartních jader vodíku,ale o jejich izotopy,tritium a deuterium.Jásáš předčasně.Ve hvězdách sice toto slučování skutečně běží,ale je velmi pomalé,vzhledem k velikosti hmoty hvězdy,která se na tomto slučování podílí.Další úskalí vědy je v udržení plazmatu.Už dnes je třeba obrovských energii a to ještě nemáme tlaky a teploty,kdy by se dalo hovořit o nějakém efektivním slučování.Ale pokud by se měla vrátit energie,kterou do zařízení dodáváme,pak by se to rovnalo převelikému výbuchu,už dnes.A to jsou dodávané energie ještě nedostatešně efetivní ke jaderné fůzi.Zatím lidská fantazie mnohonásobně předbíhá vědu.Já bych ohledně jaderné fůze spíše řekl,že věda přešlapuje spíše na místě.Kdysi se jásalo nad atomovými elektrárnami .Dnes je některé země ruší.Ty mocné země spíše,jako je USA,než na vědu,sází na zbraně.Pomocí zbraní dosadit do zemí,které mají ropu a plyn,své loutky,aby ty jim pak tyto suroviny prodávali zcela lacino.Kdo nemá ropu a plyn,jako například naše země,tak bude mít pro budoucmost,v rozprodané a rozkradené zemi,pořádnou smůlu.
    • Studená fúze je téměř vyřešena, ale elity vlastní vzorce pro dokončení, a nechtějí je vydat, ale budou muset., za druhé všichni lidé pod 50 let zažijí, i tu volnou energii o které se hodně mluví , bude a bude pro všechny a zadarmo , jen musí dojít a dochází , k velkým změnám na celé zemi .
      Právě zažíváme začátek těchto změn !!
      Pozor , toto není utopie ale skutečnost !
  • Pro JuDr Karel Vlk.Na nějakou černou knihu komunismu ti národ kašle a kašlat bude.Do módy bude přicházet okovaná násada od krumpáče a kvalitní bejkovec.To proto,aby mohl národ všechny ty lumpy,kteří zde dvaadvacet roků národu lhali a pro sebe kradli,od koryt vypráskat.
    • Pane profesore komunismu, ty žvásty jeďte přednášet do Severní Koree
    • No ano, vypráskat současné tuneláře a nahradit je jinými, to je správné české řešení.
  • Po tom jak za dvaadvacet roků političtí lumpové,které ve svojí troubovitosti obyčejný český blb volil,tuto zemi zbídačili,mají šanci dostat tuto zemi z cesty ke státnímu bankrotu pouze komunisté s tvrdou levicí.Uvedené však bude jak lumpy,tak hlupáky hodně bolet.Protože to bude vyžadovat tak tvrdou ruku mladé generace,že oproti ní byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.Lumpy bude třeba odporážet co nejkrutějším způsobem a ty přihlouplé důchodce,kteří se na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku podíleli,nechat pomřít hladem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit