Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoši dobře to vedete.Dali jste na frak rusákovi.A to je základ.Rusáka nemá nikdo rád.Rusák má u nás vroubek.Vždy a všude je třeba mu připomínat, že s okupantama se nikdo nebaví.Se starýma ani novýma.

    • I Němec má u nás okounů vroubek? Je třeba připomínat, že s okupantama se nikdo nebaví. Se starýma ani novýma.

      Nebo zase do sportu pletete bez ladu a skladu filozofii nádražní restaurace? Kurvahošigutentááág. 😛

      • Dostal jsi mne.Tou vytříbenou mluvou.Zejména s ohledem na agresivního rusáka který skosil na ledě jednoho z našich hráčů. Jen tak.A  mladík si pro zranění už nezahraje.Prostě rus nepatří tady do civilizované Evropy.Právem je vyloučen z OH. A 2309 to se tam u vás filozofuje  i na nádraží?

        • Promiňte prosím, ale nazývat 19 leté kluky okupanty? Fakt Vám to připadá v pořádku? Nebo jen oživování nenávisti k lidem, kteří v době okupace nebyli na světě? Pro mě osobně to nemá prostě logiku.  

        • V každé knajpě v celém Česku je dost trenérů, premiérů, nejen u nás. Ten střet hráčů byl nešťastným okamžikem, ale úmysl? To bych ponechal na rozhodčích. 

          Naší krasobruslař rozhodně budou sledovat boje o medaile jen v televizi. Výhradně můj soukromý tip. 

  • Zlaté časy českého hokeje jsou za námi. 

  • mun.go

    S tou oškubanou kočkou na dresu těžko.

    • Taky se dívám co to je za hybrida. To je krkavec? 😀Chudáci Češi....ještě že jsem Moravan.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit