Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celejch těch 20 let měl hnít ve vyšetřovací vazbě a všechno by bylo v pořádku. Už by měl odsezeno a teď ho mohli s pompou pustit... :-D
  • Komunisti, omlouvám se Vám. Takový bordel nebyl ani za Vás...
    • Ale byl - dokonce větší! Když nám bolševik vracel po roce 1989 ruiny, co zbyly z naší fabriky, tak jsme si uvědomili, jaký to byl hospodář.
  • 20 let, to už je skoro promlčené a na zbytek se vztahuje amnestie, to byly léta tzv. divoké privatizace, mamutí podnik, který mimochodem vyráběl materiál pro kosmický program NASA,dokázali privatizátoři zlikvidovat pouhým podpisem,tak se nechaly ,, vyšumět " takové kauzy do ztracena, všemožnými reorganizacemi a převody majetků na jiné uživatele, spousta dokumentů se poztrácela, nikdo si na nic nevzpomíná atd. a dokonce se na některé vztahuje i amnestie,to je skoro učebnicový příklad ,, budování " kapitalismu po našem.
  • 20 let ? To žijeme někde v pralese, ale i tam mají šamana, který rozhodne rychleji.
  • jsi certifikovaný všeobecně uznávaný grázl. Taková ikona mez darebáky. Musíš se radovat, že jsi narazil na samé slušné lidi ve svých zlodějnách. Hochu to já bych to nezkousnul. Není nic hezčího než vidět darebáka tvého formátu se houpat a houpat .....
  • Když si chcete pořídit cukrárnu, musíte mít výuční list.
    Když velkou továrnu, ocelárnu nemusíte mít ani šajnu.
    Co takový architekt ví o ocelárně.
  • Dvacet let je velkorysá lhůta na užití si nakradených peněz...

    A nyní u soudu - "Jsem starý, sláb, nemocen..."
  • V Číně by byl tento člověk u zdi.V Absurdistánu se hraje na promlčení a co na to říká pan Dlouhý?
  • Všude po mně chtějí peníze a musím zaplatit, když něco chci! Velkopodnikateli stačí, že slíbí ...
  • Důsledek Klausovy divoké privatizace a potažmo i naší prohnilé justice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit