Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek nemůže dostat urážlivou SMS a ani Klaus a ostatní ODS a jim podobní
  • Tak se mi ulevilo.Měl jsem výčitky, že jsem neobjektivní, když Slávka považuji za poněkud zpozdilého.Ne , že by bylo nutno politiky hájit, ale tohle co vymysleli hluponi od 100bobků je výrazem duševní choroby. Nic než úlety od nich jsem nezaregistroval.V demokracii a svobodě se to šaškuje.Nic pozitivního, ani vtipného.
  • že by zapomněli uvést číslo tohodle blba?
  • Pane Jandáku, jak můžete se v těch PH pohybovat. Je to čím dál horší. Stouponěte si na jeviště, budete tam šťastnejší.
    • Nevěřte tomu. Když bude na jevišti, nemohl by být v různých dozorčích radách, kde z toho kape. Ale jak píše v článku - je to služba veřejnosti.
    • ... ten si může tak stoupnout místo hajzlbáby v metru :))))
      • Tam stojíš jak z m r d dodnes ty, jako živá ukázka lůzy *16*
        • Levicový inteligent se projevil *12*
  • Furt lepsi CSSD, nez zasr.na ODS, VV apodobne. Kalousek, Necas a spol je banda dementu, co jen neustale cim dal vic okrada obycejne slusne lidi.Uz nevi jake dane by zvedly, jake vsechny statni prispevky seskrtaly aby se napakovali. V dnesni dobe prumerna rodina ma co delat aby nejak vyzila a tato vlada nedela pro lidi vubec nic, jen jim hazi klacky pod nohy...
    • A víte proč ti slušní platí? Protože ty ku*vy z ČSSD tolik ten stát zadlužily, že srovnat tenhle dluh v době , kdy se zrovna v Evropě nedaří, bude trvat hodně dlouho
    • No CSSD to jsou opravdu "odborníci". Za své vlády v době ekonomické prosperity dokázali zadlužit i naše vnuky. A teď to musíme splácet. Cikánům se také za jejich vlády nebývale zvedlo lemplovné, lenošné a skočné. On ten Roko-Šuplík-SexyMozek-Paroubek má také cikánské předky a proto jim přál.
  • Známý sprosťák a hulvát Jandák si přisadil.

    A těch sto hoven je parta cáklých primitivů.
  • To je ten ''politicky''turista,jez byl v pravicovem KANu,a ze strategickych duvodu vstoupil do ultralevicove CSSD?
    • Ne, KAN byl základem ultralevicové ČSSD, odtamtuď byl i Miloš Zeman. Tak si dej pohov. *1* .
      • Miloš zeman nemá s KANem nic společného!!! Historiku
      • Milos Zeman byl soudruh,tedy jestli mas na mysli ex premiera...
        Klub Angazovanych Nestraniku se hlasil k prozapadni pravici,tak si dej obkladek na celicko *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit