Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby to pro Boha některá z nich nepromeškala!!!

    To by byla pro nás, obyčejné lidi tragédie. 

  • Nedávno jsem šel s jedním známým po náměstí a přesvědčovali jsme cizí lidi, aby jednomu z nás podepsali plnou moc nad svou osobou s tím že jednomu z nás na čtyři roky odevzdají klíče od svého domu bytu auta a přístup k bankovnímu kontu. Slibovali jsme jim že se jim o jejich majetek budeme dobře starat, a kdyby přece jen s jedním z nás nebyli spokojeni, můžou za čtyři roky převést majetek a svobodu (pokud jim teda ještě něco zbude) na toho druhého z nás. DIVNÉ, NIKDO Z LIDÍ NÁM TU PLNOU MOC A DOBROVOLNÉ ZBAVENÍ SE SVÉPRÁVNOSTI A SVÉHO MAJETKU NEPODEPSAL. To nejsou ti lidi demograti nebo co? Mohli si z nás dvou svobodně zvolit komu na čtyři roky všechno odevzdají.......možná že k dalšímu pokusu přibereme ještě nějakého třetího kamaráda, ať mají lidé možnost větší volby a výběru......ať je větší demogracyje....😯

  • Občané, kteří radí. My jsme za celý, a ne krátký, život koblihy smažily. Ani Bureš prý je ještě neměl.

    • Koblihy mám docela rád. Ale ty Buršovy neznám, nevím jak dobrý je pekař. Ale když vidím to stádo tupých ovcí co za ním jde s veselým pobekáváním... Jen jsem nevěděl, že ovce mají rády také koblihy. 😀

      • Gorobilypes

        Tak ty ovce něco dostanou horší jsou ovce, co se nechají nalákat jen na sladké řeči

  • V úterý odpoledne začne panoptikum mocichtivých. Bůh s námi. 

    • Napečou se koblihy a stádo bude jásat...

      • Gorobilypes

        Tak hlavně že ovce půjdou za hezkým slovem ostatních stran

        • Lepší je vyslechnout si hezká slova, která se naplní, než mít žlučníkový záchvat po koblihách ze stáje pekáren agenta Bureše...

          • Gorobilypes

            Kdo že plnil do teď své volební sliby ?Možná tak komunisté

          • Která pěkná slova politiků se kdy naplnila prosím? Jak otevřou ústa, tak lžou. Bez rozdílu. 

            • Jindřichu, já píšu - která se naplní - ne, která splnili...

              Ale občas se nějaká ta výjimka najde...

              I když po volbách většinou ztrácí paměť...

              • Reakce na příspěvek:

                Ani nevíte, jak rád bych se mýlil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit