Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To byl teda muzikant ! nechutne jak Ceskatelevize leze zadku tomu jazzmanovi za nase poplatky
  • jestli pak měli naši vlivní po skončení koncertu trachtaci na náš účet zdarma. *5*
  • Nejsi jeden znich.
  • Koukám že s těmi zlodějinami souhlasíš.
  • .. tebou tady vytírá podlahu na hajzlu kdokoli, trotle, že
  • .... tebou tady vytírá podlahu na hajzlu kdokoli, trotle, že
  • Máš problémy pochopit psaný text??
  • ... tebou tady vytírá podlahu na hajzlu kdokoli, trotle, že
  • Jsi naivně trapný, soukmenavče.
  • Me to je volny jak se bavis-nebavis.Me stvou pouze zlodeji nicku-a to nerikam,ze jsi jediny,co je zde krade!
  • Co takhle vymyslet jiný nick ty pravičácká zlodějská bestie a dítě ku/vy?
  • Kdyby jsi se bavil normálně, tak tě nechám napokoji, ale to ty neděláš. Urážíš ostatní a to dost drsně. A dokud v tom budeš pokračovat, tak já taky.
  • Hele-ser na to.Jestli je u me nekdo doopravdy cvok,tak pouze ty.Ja se zde normalne bavim s EROU-i kdyz mame kazdy jiny nazor.Ale ty nemas zadny nazor,akorat provokujes.Myslim si,ze i me krades nick a pises sam se sebou.Asi z toho mas nakej psychickej uzitek,ale to je vec tvyho psychologa,ne moje.
    Tak pokracuj-treba se ti ulevi.
  • Chyba, já komunismus nikdy neobhajoval.
    Co jsi nepsal ty?
  • Chlapce,jediny blb s kterym nesouhlasim absolutne v nicem jsi ty.
    A jestli nekdo pise dal pod mym nickem je zarazejici,ale s tim nic neudelam...
    Jinak Hitler+Stalin je jedna svoloc,takze ten,kdo propaguje komunismus zaroven propaguje fasismus.Zamysli se nad sebou,jestli tedy mas cim...... *3*
  • Já na dávkách nejsem. Dokážu se o sebe postarat sám, na rozdíl od tebe. Už tě přebalili?? *1*
  • Teď jsi se musel udělat *1* *1* *1* *1* *1* ty elito. Napíšu Feničovi, ať tě vezme do GENu (Galerie elity národa) to by se divil, co v čechách žije za "Věci" *1* *1* *1* *1* co si "Myslí" že jsou elita *1* *1* *1*
  • Ty asi nečteš to, co se snažíš napsat viď, protože by jsi zjistil, že jediné prase, lůza a hovado, jsi tu ty. Napadáš ostatní kvůli jejich názoru a potom máš tu drzost ze sebe dělat tolerantního demokrata? Jsi pouze netolerantní esesák. Za Hitlera by jsi udělal kariéru, ten potřeboval zrůdy do lágrů, ale Hitler je kaput, tak se s tím smiř. *1* *1* *1*
  • Prof. Ing. Václav Klaus, CSc. Co jste možná opravdu, ale opravdu nevěděli

    ke shlédnutí zde: http://profesor-klaus.osoba.cz/
  • To - palailogos

    Co takhle, řešit si Řecké problémy, a nesrat se do dění jinde, co ty na to přivandrovalče? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit