Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jiného také čekat od hrobaře Poldi Kladno.
    • Souhlas s Vámi. Tento člověk nechal rozkrást půlku našeho průmyslu za jeho ministrování v letech 1992-1996.Jak to,že ještě nesedí??? a ještě má tu drzost se ucházet o post prezidenta.Kde je spravedlnost??? Aha,já zapoměl, ta je v rukách ODS a TOP 09.
  • Jo, p. Dlouhý, mysleti, znamená věděti h o v n o !!!
  • Musí se stále a pořád občanům připomínat,že Peak je výtvorem ODS a potom teprve strany VV.Tu rozbila ona a zachránila Nečase.On je ji nesmírně vděčný a proto přišla pro LIDEM a její zprofanovanou šéfku výnosná trafika.Ministerstvo obrany se dostává do područí kariérní seladonky,která,kdyby měla více rozumu,tak by pouze Nečasovi "poděkovala"a řekla by ne.Ale to od ní nemůžeme čekat,neboť je to namyšlená potvora.
  • Dlouhý myslel????
  • Myslím si všechno možné, ale že by byla chytrá ženská by mne ve snu nenapalo.
  • Je mi líto lidí, kteří si myslí, že Karolína P. je chytrá. Bohužel, opak je pravdou.
    • Už jsi viděl někdy chytrou blondýnu? Jedině Iva Pazderková je fajn chytrá ženská a ostatní můžou do toho příhraničního městečka než se přejde řeka Rýn do Strassbourg. *1* .
  • Je to naprosto typická slepice jakých je mezi ženami většina, myslí si že autem hýbou trpaslíci a elektřina teče v trubkách, tak to je.
  • Peake nemá prověrku, ale má manžela američana, tak si dovedete představit, jak dopadnou
    letadla a zakázky pro armádu! Tato vláda je senzačně vydíratelná a Pad Pružínský a Mat Nečas si toho ani nevšimli???§§§!
    • Apropo, Peake nemá Američana, ale původem Australana, ale to je zjevně Tobě jedno, ono to slovo taky začíná na-A *1* *1* *1* *1*
  • Není chytrá, je blbá a vy jste komouš !
  • Naivní-blbej........
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit