Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netečná slepice v čele zlodějské chátry, krásné to vyhlídky pro vládu ČR!
  • Jedině předčasné volby a začít s čistým stolem. Němcová je dvacet let v politice, je ušpiněná stějně jako její druzi v modrém hávu! Akorát pořád švitoří, blekotá, umí se točit po větru a přitulit vždycky k premiérovi,aby ho vzápětí kritizovala. Já vím, jaká to byla kámoška s konkubínkou Talmankou, když se s Topolánkem schovávali, protože byl ženáč s třemi dětmi a manželka,jak ta Nečasova, slušná, nic netušila. Talmanka byla další výkvět politiky! Zadarmo drahá. Kde je dneska???????? Za naše peníze doživotně zajištěná a válí si kejty u moře. My zatím v parnu dřeme za peníze,které stačí od měsíci k měsíci. *16*
  • Já když tam vidím toho rychlostudenta bendu, tak už je mi jasné, která bije. A celá tato parta už dávno ztratila zájem o republiku. Je to jen "já na bráchu, brácha na mě."
    • Benda ml. je jeden z nejnebezpečnějších osob v ODS. A proto je třeba pravici utnout tipec. *12*
      • Benda je můj kůň, pardon v - l..
  • Jak na te fotce.Jeden vedle druheho.Hnoji vsech hnoju.A jeste vtlacuji blbku Mirku.Po zacatku afery opakovane vykrikovala jak vsichni stoji za Necasem.A zemi nebudou ridit statni zastupci.To jako myslela ze zemi budou ridit tihle pacholci na fotce?Nyni prichazi obdobi kopancu.Kazdy si do nedotknutelnych muze kopnout.Obavam se ze co nevidet i opravdove tak po cesku.Nejvyssi cas.
    • Máš plnou pravdu,co tihle lidé chtěji dokázat.Svoje už dokázali,jeden utekl od zubařskýho křesla,druhel mele hubou někde v Teplicích,další ještě nešáhl na dílo a stačil vystudovat
      v Plzni a jen se veze v politice za naše prachy a díky svému otci,další přijel z Brna mektat
      a mektat atd.Tihle už nezmění vůbec nic.Proboha,kde to jsme???
  • Jak mohou ti tupé hlavy z TOP09 mít 15%. Víte lidé co je preferují co to je to za stranu a kdo ji reprezentuje Kalousek, Heger, Mullerová, Drábek a jim podobní. O Karlu Schwarzenbergovi ani nemluvě.
  • Všechny průzkumy "veřejného minění" slouží jen k manipulaci s veřejností - nemají vůbec nic společného se skutečností, kterou stejně nikdo nezná. TOP 09, která spolu s Pospíšilem a havlisty mají obě ruce až po kolena v odstranění Nečase chce za premiéra havlistu Pospíšila, nebo Schwanzenberga, proto se jim Němcová moc nelíbí a okamžitý požadavek na obsazení předsedy sněmovny je pojistkou TOP 09 aby měli pod kontrolou předsedu sněmovny, který navrhuje premiéra pro třetí kolo v případě, že se po 2X nepodaří získat pro vládu důvěru. to, že by to "machiaveli" Kalousek, jako místopředseda TOP 09 dovedl zařídit na to můžete vzít jed. TOP 09 je pseudostrana bez členské základny, je to marketingový projekt renegátů z KDÚ-ČSL a Schwanzenberga (včetně jeho Berlínské centrály) a na něj nalepenými havlisty a za zadkem Bakala, který to celé sponzoruje, jinak je to ideově nenaplněná "strana", která nemůže česku přinést kromě definitivního protektorátu nic užitečného. Je jen otázka času, než tohle vše veřejnosti dojde, pokud vůbec. ČR je právě před vstupem do "zrcadlového bludiště" - asi jako na Petříně, ale navíc je zhasnuto a média dělají kouřovou clonu.
  • Volte KSČM jako já! Jen to je ta správná cesta! *3*
    • Mate pravdu.Ale lid je stale hloupi a porad dokola voli,nyni zas CSSD,je kamoska ODS a jeji berlicka,co se tajne dohadujou a na oko jsou levice,je to vse komedie na lidi,aby se dal cilene zde vse likvidovalo.Aby se utly zlodejny,klamani,okradani,izolace od pravdy lidu,museli by vyhrat pouze komousi,aby tu mohli udelat poradek,potrestat zlodeje..Takto se strany jen dohaduji,uplaceji prebehliky,krade se dal,klame lid.Prace skoro neni a klame se lid,jako by se tu neco pro zem kladne delo a pritom celou dobu se pouze vykrada,vse likviduje a smycka bidy se stahuje,lide zlodejny plati,vse vyssimi danemi,zdrazenim.Nic tu skoro neni,jsme mrtva zem...Babicka chtela jablka na zemlovku a zhrozila se,ze kg stoji 36 kc,pomerance v marketu vyjdou levneji.Kram zeje prazdnotou,jen 2 lide hledaji jidlo a maji skoro prazdny kosik.Zavadla zelenina,ve sleve vidim banany cerne,co tecou a litaji kolem same musky a je mi zle,dlouho nakupovat radsi nebudu,fuj.Jezdim se najist a zotavit do Nemecka,2 muj domov a uplne oziju,doma v Cechach jsem slaba a je mi zle z jidel a to vybiram,co se da jeste jist.Porovnavat zbozi v Nemecku nema cenu,tam by nase sizene chemicke jidla,co tu jime neprosli,Nemci maji hrdost a hnuj co mame tu,by do pusy nedali..,aby se otravili,nicili si zdravi...
    • komunisti = rudí fašisti

      KSČM = NSDAPM
    • Hownoo§!
  • ...nasi mili korektori, tecky, pistove, noot cssd aj. podivne 71lete a vicelete existence, co Vy (schvalne velke "V", neb si Vasvazim) na to?
    Vasi kamosi jsou na dne a doufam, ze jeste dalsi pujdou tam kam patri, tj. Za katr.
  • KDE je JANOUŠEK??????????
    • Chlastá s Ransrdorfem, kterej od něho potřebuje půjčit pro exekutory.
  • holoto nevděčná.......již dvacet let budujeme lepší zítřky, probudovali jsme až ke státnímu bankrotu.......budujeme demokracii...i politické vězně už máme....Smetana, Vondrouš a další....objektivně a vyváženě dezinformujeme cenzurujeme a mystyfikujeme....chceme jen vaše blaho...a vy si naší obětavosti, poctivosti a nezištnosti nevážíte.....
    • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit