Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Furt to říkám:
    Ta hnusná pravicová, kapitalistická, proněmecká vláda má na rukou KREV českých občanů....
    • A co krve nevinných lid mají na rukou komunisti, až jsou z toho celí rudí.
      • To máš z toho že nechlastáš a stejně máš vysoký tlak, že vidíš aji v kostele všecko RUDĚ---magore.
  • No já si myslím, že chudákovi naplno došlo jaký bude ten příští rok z hlediska DPH a jiných daní a tak stejně jako jeho předchůdce Palach zvolil smrt, sice ne upálením ale pro změnu jiným živlem. Každý tu situaci musíme nějak vyřešit.Jeden to řeší chlastem (nejlepší je pravičácký a kapitalistický tuzemák z likérky DRAK), jiný se upaluje, a někteří se utopí. Ještě jiní si ulevuji v komentářích na tiscali (Bože odměň nějak ty adminy, že jsou tak ohleduplní...), ale jak to vidím, ani jeden z těch způsobů nikam nevede. Na ty s...ě tam ve vládě platí pouze lidové soudy...
    • Já to řeším tak, že nechlastám, nekouřím a jelikož jsem se celý život učil nové věci, tak i teď mohu spoluobčanům nabídnout lecjaké služby a jsem spokojený.
      • To neřeš! Jdi si lehnout...
      • Pracuj a šetři. A kdo šetří, ten má za tři. Říkávali staří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit