Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Americký puč na Ukrajině přijde svět hodně draho.

    Tato parta našich krajanů tam přežila desítky let. Utíká však před válkou která začala
    USA. Máme tu novou studenou válku. NATO se vesele posunuje k Ruským hranicím
    a všichni pokrytci křičí že se to zločiné Rusko brání. Bude se tvrdě bránit.
    Pokud Ukrajina nebude s Ruskem vycházet skončí to katastrofou.

    Jinak vezmeme sem Syřany vezmeme sem Afričany a EU rozvrátíme zevnitř.
    Chudoba budeme řešit tak že budeme utečence sponzorovat až skončí v chudobinci většinaEU.
    • :-)
    • uz si ty komunisticky keci opravdu nechte...nikoho nezajimaji vase radoby prevracena propaganda...
  • Co to je oproti tisícům Syřanů, co nám tu chce nakvartýrovat Eu a pak Afro.....
  • Do vlasti? Oni tu bydleli a odstěhovali se?

    Do vlasti svých dávných předků by bylo lepší napsat...
  • Celá EU je jen jedno velké zlo, vždyť plní jen příkazy USA a vůbec nechrání rozvoj a stabilitu evropských zení. Co se týká emigrantů z Ukrajiny, Sýrie ap. žili ve svých zemí po staletí,tak ať si tam žijí nadále. Máme sami holé zadky (třetina národa žije na hranici chudoby), pro nemocné nejsou léky a lázeňská léčba, ale hlavně budeme opět živit další nepřizpůsobivé menšiny, stačí, že nás tady drancují a ožebračují politici a cikáni.
  • Nemám co bych dodal-
  • Jaká vlast. Tady se nenarodili. Jsou to jen ekonomičtí cestovatelé a my to tady budem živit? Stát kašle na nás, my kašlem na volyňce!
  • Dobrovolně šli za lepším, tak ať mají právo se vrátit. Ale za naprosto stejných podmínek jako má kterýkoliv cizinec, který by zde chtěl žít.
    • Mám pocit,že tady všichni nemáme stejná práva.Uvedu příklad v místě bydliště jsou Vietnamci.V pronajaté chatce pěstovaly marjánku,prozradil to až elměr.Policejní zátah a výsledek černá jatka a opět policejní zátah toť vše.Dnes je z nich podnikatel ve vlastním domě,který u nás mají polistopadový šmejdi a občan zde pracující zde nemá nic.Druhý případ opět tatáž pakáž obchod s potravinama,ale chybí jim popelnice na bordel a tak to cpou do popelnic lidem,kteří si je platí.V tomto státě se měří dvojím metrem a stačilo by málo.Je kolaudace dolož,že máš zaplacenou popelnici atd.Další můj kamarád si chce zrekonstruovat byt a protože je slušný, tak si zažádal o stavební povolení v ceně 5000,-Kč proti 500,-Kč totalitních.10 násobná demokraticky navýšena hodnota za nekvalitní služby na úřadě a začátek buzerace.Dopis zda je majitel bytu?,Další dopis podpis všech nájemníků zda s tím souhlasí.Když mi to vyprávěl tak jsem mu řekl proč o to stavební povolení žádal,když ostatní to mají na černo a ušetřených svobodně a demokraticky 5000,-A to nemluvím o neustálé vyhrožování nedodáte propadnou peníze apod.
  • Jinak sem není potřeba nikoho tahat a když tak ty co jsou na Ukrajině,která je pomatená jako my v roce 1989.
  • Pokud jsem dobře nasál informace z běžných médií, tak kdysi za Rakousko - Uherska odešli obyvatelé této monarchie dobrovolně, za nabídkou osídlení a nabytí pozemků zdarma kamsi do pryč. Dnes, po více než 100 letech, se ozývají jako "Volyňští Češi, s prosbou o jakýsi návrat, prý, zpět do vlasti. Nejsem soudce, ale, odešli jste o své vůli? Nikdo vás nevyháněl? Vlast vám byla malá, či jaká? Lituji, cizinci, nechci vás teď tady. *12* *16* *12*
  • Volyňští Češi se Bohužel nemají kam vrátit, Rakousko-Uhersko ze kterého jejich předci odcházeli od roku 1918 neexistuje, nelze do nekonečna vysávat národ, který dle politiků nemá na penze za celoživotní práci, na zdravotnictví, kde se dělají i na dětské pacienty sbírky, na mzdy, které jsou leckdy polovinou toho co je vydáváno na vězně. Menšina také vysávající národ, která dělá ze svých dětí nesvéprávné, aby také ždímala daň. poplatníka, tyto děti se pak dostávají do pěstounské péče svých prarodičů k ještě větším bezpracným ziskům a dávkám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit