Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Objednáme šimpanze to jsou chytrý zvířata,naopak zvířata z ODS jsou úplně bez mozku ale zato mají místo rukou hrábě !
  • Zvolit na kongresu za předsedu ODS slušného člověka je nadlidský úkol.On je v této straně jeden větší syčák než druhý.Takovým stranám se slušný člověk vyhýbá.
  • Kdokoli, a ještě blbější a uvědomnělejší *12* Třeba Tlučhoř, ten jeho křivej invalidní zjev by se tam hodil *12*
    • Máš pravdu, ale zas na druhý straně, kdo umí říci "do prde-e" a přitom si ji zároveň políbit?
  • Navrhuji, aby Nečase vystřídali Pat a Mat. I ti toh zkurví méně.
  • Pořád čekám že toho pomatence Pištu dají do svěrací kazajky a pořád nic, už je to zdravotnictví KO.
  • Omlouvám se všem mám už to v mé palici popletené, matka mi zase nedala, tak jasně že musí zvítězit proletariát. Mě neberte vážně jsem starý dem*nt co neudrží moc a bojím se, že bych nemusel být na podpoře ale zase musel chodit do práce *16* Takhle mám dva příjmy, podporu a od tiscali za provokace.
    • Kouká, že už jsi celý popletený, dokonce i kradeš nicky. Ale máš to marné, komunisti byli, jsou a budou zločinci a skončí v pekle.
      • Máš to Pišto v té tupé palici popletené pořádně, nebojíš se že ti někdo nafacká ?
  • Nudíte se ? Kupte si medvídka mývala !
  • Job jego mať, skazal jego prevoschoditělstvo Vencl Putinovič Kikina Klaus iz Galiča. Poslední dobou hodně, ale opravdu hodně zlobí a nechce poslouchat.
  • No, děcka jo se myslim, že nam našo vláda už ukazala co umi a musí pěkně po zasluze do ř…i. Jakepak copak bychom s nimi robili. Po patečni nočni šichtě si dame par piv a ideme volit. Sice enem na kraj, jak nam už zrušili ty okresy. Okresy byly fajne, bo se tam sem tam nachomejtnul aji jakisi kamrat. Na kraju už sedi sami papalaši. Poraďte staremu hajerovi, koho tam jebnuť do tej bedny. ODS v žádným případě, bo kradnu stejně a možna i vice než ti, co to s nami mysleli upřimně a do chalupy nosili miliony v igelitkach od stařika. Za komunistu jsme jezdili na vyměnne rekreace na Krym a do Rumunska. Tož pěkně tam bylo ale museli jsme prodat par teplaku a gola sadu co jsme ukradli v robotě aby bylo na kořalku. Tehdy se ale haviř nemusel bat, že ho nějaky šaleny Slovak odjebe metylem. Tož fakt nevim koho tam do tej krabice jebnuť…
  • Doufám, že to nebude podobnej blbec !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit