Přejít na výpis diskuzí

Do týdne bude jasno o osudu koalice, dohodli se lídři vládních stran

15.6.2011 16:32
6 příspěvků

Koalice chce do týdne ukončit jednání o tom, zda spolu budou ODS, TOP 09 a VV pokračovat ve vládě. Po středečním jednání koaličních lídrů to řekli předsedové poslaneckých klubů všech tří vládních stran.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do týdne může být celý Nečas i komonstvem - v prdeli! Nestačí mu příklad "oslavence"?
  • Měly by se vyhlásit nové volby. Voliči by věděli předem, že nastane zastoupení všech polických stran ve vládě /včetně komunistů/v procentuálním zastoupením získaným ve volbách. Zástupce každé strany by měl ministerské křeslo. Žádná koalice by se nesměla vytvořit, nevznikla by opozice. Bylo by to řešení? Kdo by se teď jinak měl ujat vlády? Kdo by vyvedl tento národ z tohoto děsu a hrůzy? Zabavit všechen nakradený majetek a vést k odpovědnosti likvidací osobního majetku jmenovitě ty, kteří napáchali škody. Ať je to president nebo ten,co zvedal ruku v parlamentu. Záznamy existují. Je to utopie?
    • ... nové volby!!! A koho chcete volit!!! Modrákům se to líbí, ti se nakapsovali a "70 důchod" se jich netýká. Oranžáda touží po prebendách a ještě si je zvýší za zásluhy o lid obecný. Je to kolotoč s "obehranejma jehlama" ... Víte o nějakém konstruktivním návrhu??? Pište konkrétně, třeba jak už mnohokráte napsáno ... zabavit nakradený majetek!!! Jak prokázat, že je nakradený, když je získaný podle zákonů kapitalismu ... to by se musel změnit režim, který by opět znárodnil klíčový průmysl a energii a přehodnotil cenu majetku státu a občanů a vydal každému 500,- K a začalo se od nuly jako za "Tondy z ÚRA"!!! A kdo z vás do tohoo půjde???
      • Do toho půjde většina národa.Ono prostě pro tuto zemi rozumnější řešení není.
    • Hlavní další cesta- žádné reformy, které zbidačují lidi. Napřed znárodnit nakradený majetek těm, kdo je nemohl poctivě nabýt. O mnohých zločinech a špatných rozhodnutích se ví a netrestají se. Dále pak snížit nehorázně vysoké platy poslancům, ministrům z důvodu, že prozatím neodváděli jako zaměstananci nám občanům, jako zaměstnavatelům, dobrou práci. Zrušit vysoké odstupné, na které nemají nárok, protože jejich zaměstnanecký poměr je na dobu určitou a to je délka volebního období. Je přeci nutné si utahovat opasky. Navýšit platy až poté,co prokáží zásluhu. Teprve pak, pokud nebude tato opatření stačit zmírnit situaci, vymýšlet reformy.
  • Pokud se VV nebude držet hesla:"Kdo uteče,ten vyhraje",tak aby si pak straníci VV také připravovali zadek na spravedlivou odměnu za další zbídačování této země.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit