Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Páni a dámy z ODS, najděte už konečně pro tu Němcovou nějakýho chlapa.Jak vidno, je přenadržená a hormony jí tlačí na mozek.Takhle dělá ODS jenom ostudu a pomáhá jí na cestě do věčných lovišť!
  • sodoma gomora ta kobyla Němcová
  • Tedy já nejsem, nikdy jsem nebyl a nebudu komunista, ale ta nepochopitelná hysterie, kterou dnes předvedla v televizních Událostech zhrzená Němcová je mimo vnímání a chápání normálních lidí.Jestli si ČT začne zakládat na tom ,že bude do svých pořadů zvát zkrachovalé existence, které prostřednictvím tohoto media budou šířit svoji flustraci z debaklu ve volbách a s tím i absolutní nenávist ke všem a ke všemu co není zrovna v jejich ideové linii, tak nás potěš Bůh.Jestli se dnes večer Němcové něco povedlo, tak to bylo zatlučení dalšího hřebíku do zahnívající rakve ODS.A jestli se panu Veselovskému něco nepovedlo, tak to byla snaha přimět tuto dnes již evidentně profesionální hysterku k věcné diskusi.Myslím, že po dnešním večeru bude nové vedení ODS teprve spokojeno, že se této osoby zbavilo!
  • Ví vlastně vůbec někdo. co bylo přesně řečeno? Zas něco překroucenýho, co je předmětem mediální manipulace modrých zombií.
  • Pratele, oznamuji vam, ze jsem uspesne podstoupil lobotomii a uz zase budete moct cist moje prispevky do diskuze. A zaroven sdeluji sockam a komousum, a vsem, co tady kvici, ze jste ubohe nuly a ze vas mam vsechny u prd.le. Tak se treba pose.te a cim vic budete kvicet, tim vetsi radost pro mne.
    ,,
  • bil´ak byl beze sporu hajzlík, ale třeba se před smrtí účinně pokál. V každém případě je mi jedno, jak dopadla jeho duše - Bůh ji nejspíš neomylně někam poslal. Ale proč chtějí odvolat ze sněmovny právě filipa, jest mi záhadou. Nejspíš by odvolali i Karla Čapka pro neideologické relativizování pravdy.
  • dnes ta Němcová ve sněmovně vypadala jako by se zrovna vykutálela z pelechu po horečkách a ta začínající pleš! ať na to hodí jarmulku *1*
    • Ta jarmulka sedí. Že si toho ještě nikdo nevšimnul.
      • To falešná Justícia: Zase kradeš, soudruhu nick? Že si nedáš pokoj, blbe...Apropo, jarmulku nosí Židi, ty vzdělanče... *3* *1* *1* To tě na schůzi KSČ ani na VUMLu neučili, že krást se nemá, že? *3* *1*
  • Proboha, už přestaňte tu politickou trosku a zlodějku Němcovou ukazovat v TV i o ni psát
  • No, Vaska se dožil hezkého věku. Také bych chtěl vyjádřit upřímnou soustrast Vaskovým pozůstalým, jako to udělal Vojta. Rok 1968 je tupými ubožáky jako je Němcová nebo různí Havlovi pohrobci neustále a opakovaně vytrháván z kontextu Studené války.
  • Kdo je nebo co to je ODS ?
    • odstředěný syfel *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit