Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda pokud je u Tebe prezidentem lepší ten, kdo má pouze lepší zdraví, tak to jsi teda béčkový občan a běž se někam schovat do sklepa *1*
  • škoda, že pan premiér babiš nedal rady zemanovi dřív, mohl vyhrát. Obklopuje se nedůvěryhodnými lidmi *14*
  • Už aby to bylo! *1* *16*
  • Celkem dnes vyvážený komentář, i když každému z kandidátů autor přisoudil některé necnosti, které k funkci hlavy státu nepatří. Ale budiž, jeden je omylný. Domnívám se však, že současná Evropa, dokonce celý svět, je dnes v takovém pohybu, a to různými směry, že hlava státu by měla být rozhodně osobnost, která přesně ví, co je pro zemi dobré, prospěšné, dokonce nezbytné. A Zeman to ví, a je ochoten se do problému vložit, zná je, rozumí jim a má názory podobné většině národa. Drahoš toho o pohybu politiky Evropy i světa tolik neví. A zdá se, že problém nelegální migrace, která tak výrazně pohnula občany státu k nevůli vůči Merkelové, Německu i EU, je pro Zemana problém i osobní, kdežto u Drahoše nikoli. Proto se domnívám, že naše země teď v těchto pohnutých dobách potřebuje někoho, kdo je rázným, má vyhraněny názory a postoje shodnými s občany, a který se nebojí dát hlavu na špalek za dobrou věc. Drahošovi v těchto činnostech moc nevěřím. Vím, že změna je život a ten nelze zastavit, ale teď potřebujeme na čele země mít Zemana, rázného, znalého a zodpovědného politika vůči občanům i zemi, i když s některými jeho chybami. Kladů je však mnohem více. Drahoš může počkat, než bude někým, který nebude jenom někým, kdo "nikomu celkem nevadí.".
  • Již to,že jsi u voleb nebyl vypovídá o tvé inteligenci.Chápu,že jsi volil Havla chrchlu,ale ta doba zmaru je již dávno pryč.I tvůj odhad je přesně obrácený.
  • Navzdory všetkým svopjim chybám je Zeman lepší kandidát, ktorý bude lepšie hájiť záujmy Česka. Pokiaľ češi nechců, aby praha vyzerala za 20 rokov ako paríž - jedna veľká no go zóna, mali by voliť Zemana. Dublin IV + Sociálny kompakt sa na nás rútia.

    http://www.epshark.cz/clanek/320/francie-no-go-zony-nyni-i-v-centru-velkych-mest
  • To stejně volič Zemana nepochopí *1*
  • Zeman na Vysočinu a Babiš do kriminálu a bude líp, teda nejenom Babiš, i soudruzi z ostatních stran by zasloužili pozornost policie a to napříč politickým spektrem.Jo sory jako a Okamuru zpátky do Japonska.
  • skvadrou a jejich pubertálními výkřiky do tmy *1* *1*
  • Já budu volyt pána Zemana
  • Pokud se dostane na pozici presidenta Drahoš, je velké nebezpečí ,že se na pozici předsedy
    vlády dostane Fiala a na pozici ministra financí zase Kalousek. Potom by se zase vesele kradlo, podvádělo a státní dluh by rostl do astronomických výšin. Měli by si to populističtí
    zakomplexovaní voliči uvědomit. Hlavně ti mladí: Vhozením toho kterého lístku do urny
    rozhodují o bytí, či bytí svých ještě nenarozených dětí. Pokud budou bez emocí a realisticky
    uvažovat, tak mi dají za pravdu."NEVOLIT DRAHOŠE"!!! *16* *16*
  • Vysledek po druhem kole - Zeman na velmi peknem druhem miste a Drahos si zaslouzi byt predposledni !!!!!
  • Jsou to jednoduché počty, kdo nevolil Zemana nebude ho volit ani podruhé. Já jsem u voleb nebyl protože bylo jasné, že do druhého kola půjde Zeman a Drahoš. Já teď půjdu k volbám a dám hlas tomu kdo má pevnější zdraví. Každý kandidát si musí uvědomit zda má na to i zdravotně a pro Zemana by bylo lepší odejít se ctí a ne jako prohrávající, který dostane nakopáno od voličů. Můj odhad je 52 % pro Drahoše a 48 pro Zemana.
  • Takže...
    je proti základu demokracie - referendu
    podporuje migraci, což stvrdil podpisem a nelituje toho
    je ukázkový eurohujer
    mění názory dle pokynů od realizačního týmu
    když dostane otázku, na kterou není předem připraven, tak povětšinou plácá bludy nebo řekne, že neví
    chce spojovat národ... *15*
    vpodstatě nikdo o něm dřív neslyšel - je jen ukázkový mediální produkt

    To už radši toho spícího Švarcnberka...
  • To mluvíš o sobě? *7*
  • Pije, věkově už to nedává, podporuje trestně stíhaného Babiše. To není reprezentant. S ním jdeme jen na východ.
  • Nepovažuji informace za pomýlené, obdržel jsem je od Vaška Veškrny při duchařské seanci, hodně nás také pobavilo, když uvedl, že se na lafetě nevezl a pěkně byl opět národ podveden, uvedl. že by byl naklepán při jizdě na lafetě jak tatarský biftek.
  • Nevím, kde jste získal tyto pomýlené informace. Od Okamury?
  • Otázky určené pro pana Drahoše. Opravdu si myslíte, že jsme nesvéprávná HOUADA a dáme vám hlas za váš názor směřující k migrantům, aby naši rodiče v penzi za celoživotní práci dostávali polovinu sociální dávky migrantů, poté co zažili měnovou demokratickou reformu a byly zdevastovány jejich úspory Havloidním ksindlem. Opravdu si myslíte, že vám dáme svůj hlas za mzdy, které nedosáhnou úrovně migrantských dávek? Opravdu si myslíte, že dostanete náš hlas za vystavení našich dětí, dcer a manželek nebezpečí, které od chování migrantů hrozí - viz problémy v západní Evropě.
  • Zeman při povolebním projevu vypadal velmi unaveně
    a nezdravě..5 let je prostě moc. Pokud k tomu přidám
    jeho příklon k totalitám, protože jen tam Nejedlý,Mynář
    a další vydělávají na svém maskotovi, je nevolitelný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit