Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co říkate Italští mafianí .Odstranit toho lumpa JIRÁTA.
  • I am sorry dude!
  • závidíte úspěch pravicové justici,její pracovitost v řešení levicových křiklounů.Vice práce,to je naše agitace.
  • Na případu doktora Ratha je vidět obludnost tohoto nelidského režimu. Byl to politik opoziční a proto byla uvalena vazba - za stejné činy s mnohonásobně vyššími úplatky se nikdo neobtěžovat uvalit vazbu na žádného z pravičáckých tunelářů. Dokonce ani takový Janoušek, který je obviněn z pokusu vraždy si klidně chodí na svobodě. Ze začátku jsem věřil ve vinu pana doktora Rátha. Čím déle je ovšem ve vazbě, tím víc si myslím, že nejde o vyšetřování ale o výrobu důkazů. Máme zde přece justiční a exekutorskou mafii a od mafie člověk nemůže očekávat spravedlnost. Chce to bohužel totální změnu. Osobně už mám jasno, že budu volit jedinou nezkorumpovanou a nezkorumpovatelnou stranu v parlamentních volbách.
  • Ústí není Praha, my s tebou po "demokraticku" zameteme doktůrku, to se budeš divit. A jestli cekneš, tak tě odstraníme po "demokraticku" navždy. Přece není možné aby jsi kritizoval naše "demokratické" snahy a naše "demokratické" členy "nejlepší" vlády všech dob. Tak bacha doktůrku, nebo skončíš jako Alexandr *16*
  • měli by Mudr Rátha pustit za jeho starým nemocným otcem, ale protože jsou to hyeny, tak ho nepustí. Za to Parkanová, Vondra a další zloději chodí po svobodě a jde to do ztracena.
    • Výčet není úplný ale ten seznam zlodějů, gaunerů a vlastizrádců by se sem nevešel a tolik uranových dolů nemáme.
  • Vězeň Němcové.Stále se ho bojí. Musejí ho zlomit. Kdyby to co měl udělat bylo tak jasné, již dávno by muselo být po soudu. Zatčení vyrobili, teď jenom vyrobit důkazy. Ale oni to zvládnou. Zdravím Parkanovou, Janouška, Vondru a další miláčky režimu..
    • To nejsou miláčci, to jsou strůjci režimu.
    • Je to tak, vazbu budou co nejdéle natahovat, aby nemusel ven, kdyby soud ho osvobodil. V této zkurv.... zemi se nedá žít.
  • Vězeň Němcové.Stále se ho bojí. Musejí ho zlomit. Kdyby to co měl udělat bylo tak jasné, již dávno by muselo být po soudu. Zatčení vyrobily, teď jenom vyrobit důkazy. Ale oni to zvládnou. Zdravím Parkanovou, Janouška, Vondru a další miláčky režimu..
  • však tatínek má ještě jednoho syna. Kromě toho, já myslím, že k panu Rathovi mělo přibýt ještě mnoho a mnoho dalších do té basy
    • Ty jsi přímo tlama. Otec chce vidět všechny svoje děti, je už hodně starý.
  • Standardní postup. Ani pan Rath nemůže být vyjímkou. Navíc, pokud trvají důvody vazby - nikoho nepustí. Nevím, na co si pan poslanec stěžuje.
    • Tebe by měli dobytku zavřít.
    • Pana Ratha nemusím vůbec, ale přijde mi, že je ve vazbě opravdu na politickou objednávku vládnoucí garnitury a to hlavně pánů Kubiceho a Kalouska. Což takhle madamme Parkanová: Nějak kauza usnula, že maestro Kalousku. Raději necháme vyměnit policejní presidenty a ministry vnitra. Ono by totiž mohlo dojít i na nás. Ale nebopjte. Všeho do času. Ani ministu financí stromy do nebe neporostou. *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit