Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xyzu
  • Proti politickým protivníkům se špiclovalo od starého Říma. *5*
    • Mě politická situace vůbec nezajímá, za tento stát bych nedal ani prd. D. Rath je asi obyčejný zloděj, tak ať ho třeba pověsí. Být Čech je docela ostuda.
      • xyzu Očem potom mluvíš, rudomodrá Kikinmo?
  • Bradáčová byla rok poradkyni Pospíšila (ODS)
  • .
  • Oni se vloupali do Ráthova domu a nasadili poslanci štěnice. Jak je možné, že může někdo se vloupat do soukromí někoho jiného? Jak je možné, že poslanec, který má imunitu, ho klidně odposlouchávají? Je vidno, že to bylo všecknbo nastraženo. Doufám, že má schopnou obhajobu a že bude osvobozen. Tato vládnoucí politická garnitura se neštítí ničeho. Kdo se jim postaví do cesty, tak ho zlikvidují. Bradáčová byla ve spojitosti s ODS.
    Je to jesné už polovině národa.
    • Muhahaha, nenech se vysmát. Rath je gauner
  • Celá politika a příspěvky naznačují, ýže je třeba už tuhle nenažranou sebranku, co tu zavedka židobolševismus ignorovat a volit osvědčené komunisty, kteří zůstali zásadovými. Ti prospěchářští komouši přeběhli do jiných stran. Tak už to lidé pochopte, jinak nebudete spokojeni nikdy.Dalších 22 let promrhaných a republika rozkradena a zadlužena.
  • Když se rozhodnu pro zlodějnu 1. nebudu se o tom bavit po telefonu 2 nebudu si zvát známého domu protože bych mohl být štěnicí odposloucháván, nebudu se s komplicem bavit v autě mohl bych tam mít štěnici nejlepší bude rušná ulice. Ale dr Ráth byl prostě suverén a na to prostě dojel bohužel!!!!
    • Ferdo, žádný bohužel !
  • Docela jsem se bavil při čtení Rathových přepisů z odposlechů.Trošku paranoidní bude,ale prašule má tuze ráth *1* a samolibost mu je vlastní
  • Bradáčová byla rok poradkyni Pospíšila (ODS) - prohlášení současného ministra
    spravedlnosi Pospíšila včera v rádii. JEŚTĚ VÁM TO NEDOŠLO?
    • Ne, a jak ? Českou poštou, PPL, DPD nebo nějakou kurýrní službou, telegram, doporučeně *9* Hergot, to je tedy pořádek, nic nedostanu, já se na to ..... vytento *16*
      Aháááá, oni to poslali v rádii *4* ale rádio mi taky nikdo nedonesl *11*
    • a co by nam melo dojit ? Rath kradl nebo nekradl? To je co je dulezite ! Argument ze vsichni kradou, znamena ze vsichni maji jit do vezeni ! Penize ktere se najdou, navrhuji aby byli rozdelene mezi duchodce ! Neni normalni aby ti co delaji politiku meli 4 byty a 2 baraky chodli oblekany jako frajeri a frejerky, jedli v drahych restauracich, jezdili na dovolene k mori, lyzovat do Rakouska ci Svycarska.....
      (najednou ! od te doby co delaji politiku...) a ostatni a je jich hodne nemohli dokoncit konec mesice a museli pocitat kazdou korunku. .
      • A co ukradl?
        • To právě nikdo neví, a proto je zloděj *1* *2* *15*
    • Ne nedošlo, a poslali to vůbec?
      • Tobě nedojde nikdy nic!
  • No jo, co chcete vod doktora co nerozezná elektronku vod žárovky? A dát mu do ruky vrtačku, ještě se stane nějaké neštěstí! *2* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit