Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunisté přebírali cikány jako povětšině kočující zloděje.Přesto je dokázali usadit a naučili je živit se poctivou prací.Uvedené státní pokladnu také něco stálo.Lumpové kteří se po komunistech prolhali k moci,tak místo toho aby napřed udělali rozbor toho,co komunisté dělali dobře a co špatně,tak začali vše po komunistech bezhlavě přeorávat.Záměrně sem začali tahat cizince,aby tak cikány připravili o práci a udělali z cikánů stádo povalečů na podpoře se stále se zvětšující cikánskou rukou nataženou do státní pokladny.Záměr těchto lumpů je jediný a to udělat z naší země kolonii Západu,zvanou Česko.Tento vlastizrádný dobytek bude třeba po revoluci odporážet na katovských mučírnách,za vlastizradu,tím nejkrutějším způsoben.protože chtějí z budoucích generací udělat otroky cizinců,pro které budou,za almužnu,v naší zemi otročit.
  • Ztratil se mi přívěsný vozík a ejhle odklonil ho pracovitý a slušný rom cikánského původu !Podle naší legislativy jsem byl stále nucen platit penále za nezaplacené povinné ručení,celkově by se částka zaokrouhlila na čtyřicet tisíc.Jen díky tomu že on přijal vozík jako dar jsem zaplatil jen tisíců deset a to proto že on uvěřil že už je pokuta zaplacená a potvrdil že je tedy majitel !Kohopak myslíte že budu volit ?Tuhle pakáž co si odhlasovala doživotní imunitu a pakuje se nevídaně,to by mi musely obě ruce upadnout !Takové paskvily co produkují a dělat se jim nechce,jsou to individua práce se štítící a bohužel se chovají hůř jak ti opálení,viď Kalousku,Nečasi a další v pořadí !!!
  • Myslím, že mají velkou šanci na úspěch.
  • K článku se nedá nic jiného říci, že autorovi, který by rád prezentoval ty organizátory demonstrací ve špatném světle-svojí hloupostí a neznalostí novinářského řemesla dosáhl pravý opak, tak hloupě nepsalo ani Rudé právo před rokem 1989. Dnes už totiž lidi vidí co nám vyrostlo za obrovský problém a že je nutno ho řešit. Je jasné, že pokud vládnoucí strany nenabízejí řešení (nebo jen řešení typu plakátových akcí "Romové nám vybílili byt"), budou lidi volit jiné strany a bude jim jedno, že je nějaký hlouipý multikulturistický novinář označí jako extremistické nebo nacionalistické. Hovg domluvil jsem.
    • Zlatá slova Josefe. Jen k tomu chci dodat, že dle mne není nacionalista nic jiného, než dobrý vlastenec, který chce pro svůj národ to nejlepší. To že jsou dnes na pořadu extrémisté, je zásluhou vlády, která není schopná, (s vyjímkou škrtů a zvyšování DPH) řešit nic jiného. Zvýšením DPH se roztáčí spirála, neboť se to týká i výrobců. Těm tedy nezbude nic jiného než zdražit své výrobky. Kdo sleduje ceny v marketech mi musí dát za pravdu. Za vším stojí částečně i štědré sociální dávky, které jsou vyšší, než výplaty nás blbců, kterým jsou strhávány daně. To se týká i důchodců, kteří je platí v podobě DPH.
  • Komunista je horší než fašista, zhruba je to však stejná pakáž!!!
  • Vždy jsem volil praivci ale ta nahrává a je smířlivější k občanům snědé pleti. Pracujete-li poctivě, chcete také mít spokojený život. Vláda zaměstnána sama sebou se o občany řádně pracující, kteří nekradou, nedokáže postarat. Zbývá tedy jediné. Volit takové strany, které se postarají o ty, kteří parazitují a žijí ze sociálníchn dávek beze snahy, sami se začít o práci zajímat. Pokud nechtějí - navrhuji zrídit reservace s pracovní povinností, byť by se jednalo o přenášení pytlů s pískem z místa na místo, vysypat, znovu naplnit a nést zpět. Proto já volit DSSS jistě budu a nebudu sám. Komu není osud poctivých a slušných občanů lhostejný, učiní taktéž.
  • Já si myslím, že jim doba nahrává jako v roce 1926 tuším adolfovi. Kdyby to dokončil byl by tu problém s těmito nácky. Kohopak by si vyhlídli po cikánech, židech a muslimech? *16*
    • každou naplaveninu *11*
    • tebe?
  • Co je špatného na tom že čechy patří čechům??Amerika také přece patří američanům.
    • Čech by mohl alespoň psát Česky, co říkáš?
    • Dolož aspoň pět generací pozpátku, že jsi 100% Čech a potom mluv. A Amerika patří Indiánům a ne "američanům"!
    • A v Americe žijí jen samí bílí ? Barevných je tam většina...takže to není o barvě pleti, ale o tom , kdo jak se chová ,a u nás se chovat lidé neumí..obzváláště tak zvaní vlastenci místo toho aby uklidńovali situaci, tak rozdmýchávají šarvátky a šíří násilí a zlo ve společnosti !!
      Náš problém nejsou cikáni ale ti co rozkrádají milardy a veřejně , a na ty si milí vlastenci ale netroufnete že ??
      • Ale Ale, i ti cikáni. Přeji ti, At tě znásilní manželku, tebe pořežou a vykradou a pak si můžeš troufat ty vojto z nemanic, tím ovšem neříkám, že politici jsou jiní, také vyžírají stát a dělají bordel, sice jinak ale jo.Alespoň se ve sněmovně nemnoží
        • množoli by se ale jsou volové *11*
        • Nemnoží se,ale i tak jich je tam víc než dost
  • No nic , hlupáci budo do nekonečna válčit mezi sebou , mějte se *14*
  • No jo, buď půjdou oni nebo my ! Já už je živit nechci ! *12*
    • A že živíš , fotbalisty , hokejisty , politiky, zloděje kteří kradou v milardách ti nevadí ??

      já tě taky nechci živit lenochu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit