Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dlouho chodil Putin s rudým džbánem pro vodu až se ucho utrhlo.
    *15* *15*
  • Jak to tady sleduji, tak ten tečka tady dělá takového Pepka Vyskoče, jen mě udivuje že to je starý fotr, takoví lidé jsou většinou vážení a moudří lidé ale toto je výjimka, ale jen to potvrzuje pravidlo. *4*
    • Jsem holka a do zlaté kolébky jsem byla snesena v roce 1990. To jen
      abych vám rozšířila vaše chatrné rudé obzory. *15* *15*
  • Já nejsem nemocná ani nekvokám agente Skálo! *16* *16*

    ˇJsem sice podle vás jen holka ale mám právo vyjádřit svůj názor.
    Už tu naštěstí není Rudá cenzůra ani se tu po Ruském vzoru svoboda slova neomezuje.

    Rusko nemá nárok na Ukrajinu. Na tom nic nezmění vaše směšná tvrzení že dříve
    to bylo jinak. Rusko bylo také dřív okupováno takže by podle vaší nelogiky mělo
    rozdat své území.
  • Putinovo rusko nepatří do civilizovaného světa 3. tisíciletí. Gauneři, zloději a jiní zločinci jsou v celym světě, někde i ve vládách, ale civilizovaný svět se s nimi nakonec vypořádá, zločince zavře, vláda padne. Jenom v rusku stále panuje systém 1. tisíciletí, nástrojem síly je nevědomost občanů a jejich izolace od dění a civilizace okolního světa, psychický a fyzický teror. Dokonce už i čína začíná procitat z maoistického pomatení, dnešní Německo a Japonsko jsou mírumilovné demokratické země, jenom rusko a severní korea žije v jiném, vlastním světě sociální pomatenosti s diktaturou deviantů. To ale nemůže obstát a již dlouho trvat. Dějiny jsou neúprosné a obě semeniště diktatur brzy zaniknou. *16*
    • Blbkyne vaše vymývačka už nefunguje, v pomateném světě žijí bohužel občané USA, jsou totiž díky tamnímu rezžimu dlouhodobě nevzdělaní. Páčko
      • Občané USA jsou rozhodně samostatnější než Ruští mužici kteří jen slepě
        poslouchají Rudé Fuhrery. *15* *15*
        • Husičko, nejsi náhodou šípková růženka ?
  • Tak zatím se utrhnul jen Prasivenko *1* *1* *1*
  • Pussinko a léčíš se někde?
  • Rusák nedávno zničil kavárnu a zavraždil tak tři ženy. Podařilo se mu také
    zavraždit sedmiletou holčičku. Na Krymu začal utlačovat Tatary a v Doněcku
    Ruská banda mlátí odpůrce jejich totalitního řádu.

    O tom však zdejší Kremelští pohádkáři samozřejmě neřeknou ani slovo.
    • Když přestaneš lhát tak se naučíš prohrávat.
      • Já nelžu ale hovořím pravdu. Právě to vám tak vadí.
    • Jjj, tohle natočil americký student, který se na ten "okupovaný Krym" (Který mimochodem Rusku patřil déle, než je samotná existence USA):

      https://www.youtube.com/watch?v=p4KwrK4qVvk


      *1*
      • Takže Francie si vezme Moskvu ano. Napoleon ji obsadil takže jim patří.
        ráda to podpořím a pokud vy ne tak jste pokrytec. *1* *1*
        • Co to pořád melete s tou Francii? Vždy Francie právě díky Moskvě dostala do držky? Napoleon se tam doslova "jen ohřál", protože Rusové ho před jeho vstupem vypálili.... *1* *1* *1*
          • Neutíkejte od tématu.

            Je jedno zda tam byl hodinu či den. Prostě ji obsadil a ovládl poté co poražená
            Ruská armáda s carem v čele utekla. Z historického hlediska má tedy na ni nárok.
            to je vaše logika se kterou furt požadujete pro Rusko jeho dávná
            území která obsadil.
  • V lidském životě se nedá jenom vyhrávat a mýliti se je lidské. Důstojný člověk přizná porážku a tím se učí. Po vzoru USA se však rodí hovada, která budou lhát i na smrtelné loži, slovo důstojnost totiž neznají !
  • měli by roztřídit zajatce na běžné vojáky a ty propustit a prašivé vrahy,žoldáky USA a EU,fašisty z pravého sektoru a tyto zrůdy odsoudit a popravit
    • Tak, už je tu známý pitomec jura z blbákova. *12*
  • Takže celá UK armáda padla na rypák, dnes je jasné ž toto století bude patřit Číně a Rusku, usa už je v krizi ze které se nikdy nevymotá, je to prostě tak a nejinak:
    • Souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit