Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1492-s-osudy-ceske-republiky-se-obchoduje-na-trzisti-dustojnik-cia-strasi-soudruhy-novinare-pulka-cechu-pry-brzy-emigruje-dolary-na-sledovani-nezavislych-medii.htm

    *5*
  • Díky těmto příspěvkům jsem se včera podíval na oblíbenost či neoblíbenost presidenta Zemama a presidenta Ruska Putina na jejich zahraničních cestách.Takvysokých poct se žádnému z dosavadních presidentů v navštívených zemích nedostalo. Nechybělo okázalé přijetí s nejvyššími poctami a ceremoniálem. Toto naše sdělovací prostředky přece nepotřebují presentovat. Jenom házet špínu a urážky
    Výsledky z cest obou státníků jsou impozantní. Uzavřené obchody z české strany jdou do statisícú US dolarů, uzavřené obchody, zejména z ruské strany jdou do stamilonvých částek v US dolarech s dlouhodobou perspektivou. Co se chce komu co vyčítat. Vúbec nejde ani o Zemana ani o Putina, ale o to co oba tyto státníci pro lid svých zemí přinesou. Česká republika je minizemě, která ve světovém dění neznamená vůbec nic. Ovšem sdělovací prostředky a jejich představitelé ve vyjádřují tak, jako kdybychom byli pupek světa a určovatel, co má svět dělat. Naší politologové, analytici, ekonomové, poradci poradců či různí pseudoodborníci na všechno, radí Rusku, Egyptu, Řecku, Itálii, Španělsku či Portugalsku co mají dělat. Přitom ješte neporadili co semá dělat u nás s téměř 600000 nezaměstanými, 50000 bezdomovci, 40000 nově vzniklými negramotnými, které porodlla tato demokracie a 25 % obyvatelstva žijících na hranici chudoby. Až vyřešíte tyto našeproblémy, pak je možné radit druhým co mají dělat. Nejlépe se radí,když to nic nestojí a není za tím žádná odpovědnost za své rady.
    • Putimile, příště stručněji. Vy rudí rusofilní manipulátorci lžete kudy jdete, ze strejdy Putina potřebujete udělat mučedníka a to samé z dědy Zemana, stále stejná taktika soudruzi.
  • Oblíbenost soudruha Zemana už klesá rychleji, než ruský rubl.
    • A to hlavně proto, protože jeho soudruh Mynář nemá prověrku!
  • Zemana až na několik imbecilů nikdo nemá rád, ba většina ho přímo nenávidí. Ale je to pouze jeho chyba!
    • Protože to říkají v televizi, viď.
  • *Ukrajina uvažuje, že by povolala do zbraně ženy starší 20-let.
    *Ruský prezident Vladimir Putin se zúčastní dnešních jednání v Minsku.
    *Separatisté včera na Kramatorsk z východu nestříleli, podle rozboru vyplývá, že rakety na kramatorské letiště přiletěly od jihozápadu.
  • Konečně mapa Ukrajiny jak má být, bez spravedlivě Ruskem převzatého Krymu! Ještě ji změní jednou bez Novoruska a bude vše O.K!!!!
    http://s26.postimg.org/lc0u4y3gp/proposed_ukraine_map.jpg
    • Mají tam chybu. V Doněcku už letiště není *3*
  • Když za naše prachy může kolaborovat Bělobrádek, proč by se Zeman neměl bavit s Lavrovem. Určitě je to menší zlo, než nácek z afriky
  • Já se mám dobře, protože jako nekuřák nepotřebuju popelníček. I moje okolí je spokojeno, že nesmrdím.
  • Soudruhu Mynáři, už máte tu prověrku?
  • Já se mám dobře, protože nechlastám hruškovici.
    • Já se mám ještě lépe, protože nechlastám vůbec!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit