Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • našel by se tady někdo, kdo by mě dal pořádnou nakládačku a vytloukl mě ty moje shnilý zuby?
    • ... nenašel, tak jsi na řadě ty, napiš místo a čas, vychutnám si praskání tvých kostí, blbe :)))
      • v Ostrove kdykoliv rudolfku , kdykoliv . Napis kdy mas naladu byt spraskan jako prasiva krysa ty trosko a degene . Muzu ti vykopnout dvere do hodiny ty chudaku . Snad jsem na zadne tvoje osloveni nezapomnel. Ty zase nezapomenes na me , to ti slibuju ty gramatiko !!!
      • jo chcípáku
      • u tebe v chlívě dobytku, zmažu tě tak, že tě ani tvoje máma Stračena nepozná *1*
  • tu?
  • Koukám, že se čapisral naučil nové slovo. Teď už mu jen zbývá doučit se, co to slovo vlastně znamená *15*
  • Putinořiťolezci chválí Trumpa, protože chtěl spolupracovat s Putilínem. Až ale řekne, že Putler je fašista, on pro ta slova daleko nejde, tak putinořiťolezci začnou vychvalova Hillary.
    • Kdyby tam byl místo Putina Vladimir Žirinovskij, tak ten se ti vysere jak na Trumpa, tak na Cllintonku a rozmázne je po zdi, ty blbečku Simonův a tady z této planety zbude akorát tak hovnoo, ty putilíne..hi..hi.. *2* *2* *2*
  • Trump ještě nesedí v Oválné pracovně, clintonovci a další temné síly se snaží zpochybnit výsledky prezidentských voleb.
    • souhlas Pamelo
  • Doufám, že Trump dostane brzy "impíčment". Hlavně za tu jeho ochotu paktovat se s fašistou Putlerem.
    • už ti dorazily nové instrukce?
    • ... a ty dostaneš přes píčment, pitomečku Simone :)))
      • ... jsi, jak dobře známo, nezaměnitelný primitiv :)))
  • -kam se podíváš, a něco "normálního" nemáte třeba o buznomašinách u nás v Česku?! *8* *1*
    • ... o tobě nikdo nikdy nikde psát nebude, sračko :)))
  • Doufám že Ivana dostane post místo Shapira.
    • ... primitivní deb*l jako ty hlavně marně doufá, že se dostaví jeho inteligence :)))
  • ježíš marja
    • ... víš jako vždy úplné ho*no, vidláku :)))
      • a právě proto, že vím o hovnu úplně vše - ježíš marja

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit