Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano máte pravdu, Jiří Dienstbier mladší vlezl do politiky po zádech svého otce, je vychytralý, všeho schopný, slizký, svým prolhaným jazykem umí ovládat lidi, ještě na něj nepraskl žádný skandál jelikož je vynikající patolízal, výtečně dokáže reprezentovat všechny ty kteří chtějí maximální sociální dávky a když práci tak k dávkám a načerno. Pokud by tenhle šmejd měl být zvolen mým prezidentem, asi budu nucen na dobu jeho úřadování jít taky na pracák, aby mi nebylo každý měsíc špatně při pomyšlení že z mých daní dostává prezidentský plat...
  • "Václav Klaus je duší i myšlením ekonom, a proto nedokáže pravděpodobně zcela porozumět významu, který kultura má a proč je třeba do ní investovat." TREFA!!!
  • Klaus možná kulturní barbar je.Ale Dienstbier je zase synáček ,který zdědil po tátovi politické koryto a hrne se někam,na co nemá.
  • ... to ještě dlouho neznamená, že Dienstbier není balík :))))
  • Klaus udělal dobře,jen ať se "páni umělci" snaží, ale za svoje !! čau
    • Pravdu díš Vladimíre. Umělec, který opravdu něco stvořil byl většinou hladov a utržený frank nebo sou šetřil na Absint. A jaká to jsou díla. Přežívají staletí. To by začas mohl natahovat ručku i takový umělec, jakým je pan Knížák. I to je umělec. Ale pouze na úrovni malíře tykadel na předvolební bilboardy.
  • Milý mladý protekční chlapče. Klaus na rozdíl od tebe presidentem byl a je. Tebe to nemůže nikdy potkat. Mimochodem nejsi trochu přidrzlý vzhledem ke svému věku? Pokud kritizuješ presidenta za kinematografii, ohlédni se za humna a sděl nám, kdo ze státních prostředků přispívá na př. v USA. Tam se hoši musí tvrdě snažit aby na sebe vydělali. Nečekají s nataženou ručkou až jim z daní někdo přispěje. Já uznávám jedině sponzoring. Ze státních prstředků ani korunu. To by se to pánům Hřebejkům a Svěrákům točilo pokud by nemuseli s kůží na trh, že? Musí to zkoušet tak, jako pan Pomeje a doufat, že je nepotká jeho osud. Prostě točit lépé a vyprodukovat zisk. Má tentokrát Václav zase pravdu a jiní se snaží oponovat a tím i zabodovat. Marně chlapečku naivní. Marně. *1*
    • Nemilý rozmazlený asi starče ze suterénu lidské inteligence...sypeš jednu hloupou demagoii za druhou, kterou jsi asi musel někde slyšet na polytbyru, či na školení soudruhů milicionářů...alespoň tak mi připadá tvoje slovní zásoba....
      Nuže dobrá, asi hlupáku, který zjevně nečerpá myšlénky z vlastní hlavy, nýbrž asi zjevně opisuje hesla ze školení politicko-totalitních trotlů....
      Zatímco Knížák si svým uměním nevydělal ani na chleba, tak Svěráka a jeho divadlo se Smoljakem toleroval i bolševik, neboť mu vydělávali peníze...jako náhradu za ty jejich blbé bolševicko-propagandistické kýče, na které nikdo do divadla nechodil....věříš tomu, ty hlásná troubo cizích myšlének, pitomče pevlečeného za cvičenou opici, která jen papouškuje cizí hovadiny....Tuším, že tvoje kultůra zakrněla u Timura a jeho party a v pubertě jsi se asi pervezně sebe-ukájel nad pověšenou Zojou Kosmoděmjaskou, co byla otištěna v dětských čítankách... a dnes každý gauner kupuje kus pokecaného plátna např. od Gogha za miliony...což potvrzuje duševní bídu gaunera...místo, aby miliony utratil za nějakou mladou couru, co si dnes říká VIPKA-PIPKA...s tím, že ani nemá vlastní kozy, natož pak, aby poskytla poctivé služby za utržené peníze....suteréne...suteréne...asi je pozdě pro tebe, aby ses vůbec dostal do přízemí inteligence....dle mého názoru...anarchistický blbečku...
      • Děkuji za uznání. Pokud někdo nesouhlasí a má opačný názor, pak ho toleruji ve vší slušnosti. Za bolševika jsem byl za své názory mnohdy volán k zodpovědnosti. Jak vidno, nezměnilo se nic. To že některé umělce nemusím neznamená, že vše odsuzuji šmahem. Jsem kacíř, který si dovolil nemít rád pana Menšíka a madamme Bohdalovou. Průšvih co? A propos já nebyl nikdy ani pionýrem, svazákem natož komunistou. Můžete to o sobě říci i vy také? Co se anarchistů týče jste na špatné stopě. Spíše je mi sympatická DSSS. Všiměte si prosím, že Vám Vykám.
        • ...dobře, dobře, pane Suteréne...za tykání se omlouvám....proti opačným názorům nic nemám...kdo se dloubal v nose, či smrkal, nesmrkal do pionýrského šátku, aby naštval komunistickou lůzu, mne moc nezajímá...a co mne zajímá?... nikoliv demagogické žvanění, silná slova, ani vypůjčené fráze....ale např. občanská hrdost a lidská důstojnost...plodná diskuse....
          ..Věřte pane Suteréne, že v tom je velký rozdíl...demagogie a vypůjčené fráze není plodná diskuse, nýbrž hra na hlupáky, kdo z koho udělá ještě většího pitomce.....a to mně leze na nervy....přesně jak se obhajujete, že Vy jste větší kabrňák, protože jste nechodil na schůze...ale všichni jsme žili a žijeme v tom pasťáku lži a nenávisti dodnes...společně...takže plodná diskuse by měla být o hledání občanské hrdosti, lidské důstojnosti...a nikoliv o tom, kdo je menší-větší upatlaný chudák v tomhle lidském hnoji...diskuse o tom, jak z toho ven a nikoliv o tom, kdo méně páchne hnusem...dle mého názoru...páchneme všichni...nakonec hnedle stejně...lidskou ubohostí, ponížením...dle mého názoru...díky těm gaunerům lži a nenávisti, kterým poslužně sloužíme...protiústavně.... a rozšiřovat si ten náš smrdutý pelech na úkor druhých odmítám obecně...neboť to není řešení...dle mého názoru...čest práci...v úctě zdravím...
  • A k čemu je dobrá kultůra když už není skoro na chleba. Když důchodci dostávají 10 000 Kč . Tak k čemu jim pak jsou kina a divadla. Takové podniky jsou jen pro pár zazobaných snobů
    • Nepiš o chlebovi, já už jsem skoro 23 roků nejedl, děláš mi chutě!
  • ...klaus je prý myšlením ekonom??...jo, kdyby to tak alespoň bylo, pak bychom asi žili na úrovni Švýcarska, jak zákeřně a podle sliboval ....jenže v historické souvislosti asi nejde o pouhé omezené myšlení ve smyslu presumpce neviny, či práva omylu toho sebestředného fachmana....ale asi o společensky nebezpečného manipulátora a diktátora, který své pervezně mocenské cíle halí do demagogického obalu např. ekonomiky....
    ...jo, kdyby se natáčeli filmy o něm jako vůdci...namísto např. blbého odcházení Havla, pak by do kinematografie jeho poskokové nasázeli miliony...takže jeho rozhodnutí je asi zákeřná a podlá, ideologická pomsta hysterického psychopata...po vzoru Hitlera, Stalina a ostatních neřádů lidské rasy....dle mého názoru...
  • Další mediální úlet Dienstbiera, on nic jiného neumí, je to takové malé nic řízené z kavárny Slávie. ČSSD se s tímto individuem stává nevolitelnou.
  • ČSSD by nutně potřebovala ve vedení někoho s IQ nad osmdesát! Ale znáte to; žádný šéf (Sobotka) si za podřízeného nevybere člověka chytřejšího, než je sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit