Přejít na výpis diskuzí

Dojde na výměnu exšéfa syrských Kurdů za Čechy vězněné v Turecku?

26.2.2018 14:54
8 příspěvků

Zhruba 200 podporovatelů zadrženého kurdského politika Sáliha Muslima demonstrovalo v pondělí  před ministerstvem vnitra v Praze pod vlajkami syrské Strany demokratické unie (PYD), kterou Muslim vedl, za jeho propuštění. Turecko žádá o jeho vydání a vzetí do předběžné vazby. Demonstrace se budou konat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Toto je zapeklitá situace,zejména pro ČR.Vydávací zákony se musí dodržovat,má to svoje pravidla.Co je zajímavé,tak to,že naše republika se pomalu stává takovým místem pro schovávání se cizích,hledaných osob.Zřejmě proto,že jsme státem,kde platí striktně zákony,které těmto lidem vyhovují?! Vydat či nevydat rozhoduje soud a to nebude zřejmě hned.
 • samy anebo budou čekat na noty z Bruselu ?
 • Jakápak spravedlnost ! Vždy je to POLITICKÉ rozhodnutí a spravedlnost má zavázané oči !
 • Pokuď pana Sálih Muslim Muhammad Česko vydá, dopustí se zločinu proti mezinárodnímu právu.

  To už rovnou může otevřít ambasádu v "Turecké republice Severního Kypru", vzniklé tureckou okupaci 40% Kypru ve dnech od 20. července do 18. srpna 1974 (a vůbec mu nevadilo, že Kypr je také členem NATO), včetně nuceného odchodu řeckých obyvatel Kypru z takto okupované zóny, i když zde tvořili přes 80% usedlíků?

  A tu tzv. "Tureckou republiku severního Kypru" která tu rádoby vznikla roku 1983 diplomaticky uznává jen Turecko!

  To se chceme k tomuto hnusu přidat?
 • Ale někdy je v "kriminále" bezpečněji, než mimo něj! Kdo ví, který luxusní hotel pan Sálih Muslim Muhammad obývá pod ochranou české policie.

  Jak znám Kurdy, tak ti nic nevykecají.

  A Turci ať si žádají . . .
 • Turci nevydržej dlouho, stát tam na mrazu! *7* *16*
 • nedá se nic dělat. Přišel na něj zatykač Interpolu. Jeden z mála zatykačů který se obecně respektuje.Kdyby to nebyl kriminálník tak nepoleze sem do chudé země. Vybere si pohodu a západní demošku. Tady islamáky jakéhokoliv zrna nemáme rádi. Klidně si válčete střílejte se o život ...... ale tady NE! Máme svých potíží a potížistů dost. Další darebáci nám tady lezou třeba z Rumunska. Též pořádně špinavá svolič.
 • Když měl strážmistr Flanderka mezinárodní zatykač, musel ho zatknout. Jinak by zavřeli jeho!
  Teď bude turek sedět 2 roky ve vydávací vazbě a budou se vo něj hádat! Joko vo toho rusáka! *2* *2* *2* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit