Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VV se zařadily mezi dinosaury, kterým jsou přednější jejich finančí zájmy, než obyčejný člověk a jejich předvolební sliby. Dnes se budou držet ve vládě jako h... košile, neboť snad i jim musí být jasné, že při dalších volbách nedostanou již ani jedno procento hlasů.
  • To to je vlastizrádné konání. Nic jiného. Dalo se s tím počítat, ale naděje stále nějaké byla. A nyní je český občan úplně v ři....ti! VV se zachovali podle svého zvyku - zradili své voliče
  • Zloději vládnou dál! To je konec veškeré "demokracie". Naše republika se úspěšně zařadí mezi banánové země!
    • manévrem přeskočit řecko. vzali jsme to rovnou zkratkou do somálska. vaše volená ods a top09
  • konečně budou moci reformy nerušeně pokračovat. blahobyt už buší na dveře
    • A někteří nejsou schopni pochopit, že už teď se mají dobře.
      • někteří se dokonce už dnes mají líp než zítra
  • Jsem ráda, že skončilo období drobných nedorozumění, že zas vláda začne naplno pracovat. Hlavně si nevšímat ukřivděného zloděje Sobotky a jeho výkřiků: "Když já jsem premiérem ještě nikdy nebyl, jsem na řadě, pusťte mě tam na chvilku..."
    • Kabrhelova,urcite patris k vyssi tride,trhni si nohou a zkus si zit se 2mi detmi za 10 000 mesicne,ze vlada zustala je naprosta tragedie napric narodem,od miminek pres dospele az k duchodcum.bez se vycpat
    • Doufám, že v sanatoriu pro choré budeš ještě trávit delší čas, protože mezi obyčejné lidi určitě nepatříš, pokud možno, ať ti doktoři zvýší dávku sedativ, začínáš více blbnout.
      • Opravdu nepatřím mezi obyčejné lidi. Tam patříš zjevně ty.
  • Vážení vždyt my se na nic už nezmůžeme jen si zanadávat konstatovat, že to kamsi spěje a to je asi tak všechno co proto uděláme.Oni to dobře ví a proto se k nám taky tak chovají a než tahle parta zachránců ekonomiky odejde tak nejednomu našemu občanovy svým vládnutím přidělají vrásky na čele. Je mě líto starých a nemocných lidí který se nemohou bránit, je mě líto mladých lidí který si chtějí najít bydlení a založit rodinu, je mě líto bezdomovců ne každý se stal bezdomovcem z vlastní vůle je mě líto všech slušných lidí který cinkali klíči v 89 roce a věřili, že bude líp, bohužel pro řadu našich spoluobčanů je to tragédije aniž by si svým chováním tuto nelehkou situaci sami zavynili. je mě z toho smutno kam jsme došli.
    • Běda tomu, koho litují.
    • Je potřeba aby národ povstal jako jeden člověk, a ne aby si každý hrál na svém písečku a ještě víc ždímal státní kasu. Viz. lékaři , odboráři a jim podobní. Nárok na slušný život, pokud člověk poctivě pracuje má každý, to je ta pravá demokracie a ne to co předvádí všude ve světě pod tímto názvem. Jinak by sem patřil jiný název systému. Všechno co končí na ...mus, stojí za prd.*5*
      • Doufám, že to budou dávat v televizi, až národ povstane - ještě jsem to nikdy neviděla.
        • Maruško a taky neuvidíš. Protože přisluhovači modrých mafiánských stran, jako jsi i ty, půjdou na řadu první a budou internováni tam, kde žádná televize není.
  • Čechů, kteří zemřeli tak chudí, že po nich nezbylo ani na vlastní pohřeb, a nemají žádné příbuzné či se k nim nehlásí, prudce přibývá. Obce, respektive stát tak musí rok co rok vynakládat stále více peněz na jejich pohřbívání. Tzv. sociální pohřeb je žehem a popel je rozptýlen na rozptylové loučce.Podle statistiků se v pásmu příjmové chudoby nachází téměř milión Čechů, tedy každý desátý. Chudoba má dopad do pohřebnictví, tedy do toho, že za chudé musí jejich pohřbení platit obce, které si některé náklady mohou nechat refundovat od státu.
    • Chovat se takto nezodpovědně, to naučili obyvatele bolševici!
  • Jednotliví lumpové ze současné vládní bandy mají sice na to pro sebe ještě něco nahrabat,ale tuto zemi mohou už jen ještě více zbídačit.Nic víc.V takto rozprodané a rozkradené zemi a ještě astronomicky zadlužené zemi,mají šanci úspěšně vládnout pouze komunisté společně s tvrdou levicí mladých.Tato vláda by musela být,k těm lumpům,kteří tuto zemi zbídačili,tak krutá,že vedle ní by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.
  • Ono potřeba především PRACOVAT a ŘEŠIT PROBLÉMY a ne se handrkovat při nových volbách. Těmi se nic nezmění ani kdyby byli zvoleni andělé. Rozdělit lze jen to je. A také je třeba předkládat smysluplné projekty, abychom dostali peníze z Evropských fondů. A ne takové 3,14čoviny jako vymýšlel bývalý ministr školství Dobeš (díky Bohu je už v pr*li), kvůli kterému jsme přišli o mnoho miliard z EF. Inu, nejlepší ministr školství, říkal gauner a mezinárodní zloděj Klaus.
    • Máš pravdu. Ale já věřím pracujícím, že pracují na plné obrátky. Problémy je nutné definovat. A ten problém zní, že i když se pracuje dobře, nestačí to na naplnění státní pokladny. Proto si vymýšlejí nová procenta DPH,zmrazení výdajů na důchody a celou sociální sféru. A aby nemuseli oklešťovat výdaje, tak musí najít buď nové zdroje (třeba naftu nebo zlato,nebo nové technologie) s kterými by se dobře obchodovalo,tedy,přinášelo by to dostatečné finanční zdroje. Oni si neví rady, protože jediná rada zní - zestátnit. A na to nikdo ze současné politické garnitury nechce slyšet.
    • Corr.:
      Rozdělit lze jen to co je.
  • Když se budem ještě dlouho na tu pr...nu, co tady naší vyvolení provádějí, tak si oči
    vykoukáme a nebudeme se moci podívat do očí generaci po nás - to je na zváženou.
    Mě je z dnešního "představení" stydno a na blití, ale naše děti to odskáčou - to se mi
    vůbec nelíbí..........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit