Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni věděli moc dobře co je čeká.
  • Aspoň někdo má v těhle věcech pořádek. Do manželskýho svazku nemá kdo co zasahovat. A když se chce někdo požeňovat, tak ať se nežení či nevdává a flirtuje jenom se sobě podobnejma. Kdepak pokulhává dnešní církev za primitivníma národy.....
  • To Židé měli ve starověkém zákoníku ,že pokud přistihli smilníka se ženou v přírodě,tak jeho měli ukamenovat a jí by se nestalo nic.Protože předpokládali,že volala o pomoc a nebyla vyslyšena.Když se to samé stalo ve městě,tak měli ukamenovat oba.Protože kdyby volala o pomoc,tak by byla vyslyšena.Když jsem si to přečetl,tak jsen asi dvě hodiny počítal,kolikrát by mě Židé ukamenovali.A¨si za dvě hodiny jsem z toho počítání usnul.Mně se sice ,za vlády komunistů stalo,že jsem se za měsíční noci miloval v autě pod mysliveckým posedem.Když jsme byli v nejlepším,tak mě začal bušit na střechu nejaký myslivec,že prý mu plašíme zvěř.Rozhodně se nás nepokoušel zastřelit.Zlatí komunisti!,
  • Ten kolik ran dostal? Autoři všeho zlého na světě jsou chlapi.
    • *10* *12*
    • A jéje feministka se ozvala... *8*
  • Až tu bude ten islám, to budou mít naše holky prdelky zmalované.................a my budeme sedět v base.

    kdo vlast ně bude robit?
  • To nás čeká taky až tady zvítězí islám a zavede se "právo" šaríja.
    • Zatím pořád ještě platí právo Romea.cz
    • bohužel s vámi musím souhlasit za 40 let bude bílá rasa v menšitě, bude tu vládnout banda zhovadilců, co neví o čem je celý vesmír a slepě uznávají jakési náboženství, které je v podstatě zlem jako každé jiné vyjímaje Buddhismus to nejčistší.
      • Naštěstí nemáš pravdu . ale pokud si to přeješ tak se tohle stane, pro tebe , pro nás je připraveno něco jiného...co si sami zvolíme !
        • vědmo, chápu jak to myslíš, znám tyhle věci dobře a dost sem si o tom i přečetl.
          ale pro tuhle teorii hrají čísla, která nelze změnit mávnutím kouzelného proutku.. *13*
          • ale jdou..tady a Teď *3* začni tím že nebudeš na takovéto zprávy reagovat... *4*
            • To bych se musel někde zavřít a nevnímat vůbec nic. *3* já už se nerozčiluju jen komentuju občas nějaké blbosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit