Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi se opravdu povedl. Co na tebe říkají rodiče a příbuzný? Pokud se k tobě ještě hlásí.

  • tobro

    Vyměňte prosím tu fotku, vždycky se toho vykuleného.xichtu akorát leknu.. ;-)

    Díky!

    😎

    • vanhorne
    • Kdyby tam dali fotku rozchechtaného Kobliháře, zeMANa či někoho podobného, to by byl pisatel spokojený?

      • tobro by byl asi spokojený...

        To by se zřejmě nelekl...

        To já bych měla problém se 🤮...

        • ♦️

          • vanhorne

            Chlupy ti vypadaly samy od sebe, nebo jsi vyholena?

            • V zemi uloupené indiánům jsou koloběžky chlupaté? Ty vemínko?

          • Ale o tvoje foto nestojime, tak nám ho tu pořád nevnucuj...

            • Od kdy ♦️ o sobě mluví v množném čísle?

            • KIMCID

              to je foto tvé matky ale je fakt že jsi ji podobná :D

              • vanhorne

                Reakce na příspěvek:

                Kde mas  svuj odkaz na nocnik, nerikej, ze jsi zapomnel.

                • KIMCID

                  Reakce na příspěvek:

                  Ne nepotřebuji hned se jeden nočník, TY, ozval  :D

        • Každý to vidíme jinak. Je ale i jiná alternativa, než pan Babiš.

          Ale to by nenávist nesměla být intenzivnější, než objektivita.  

          Věřím, že mohou existovat jedinci, kteří se tetelí blahem při detailním pohledu do tváře Vítka, takto šéfa největšího mafiánského syndikátu. Prý Starostové? A to blaho já Vám tedy přeji. 

          • Jindřichu- já se tetelím blahem při detailním pohledu na zcela jinou tvář...

            A opět tu je věc názoru - pro mě je největším mafiánským syndikátem koblihář a jeho spolek...

            Prý ANO...

            • V pořádku. Říkám, že každý to vidíme jinak a to je v pořádku. 

      • KIMCID

        Ta je tu pořád proč se hloupě ptáš?

    • henrys

      Také nemáte rád čivavy? 😀

      • tobro

        No, většinou nadělaj´spoustu kraválu, ale bez paničky jsou v pitchi.. 😇 😇 😇 .. 😂

        • henrys

          😂

  • Digitalizace nás nakonec zničí.  Budou elektronické domácnosti samá
    výhoda, čipy v prstu samá výhoda; ani peníze KEŠ nebudou ... Už samotné
    počítače jsou vůči uživatelům totalitní - aby fungovaly, musí dostat
    přesně to, co chtějí. Možná se to zlepší po možnosti ovládat počítače
    hlasem.

    Datové schránky budou pak modernizovány; bude nebezpečí
    jejich zneužití, budou různé druhy, budeme si za ně připlácet, budou
    poradenské firmy, které nám za peníze poradí, jak na to - no známá
    šaškovací kolečka.

    Werich řekl, že všechny změny jsou k horšímu.

    • Tyto změny jsou úplně k h. Je to vidět třeba na vládě, máme celé zbytečné ministerstvo - další tlupa darmožroutů, musíme jim vymyslet práci. České dráhy jsou tak digitalizované, že nejezdí ani na čas. Česká pošta, dnes podáš, za měsíc možná obdržíš. 

  • mun.go

    Trochu nelogický titulek.

    Co občan, který je zároveň živnostníkem (OSVČ = osoba samostatně výdělečně činná)? To už není občan?

    Předpokládám, že datovou schránku bude OSVČ používat jen v souvislosti s živností.


    • To asi ne. Pokud máte datovou schránku, jste povinnen ji používat při veškerém styku s úřady, tedy i v momentě, kdy se to vašeho podnikání netýká. Snad se nepletu...

      • mun.go

        Zamyslel jem se nad tím, co je to "úřad". Je to také obecní / městský úřad, což jsou orgány samosprávy? 

        Tady jsem si přečetl, že "Umožňuje-li to povaha dokumentu a má-li fyzická osoba zpřístupněnu svou datovou schránku, orgán veřejné moci doručuje dokument této osobě prostřednictvím datové schránky, pokud se nedoručuje veřejnou vyhláškou nebo na místě.

        Wikipedie mluví o tom, že pojem orgán veřejné moci sice užívá Ústava České republiky (čl. 87 odst. 1 písm. d), ale závazně nedefinuje. 

        Mají to být státní orgány, tj. orgány státu, např. ministerstva, soudy, policii, různé správní úřady a podobné byrokratické smečky, ale také orgány samosprávy, a to jak územní, např. obecní policie, tak profesní, např. disciplinární komise veřejno-právních profesních komor.

        A také se konstatuje, že neujasněný pojem "orgán veřejné moci" přináší spory o to, zda je takový úřad způsobilý rozhodovat nestranně v řízeních, kde vystupuje jako jedna ze stran řízení příslušná obec nebo kraj (např. zda stavební odbor obecního úřadu může udělit obci stavební povolení), přestože všichni jeho zaměstnanci jsou vůči této obci v pracovním poměru a tím je dán jejich zvláštní vztah k jednomu z účastníků řízení.

        Takže tak - běžný úřednický bordel.

      • Nějak tady postrádám, kolik to ušetří "přepracovaných" darmožroutů.

        • Při covidové krizi se na úřadech úředníci rozdělili na dvě skupiny a vždy jedna skupina pracovala po-st a druhá čt-pá a další týden obráceně tak, aby se vzájemně v práci nepotkávali a nemohli se nakazit. Přesně tato situace ukázala, že polovina úředníků práci zastala a nikde se nepsalo o tom, že by úřady kolabovaly nebo nestíhaly. Ovšem státních zaměstnanců je ve státě tolik, že nikdo nechce přijít o tyto voliče a nikdo neudělá radikální řez a velké snížení.

  • KIMCID

    Vyvalenec se bojí

    • Čeho se bojí vyvalenec KiMCID? 

      • KIMCID

        Já se nebojím nejsem poskok ani volič Stan :D

      • On se dotkl Vašeho Vítka? nevídáno. Hurá na zteč na jeho obranu. 

      • vanhorne

        Ze Putin vypadne z okna?😀

        • 👍🛴...

        • Díval jste se milý Kanaďané někdy po potřebě do nočník? Nekouká tam na Vás také Putin? Vidíte ho všude. 

          • Jindřichu - vy chcete na nočník...?

            No - já jen, že si myslíte, že jej používají i jiní...😉

            • Nechtěl jsem používat to klišé u ruce v této nádobě. 

              Některým evidentně chorým osobám je tato užitečná nádoba k užitku. 

              • Reakce na příspěvek:

                A které - evidentně choré osoby - máte na mysli...?

                • Reakce na příspěvek:

                  To jsou mi dotazy. Mám na mysli choré osoby, které nemohou běžně používat toaletu. Je to dostatečně jasné? 

                  • Reakce na příspěvek:

                    Nějak jste se do toho, Jindřichu, zamotal...

                    Nejdřív jste napadl " Kanaďana" a teď to okecáváte...

                    • Reakce na příspěvek:

                      Napadl? Tak kromě Občana už máte v hájení i Vanhorna. Asi budete dobrý oddíl. 

      • KIMCID

        Já nemám vyvalené oči jako Rakušan, tak že jsi opět mimo ----jako vždy :D

        • Takové vykulené oči má kocour, když tlačí do plev.

        • Důkaz...?😉

          • KIMCID

            ŽE je vyvalenej tak snad máš oči ,no je to prostě vyvalenec. Ale tobě se líbí co :D

            • Důkaz, že nejsi vyvalený...

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Si ho najdi na netu :D

        • henrys

          Občan se samozřejmě při volbě nicku překlepl - V a B jsou prostě moc blízko u sebe! Já bych ho ignoroval, když je tak blbý! 😉 Navíc si stejně myslím, že je to nasazený chorošovský agent z hovinek.cz, neboli redakční presstitut špatně maskovaný za diskutéra! 😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit