Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pučmeloun čeká u stolu, až mu jeho nohsled přinese konečně ovarové koleno. K tomu ještě ruskou vodku od Nejedlého od Putina.

    • Prezident Zeman zvolil termín voleb a pravičáci jako obvykle zase řvou.Beztoho žádnej termín už TOP09 a Lidovce nezachrání.Budou muset se rozloučit a končit.


  • Mohl bych taky kandidovat do parlamentu? 😉 Covidem jsem prošel, imunitu mám silnou, ale bohužel nejsem straník, tak bych rozhodoval pouze podle svědomí a zdravého rozumu. To by asi neprošlo, co? Jak člověk není pod kuratelou nějaké stranické sekty a její ideologie, tak má cesty zavřené.....INU JAKO ZA BOLŠEVIKA......není divu že tenhle stát je tam kde je.......

  • fosilie se vynořila z polštářového bunkru a spustila svůj obvyklý hnojomet, kde jsi byl když tě národ potřeboval ty připosranej čínskej zmetku...?

  • Pošlete už toho rychlostudenta práv z Plzně už konečně normálně pracovat. V životě na práci nesáhl.

  • Škoda, že se na korýtka ve výborech, podvýborech, komisích a podkomisích třese 200 darmožroutů (Benda apod.). Stačilo by jich 30 (za každou partaj, co se protlačí do Parlamentu - Dolní sněmovny,  předseda a místopředseda). 

    Jenom dělají estrádu v televizi, jinak jako za Rakouska rozhodují sekretariáty stan a pidistran.  Tak by šéfíčkové stačili. Ti ostatní jsou trafikanti. 

  • Okoune, ty jsi v Bohnicích? Doktor Chocholoušek to určitě vyřeší.

  • SEdláku, sedláku máš ale přehled, jak to tam v Bouhnicích je zavedeno. Už několikrát jsi tady plnohodnotně ukázal, že jsi tam v zotavovně právem. Ale musíš si dát velký pozor. Víš, že ti paní pečovatelka zakázala ty tvoje výlevy blbosti tady na stránkách. Ale vyzkoušej to, jak zas budete mít seanci deementů.

  • Ten pán na té fotce čumí jako by utekl z Bohnic.

    • vanhorne

      "Ten pán na té fotce" 

      Se tvari tak spokojene a blahosklonne, jako by mu strikli vice nez obvyklou davku. 

    • ne jen je podobný tvému fotrovi


  • To zase budou orgie hlouposti. Chraň nás Bůh a zdravý rozum nám zachovej.

  • joe1

    To by mě zajímalo co za génia je na seznamu administrátorem - su furt bloklý ale vůbec netuším proč...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit