Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak odbory tvrdí, že nás daňová a penzijní reforma zadluží. Já nejsu ekonom takže toto posoudit nedovedu.
    Fakt je ale, že ty reformy tu mněly být už dávno. Ale co se odborů týče, tak mně by zajímalo proč se odbory
    neangažují tvrdě proti rozkrádání při předražování státních zakázek? Nebo jdou na ruku velkým stranám, které, jak to vypadá jsou z těchto peněz asi taky financovány? A je zajímavé že se nakonec odborářští bosové dostanou do parlamentu. A dále, kde byli odborářští bosové, když se při divoké privatizaci rozkrádaly fabriky? Kdyby tenkrát a i dnes proti těmto zlodějnám tvrdě postupovali, mohli být dnes peníze na zvyšování platů zaměstnanců. Dnes většina lidí nadává, ale je to vlastně jenom jako mluvení do vrby. Já už jsu důchdce, ale ti mladší by neměli jenom tak tupě nadávat v hospodě, ale ty své funkcionáře nevolit a zvolit si takové kteří jim pomůžou.
  • Bohužel mají odbory vždy pravdu, zrovna tak když s ČSSD upozoňovali Tuplblba s Kraďouskem, že přijde krize, ať dělá něco s rozpočtem a tihle dva vytlemení blbci se jen smáli, že jsme ostrůvkem stability, že krize se nás netýká apod. bláboly, teď z toho mají ještě zamotanou hlavu, takže já bych odborům věřila, mají lepší ekonomy, než je ten padákovochemický blb Kraďousek!!!!!!!!!! *1* *6* *1*
  • Nikomu nic nedlužím a kdo dělá dluhy má je zaplatit na to by bylo dobré zřídit tábor pro dlužníky a snimi stavět železnice a dálnice jako základní manšaft 300 pašáků ze sněmovny a dalších inštitucí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit