Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se vykopává takový zmetek jako je Macek?!!!
  • lidičky nehádejte se,mají z nás legraci a dál si dělaJÍ co chtěji,jen klid a rozvaha nám pomáhá.nejme přece stoka,oni se tak projevují.my sme přeci hrdí češi a né nějaká chátra z podhradí.hádky nic neřeší a radoby pany moce potěší *16* *16* *16*
  • Kde je můj kamarád Not CSSD, jedeme pryč, Zeman nebude náš prezident, ani náhodou.
  • By člověk nevěřil, jak po svanácti pivech vyhládne... Jen lehkou večeři jsem si nechal přinést.
    • Je vidět že už se ti pletou písmenka!
  • No vida, tak dva největší trotli, Pišta Žiga a Not CSSD se dojali málem k pláči a budou se stěhovat do jiného státu aby jejich prezident nebyl Zeman, doufám že nám potom pošlou aspoň pohlednici, jsem s toho taky dojat, jen aby si vybrali správný stát a neskončili o žebrácké holi.Doufám že nám dají vědět kdy budou odjíždět..
  • Koukám, že odpůrci demokracie a zastánci vládnoucí chátry ve dne chrápou a v noci jsou aktivní a chlastaj chlast zakoupený z našich daní.
  • Komunismus je rakovina mozku!!!
    • V tom případě jsi jeden nádor. Až se to tu otočí budeš plivat na ty co je dnes obhajuješ a budeš kydat nemysly. Jenomže po těhle gaunerech stejně jako po vypatlancích tvého formátu už pak neštěkne ani pes. Zkus si do tvých trapných kopií zákona, který vytvářeli zločinci, kteří nemají úctu k životu a vyznamenávají vrahy, dosadit ODS + TOP9 a třeba po přečtení této úpravy ti to dojde. Spíše ale ne, protože ty mít rakovinu mozku nikdy nemůžeš.
  • Pan doktor Macek se napakoval při privatizaci. Zřejmě mu ty miliony úplně pomátly hlavu.
    • Spíše mu došli *16*
  • Už to vidíte? Tak co tomu říkáte? Už to začíná, nejdříve fiskální unie, potom EURO a za chvíli jsou z nás patolízalové nácků a frantíků...
    Nechce se mi věřit, že by to takhle chtělo 45 % aktivních občanů - voličů.
    Dokážu ale pochopit když řeknou nalas, že to od Karla nečekali. Ještě je čas říci nahlas: Tohle ne, jsme Češi!
    • Voliči jsou zejména herci, inteligence a vymyté prázdné makovice což nevylučuje dva uvedené případy. Kdokoli demokraticky zvolí někoho jiného je lůza, póvl a komunista. Jenomže ta lůza platí daně ze kterých si tenhle dobytek vydržuje. Proto budou tak dlouho opakovat volby, dokud to nevyhraje degenerát prý kníže. Pokud ta čůza chce opakovat volby, ať si to zaplatí ze svého. Ty v danném termínu proběhli svobodně a legitimně s náskokem 9,6 procenta.
  • gloucester
    Macek by si měl lištit a skočit do zdi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit