Přejít na výpis diskuzí

Daňové podvody v Argentině úspěšně odhaluje bezpilotní letoun

25.9.2014 9:45
6 příspěvků

Proti lidem, kteří se dopouštějí daňových úniků, nasadily argentinské úřady bezpilotní letadlo. Finanční úřad v oblasti Buenos Aires již odhalil kolem 200 domů a 100 bazénů, které jejich majitelé nepřihlásili ke zdanění. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Daně - největší legální zlodějna, kdy 1% lidí odírá těch zbylých 99%
    • To ale nemáš z vlastní hlavy, že ne ?
  • Když to tedy stojí jen tak málo a o skutečné "letadlo" se tedy ani přímo nejedná.., protože jde vlastně o "jakýsi a kdoví vůbec něčí"..?..létající předmět s kamerou, která může sledovat i jiné věci, než jen to co má legálně dělat.., tak to bude akorát jen otázka času i nervozity "někoho", kdy ti co skutečně mají větší či dokonce velké úniky a bude jim to stát za to... prostě někoho najmou a ten pomocí obyčejného, starého AK-47 či i nějakou jinou "flusačkou" co se vejde pod bundu .. udělá s letadýlkem krátký proces s jistotou, že to není v tomto případě opravdu žádný problém sundat takovou laminátovou hračku a zjistit střelce bude velmi složité, ne li přímo nemožné. Spíše to svědčí o tom, že ten stát ani neumí stanovit i vybírat rozumné daně v jiném systému i bez takových "sledovaček" a jeho úředníci i politici neumí vytvořit jasný přehled majetku a evidence toho co se v zemi vůbec všechno nachází a toto vše řádně zaevidovat, aby jim neutíkaly peníze jinam a pak se tom řeší i takovou buzerací, jestli někdo někde bydlí či nebydlí a pod....Ať se tedy rozjedou se kouknout do jiných zemí, jak se to kde dělá a jde jim to lépe i bez "letadýlek"...
  • Tak fajn, ale proč je jako ilustrační obrázek bojový dron, který určitě není k mání za 10 000 doláčů, ví asi jenom Tiscali. A nebo se Argentina chystá ty baráky humanitárně bombardovat?
    *1* *1* *1*
  • takze v Argentine vlastnik nemusi platit dan z domu kdyz je prazdny? to maj dobry *1* (ale nadruhou stranu je to dost hloupi, no jesteze ted maj to letadlo...)
  • Jasně, bombardovat a zase bombardovat!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit