Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela by mě zajímalo nebo bych chtěla mluvit s někým kdo postoupil liposukci. Bylo to dobré rozhodnutí? Jste spokojení? 

    • U mě to rozhodně bylo dobré rozhodnutí, protože jsem byla dlouhodobě nespokojená s tím jak vypadám. Díky liposukci mám konečně tělo takové, jaké jsem si představovala. Takže pokud chcete jít na liposukci, tak doporučuji vybrat prověřenou kliniku a zajít si na konzultaci. Já byla na klinice, kde využívají moderní metodu liposukce vodním paprskem. 

      • Jak jste ji vybírala vy? Tu prověřenou kliniku? Podle čeho jste ji vybrala? 

  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano jiz od mladi se Bc. jaroslav K. venuje sportu nyni jiz dlouhe roky fitnes cviceni 3x tydne!!! No zeny jsou nadseny a pupkacsky socki jen zavidi napr. na bazenu je to skvely pocit!!! *5*
    • ju ty chodíš do čovky plavat..... jo včera sem přes plot koukal že tam maj i protiproud, ale těch ženskejch tam moc nebylo, jen se něco válelo s petkou u plotu, ale nemůžu tvrdit že to byla
      samice mohl to bejt i tvůj kéma vágus ....
  • kurionnii honosexukreastanskou instutici !!!!!!al prprravuje atentat na
  • Jenom pro *12* je břicho středobodem jeho zájmu. *11*
  • Zajímavé úvahy. Všiml jsem si, že někteří lidé produkují nápady svědčící o tom, nejspíš "myslí" břichem. Jsou i jedinci, kteří nejspíš "myslí" dolní částí břicha, genitáliemi či rektem. *1* *1* *1*
    • Tka, tak plná pravda - hradní ovar je plnohodnotným příkladem - takové žvásty co kydá nelze ničím jiným "vymyslet".
      • noty rozhodně nemysli *1* *1*
    • Tvůj příspěvek je tomu důkazem. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit