Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  Asociace nezávislých médií, Filmová a televizní akademie, Akademie populární hudby...
    Letošní počasí je údajně o několik týdnů "napřed", takže okurková sezóna začala dříve.
    Doufám, že dříve i skončí.
  • Vážený pane Bergere (Bergře) / vážená red.
    Děkuji za obsáhlý, vyvážený a nezaujatý článek týkající se letošního předávání Krameriovy ceny pro novináře. Oceňuji zejména důkladné uvedení zdrojů, což žel v dnešním prostředí nebývá zvykem. Váš článek mne zaujal natolik, že jsem se pokusil o této události zjistit něco víc. Nějaký odkaz týkající se zmíněné akce jsem sice ve Vašem článku nenašel, nicméně se mi povedlo vypátrat několik ojedinělých serverů, které se událostí rovněž zabývaly * ) .
    Tyto desinformační zdroje se povětšinou zmiňují o jakémsi konspiračním dopise nějaké britské občance ve věci uvěznění jistého britského občana. Dovolte mi ocenit, že těmto nepodloženým informacím neponecháváte žádný prostor, neboť objektivní Česká televize už před třemi týdny potvrdila propuštění zmíněné osoby v pořadu Devadesátka, 29.5.2018, jak se lze jednoduše dozvědět na webu České televize ct24(cz).
    Těším se na Vaše další články o událostech světového významu, například zpravodajství o úrodě okurek.
    S uctivým pozdravem, Váš čtenář vlado.

    * ) outsidermedia(cz), e–republika(cz), ctusi(info), citarny(cz), vlasteneckenoviny(cz), nwoo(org), czechfreepress(cz), hlidacipes(org), youtube(com), info(cz), prvnizpravy(cz), rukojmi(cz), parlamentnilisty(cz), novarepublika(cz) a literarky(cz).

  • Je vice nez smutne, ze se od unora nic nevypatralo - nevyresilo...


    Takze me napada jedine = neni zadny zajem neco vypatrat - vyresit...


  • KIMCID
    Ne náhodou to sesadilo vládu,ne náhodou se vyšetřuje rádoby italská mafie,ne náhodou bude sk kupovat zbraně od USA
    • Ne náhodou se vyšetřuje nezdaněná kabelka :-)
      • KIMCID
        ta mne nezajíma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit