Přejít na výpis diskuzí

Diplomaté z Bruselu: Nic nevyjednají, ale platy mají královské

13.9.2017 9:58
Pavel Jégl 25 příspěvků

Evropská unie investovala miliardy eur do společné diplomacie. Jenže společnou zahraniční politiku si za prachy nekoupíte - na ní se musíte shodnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vysoké platy a požitky všech v Bruselu jsou vlastně úplatky. Držte krok a nekecejte nám do toho.
 • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemedelci-na-besede-prozradili-vse-Dva-roky-stare-belgicke-maslo-na-ceskem-trhu-V-zajmu-EU-neni-abychom-vyrabeli-mleko-Meli-jsme-1-3-milionu-krav-a-dnes-502905
 • Jak to, že je platí Brusel a ne my? Já myslel, že jsou placeni ze zdrojů vlastní země? A kdo tohle vlastně odsouhlasil? Pak se nedivme, že to dopadá jak to dopadá.
 • Ta na té fotce zdrhla z nějakého ústavu? *15*
  • Žádný ústav ta naopak je za vodou a směje se všem !!!
  • asi nějaká krákora, co doma klátíš ty ? pochlub se, pomlouvat veřejně vzhled ženy je ubohé *11*
 • Někdo mi tu stále bere můj nick ...

  Baví tě to...?!
  • vybanovaný soudruh BTW a jeho nicky vám to vysvětlí, ihned co se vrátí z perfííído dovolené *15*
 • Tak ani jim to nezávidím. Dokonce života nad sebou blít není žádné terno a navíc nikdo z nich neví na kterém kandelábru skončí.
 • je zcela zbytečná a nebezpečná organizace. Původně dobrá myšlenka je naprosto znehodnocena realitou v mnoha oblastech (migrace, otrávené potraviny, diktát velkých států vůči malým atd). EU je mnohem horší než RVHP.
  • Myslí si soudruh, že bylo lepší SSS (Společenství socialistických států), kdy byly zadrátované hranice jak v koncentráku a s lidmi se zacházelo jak s vězni v koncentráku, o všem se rozhodovalo v Moskvě a soudruh car gosudar nám dokonce vyhrožoval deportací na Sibiř? Pokud se po tom soudruhovi stýská, může přesídlit do Putlerlandu.
   • Jsi mimo mísu asi tvé mládí děla tyto názory.EU ti vyhrožuje každý den deportací do Afriky místo netáhel.Ty zase můžeš do Prusele.
   • Jen na okraj, kolik je vám let, že tady vedete takové rozumy? Každý kdo to zažil ví, že co tady plácáte jsou bláboly Havla případně ČT24. Takže se vzpamatujte a když už posloucháte něčí "zaručeně správné" informace, tak se alespoň obtěžujte si je ověřit. Pak nebudete otravovat šovinismem ostatní.
    Co se týče slavného EU. Ano je totálně zdiskreditované právě týpky z Bruselu a jejich přisluhovači okolo. Jakpak se v této EU mašinerii vyjímá pí Jaurová z hnutí ANO? (jak jinak než z ANO že?) Celkem by bylo zajímavé, co pro naši zem vykonala záslužného jakožto kandidátka hnutí ANO 2011 na post české eurokomisařky. Proč nás o úspěších a přínosu neinformuje p. Babiš? Zejména když podle " https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C4%9Bra_Jourov%C3%A1 " cituji " Organizace pro kontrolu lobbyingu v Evropské unii Corporate Europe Observatory upozornila na úzkou vazbu Jourové na Andreje Babiše, který ovládá podstatnou část českého potravinářského a chemického průmyslu i médií a jehož firmy obdržely značné množství evropských grantů a zemědělských dotací. Dále organizace upozornila na konflikt zájmů, poněvadž Jourová nejprve pracovala ve veřejné správě v oblasti evropských fondů a poté v letech 2006 a 2013 spoluvlastnila firmu Primavera Consulting, která ve stejné oblasti podnikala ". No a co se potravin týče- právě tato osoba se má jako eurokomisařka, která to tam dokonce má na starost, do roztrhání těla bít za to, aby tento problém vůbec nevznikl. A co dělá? A co na to ANO?
    • P.S.: Císař římský a král český, Karel IV, blahé paměti udělal velice mnoho pro Země Koruny České a každý slušný Čech k němu chová úctu. Proto bych si nedovolil použít jeho jméno jako svůj nick.
    • Je mi dost na to, abych věděl co říkám.
     Pokud jde o pí Jaurovou, je otázka proč si ji čeští voliči zvolili do EP? Proč vůbec podporují ANO, které nenabízí žádné humanitní, rozumné a civilizační myšlenky, jenom jejich fýrer chce řídit stát jako podnik, což je fašismus. Vzpomeňme na Mussoliniho, Hitlera, komunistické vůdce.
   • jsou léčitelné, strach z výšek, z pavouků ale i třeba zastydlý antikomunismus anebo strach z jiného názoru, než je ten jediný správný, totiž ten Tvůj. Lékař by Ti pomohl, navštiv ho, svěř se mu a uvidíš, že se Ti uleví.
    • Jistě, i zastydlý antieuropeismus je léčitelný. Naše země svou kulturou vždy patřila do Evropy a ne do východních stepí. Propagovat opětné připojení naší země k východostepní říši je vlastizrada.
     • Božínku vy jste opravdu supr žvanil. Vás by v Bruselu brali všemi deseti.
      • No jo, já jsem rodilý Evropan, takže v této zemi je můj domov. Na rozdíl od těch co je to stále táhne na východ...
 • Zástupci států EU se místo rychlé a racionální dohody o realizaci efektivních opatření k řešení problémů dohadují o nesmyslných "národních zájmech", o ..exitech a podobných "zásadních" věcech jako Češi v 19.století v Rakouské monarchii. Soudružka Federica Mogherini za nepředstavitelný peníz by chtěla zavést v EU komunismus, jen ještě neví zda ruský nebo čínský. Představitelé EU diskutují o "zásadních" problémech a mezitím Evropu zaplavují slimáci a blíží se doba, kdy anticko-judaisticko-křesťanská evropská civilizace bude nahrazena islamismem. A náš "symbol" vzpomíná při Becherovce na staré rudé časy kdy byl v KSČ a v prognosťáku a "spolupracoval" a táhne nás zpátky do ruské a čínské "píp".
 • Euroblbka Mogherini?!! .. Ta kravka z Italské komunistické strany?!!
  V Itálii ani nemůže sama na ulici, aby nedostala pár facek...
  Okamžitě pryč z EU!
  *6*
 • Toto je pravá tvář EU. Kritizuji, vyhrožují, decentralizují, kontrolují kam dotace, ale aby si zametli pod svým prahem, tak to je ani nenapadne. Královské platy, které se smrtelníkovi ani ve snu nezdají, a výsledek, žalostný. Není se co divit, že si od nich berou vzor i naši politici. Jako teď, přidalo se kantorům, protože to bylo již do nebe volající, jak s nimi zacházeli s penězi, no a jak jinak, přidali si i sobě. Potom se vláda diví, kdeže jsou peníze na nutné slibované zvyšování platů. Stačilo by zrušit senát / Slováci, ale i jiné země jej nemají a jde to /, a bylo by na platy dvakrát tolik. Sen běžného občana. Kdo se jej ale ptá na to?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit