Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    prostě tam nechtějí kobilky z afriky, ale bojí se to říct na hlas, aby je neomarxistická sebranka nerozžvýkala... státy a národy stále existují a hranice se musí hlídat. Když neumí ohlídat ty vnější, musí se zase hlídat ty vnitřní

  • Smutná doba, kdy se bojíme přiznat, že chceme bránit nějaké nelegální činnosti, protože jinak jsme okamžitě nálepkováni sluníčkovými, naivními pravdoláskaři jako xenofobové, rasisté nebo dokonce nacisté. Doufám, že se to vrátí co nejdříve do normálu a odsuzován (i slovně)bude ten, kdo se nelegální činnosti dopouští. Ale zítra to ještě nebude.....bohužel 😂

  • senil666

    Dánové mají rozum. Německo je nebezpečné. Německá migrační
    politika je katastrofální. Kdo přijde má téměř garantované, že pak neodejde.
    To lidí láka + vysoké sociální dávky. Ale Němci už toho mají čím dál tím víc
    plné zuby.





    http://www.epshark.cz/clanek/906/prijed-zustanes

  • "Panují obavy, že za vším je pravicově populistická a protiimigrační Dánská lidová strana (Dansk Folkeparti), která je druhou nejsilnější parlamentní stranou,"

    .

    Já a mnoho mých známých z toho máme také strach. Aby lidé nevolili strany, které budou chtít zamezit nelegální činnost, včetně nelegální migrace a bránit se jí.

    Většina občanů EU si přeje, aby byla nelegální činnost tolerována a podporována. Vždyť bycho přišly o nabyté svobody, kdyby se nemohlo nelegálně migrovat, kdyby policie v Katalánsku nesměla střílet do demonstrantů zakázanými gumovými projektily, nebo kdyby si u nás nemohla parta nějakých extrémistů (pardon, samozřejmě aktivistů) zabrat cizí nemovitost a nekašlat i na soudní rozhodnutí o vyklizení.

    Dejme ještě více svobody zlodějům, dealerům drog, podvodníkům a dalším. Svobodu nedáme a populistické strany, které to nechápou nemají v současné Evropě co dělat a měly by zmizet do propadliště dějin!🙂

  • Absolutně v pořádku !..

  • Plány islámistů zhatí, naší vepři boubelatí, jitrnicí, jelítkem a štanglí salámu v boji proti islámu, proto v Letech musí být postaven pomník všem mrtvým prasatům

  • Dánové moc dobře dělají. Byl jsem tam v létě autem, a velmi mě potěšilo, že na hranicích jsme museli zpomalit do kroku, aby si pohraničníci mohli dobře prohlédnout kdo že to k nim jede na návštěvu. Naprosto to schvaluji, já bych si domů taky nic podezřele vypadajícího (ať už to má nohy dvě nebo čtyři) nepustil.
  • Dánové rychleji vystřízlivěli z merkelovského migračního opojení. U Němců jsou navíc patrné atavismy prušácké disciplíny, které mixovány stádním pudem zaručují stoupencům zhoubné vítací politiky Merkelové téměř trvalou podporu merkelovskému migračnímu šílenství.
  • Proti každému nebezpečí a nezvaným "hostům" je vždy nejúčinější dobrý plot a střelné zbraně.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit