Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímně lituji lid této země, mít na výběr mezi Zemanem, jehož skelný a nepřítomný pohled mluví jasnou řečí a tím Jidášským ksichtem Drahošem, to by jeden fakt zaplakal...
    • ...to mi mluvíš z duše.
    • Volí i ten kdo vyklízí posici a nejde k volbám. Soudný člověk vždy volí to menší zlo.
      • Dobrá volím menší zlo a to je Zeman
        • Zřejmě jsi moc rozumu nepobral, soudě podle nicku a reakce.
  • Miloš Zeman dostal 26,5 milionu korun? A jaký je teď kurs koruna - rubl ???
    • to zajímá jen tebe
  • Ta ruská unda Zeman tvrdí, že země je jeho a těch jeho tří bukvic! Ale to přece není pravda! Tato země je N A Š E !!!
    • co je tvoje undo?
  • Už jsem to psal, možná jste to přehlédli, bylo to vlevo dole. Pana Miloše Zemana podporuji a jednoznačně doporučuji!
    • Kája občas blázní, ale fake news jdou z Kremlu! *12*
  • to sice zvládne, ale já to nechci zvládat !!!!
    http://www.euportal.cz/Articles/18511-jiri-drahos-zeman-a-spol-nas-strasi-islamismem-islamizaci-evropy-migraci-a-tim-ze-euro-bude-katastrofa-my-to-ale-zvladneme-a-angela-merkelova-rekla-zvladneme-to-.aspx
  • Fuj, to je pohled *12* *12* *12*
    • OvcanHavel
      Pravdu díš starý kamaráde jak vidím tu bezpáteřní, kolaborantskou, zaprodanou Drahošovu držku taky se mně dělá šoufl, jsme v tom spolu *14* *14* *5*
      • Myslíš tu ruskou swini Zemana?
        • ne tebe kavárenskou kurwu
  • Udělejme čáru za obdobím "vládnutí" konzervativních post-bolševiků, jako je Klaus a jeho spolu...kamarád Miloš Zeman. Dost bylo podivných privatizací, zázračných zbohatnutí, přesunů miliard do kapes firem spřátelených s ministry, premiéry, prezidenty apod. Když přestanou bránit vyšetřování "čapihnízdáren" a tomu podobných kauz, zjistíme najednou, že ČR je bohatá země, kde i ta nejnižší mzda může být trojnásobná, než je dnes (i když stále poloviční, než v "krachujícím" Řecku) *1*
    • a to jako myslíš že nějaký slizoun z Akademie věd zařídí, Ty jsi takový vypravěč bajek jak ten Drahoš. po hospodách za panáka slíbí všechno a všem. Drahoš je jen zručný mluvka a lhář.
  • bakalovy-sorošíky k výhře nepomůžou, nebot' český národ není hloupý a nenechá se tahat TOP-VÍTAČI za nos !!! *1* *1*
    • Bakala je Zemanův kamarád, spolu se Sobotkou mu přihráli OKD, tak tady nelži zemáku.
  • Hradní ovčinec se činí. Jde jim o hodně. v sázce je dalších pět let válení se na hradě za peníze daňových poplatníků.
  • Tak koukám, že tradičně je to tady samý bolševický bastard.
    Jinak, to na té fotce mě volíznout, tak umřu. Ta jeho bedna kytu musí být pěkně proočkovaná.
    • kde jsi vyrostl a kdo tě vychoval a porodil a učil? nebo jsi žil v zahraničí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit