Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by se to fackovalo!!
  • To je ale čuňa vyžraná.
    • S té jeho držky jde opravdu hrůza.
  • Co já vím, tak Klaus uvedl Kalouska, Nečase a knížete k moci, aby prosadili ty svoje sviňárny, takže pseudopravicoví soudruzi, běžte už s tím vymýváním mozků do prd.le a přestańte podceňovat občany ČR.
  • Oni ti údové z ODY se tu taky podepsali - viz. Chcalvoda - po americky Pisswatter.
  • Pan Kroupa by se měl 17. listopadu 2013 opět podívat do své křišťálové koule, aby nám řekl co by tady bylo, kdyby neproběhl tzv. samet v roce 89.
  • Kdyby rok 68 a okupace nebyly tak by ani nebyli různí Klausové a Zemanové a ani ta pokřivená normalizační pakáž (říkají si elita) co se stále dere do popředí a chce vládnout lidem.
    • Nebo Nečasové, Trautenberkové, Kalouskové, Němcové, Topolánkové, Langrove, Bémo, Bobošíkové, Babišové, ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................nekonečno
  • Prdící špinavec je pohroma každé diskuze.Zamindrákované pako mastí do kláves někde z upocené garáže.To je výsledek že net už je přístupný každému vypatlanci.Normálně tenhle otevřít veřejně ústa tak z výchovných důvodů přes ně dostane.Nic osobního.Jen protože je blb.Jo ovšem tady je převelikým šéfem.
  • Na mě jde spíš hrůza z Kroupových názorů. Pokud si myslí, že v minulých 20 letech zde byla demokracie, tak je hodně mimo.
  • Děkuji Sovětům za osvobození v r.1968!Imperialističtí a váleční štváči za pomoci chátry 77 a chrchly zničili vše co vybudovali naši předkové a ze svobodných čechů udělali otroky kapitalismu. Smrt imperialismu! *16*
    • Odkud jste spadl,clovece?Takovy nesmysl ,to muze napsat jen Piiiiiiic a korunovany k tomu!!!
    • Bilakovská trapárno bez hrdosti, neznáš souvislosti, jinak bys takovou blbost nemohl napsat. Ti kdo v té době spolupracovali s Rusy byli kolaboranti, neznám zemi, která by oslavovala okupanty své země. Za ten hnus co tady vládne si můžeme díky blbosti sami, proč to jinde funguje.
    • Jako fór dobrý. Jestli to myslíš vážně, jsi neuvěřitelný v ů l... Zažil jsi, i jako dítě, r.1968 a roky následující, hlavně léta 70-tá?!
      • Milá dámo!Zažil jsme i rok 1953 když mému otci komunisti znárodnili živnost i r.1968.když nás sověti osvobodili podruhé,zažil jsem i normalizaci Gustáva Husáka pohoda jen lemplové měli problém i převrat v 89r. v té době jsem pracoval v podniku kde byl ředitelem syn Jakeše.Když jsem viděl tu zběř co se na něj vrhla a vyštvala ho tak jsem se na to nemohl dívat a odešel jsem.Bylo mi jasný jak to tady skončí a intuice mě nezklamala.
        • Pokud pro tebe byla normalizace Husáka pohoda - tak promiň, ale na to nemám slov...
          • Evičko já normalizaci také zažil. Z vlastní zkušenosti hodnotím roky 1970 - 85 jako nejlepší léta v této republice. Tak dva tři roky před sametem to začalo stát za h..no (tedy hodnotím mezilidské vztahy) díky rozvracečům jako pan Havel a podobní. No a konce jejich demokracie vidíme každý den (nejen v ekonomice).
            • Ona je blbá, jako slepice !!!
      • kolik máš roků,můžu vědět co Ti cybělo.Abych mněl porovnání co chybí mladým lidem
        aby se vůbec uživili a uplatnili dnes pod vedením ODS Evičko....
        • Ptát se ženy na věk je neslušné, to bys měl vědět.
          • Že by se madame zrodila v druhohorách?
            • zrodila sem se nedavno v ůstavu
            • ... že by se sir narodil v kanálu?
  • Není disident, jako disident pane Kroupo, a co je z ODA, tak to nestojí za nic. Je to pidistranička zrádců, kteří měli větší ambice než schopnosti a chtěli veliké sousto, až se jim to zadrhlo v krku. viďte pane Kroupo???!!!!
    • ... máš teď posilněné své pidiego, moulo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit