Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik berou manažeři v ČEZU?
  • Kdybych já tě dostal do pracek byl by to tvůj konec ale pak bych platil pozůstalým a ještě bych byl zavřenej.
  • mellys
    Zálohy a zase zálohy a pak zlodějská faktura, a eventuelní odpojení nebo exekutor.Nebud hloupej!!! Přestan investovat do kravin a…Pořid si fotovoltaiku a gratis si ohřívej svůj zadek! Zahodˇ tlustý ponožky, kabáty a Larisy.Už žádný zamrzlý okna, abys nepropásl jest-li se to venku už mele…Otevři si okna dokořán, pustˇ do domu čerstvej vzducha hlavně pravdu, lásku a svýho psa a kočku.Vyraz dveře s každým, kdo Ti bude nabízet levné připojení na elektriku a plyn.2,5kw Ti bude stačit, přitáhni si slunce, třeba i zamračený, které je zadarmo, do domu.Koupíš si např. 13panelů po 200watech, dáš je na střechu, svedeš slunce do bojleru, ten Ti ohřeje vodu a čerpadlem /z baterie /ji dotlačíš do trubek a radiátorů a můžeš čučet na telku.Matka Ti uvaří kafe /z baterie /a můžeš čučet z okna,na souseda, jak táhne káru s předraženým uhlím a dřevem,a pak to hází lopatou do sklepa a řeže a štípe,do tý doby než si uřízne ruku nebo se praští sekerou do hlavy.A přikládá furt do kamen,a škrtí jističe,pojistky,děti,a matku,za to ,že má malej důchod...Všude cedule…zavírejte dveře, okna a větrat jen na jaře! Matka Ti uvaří oběd,vypere,vyžehlí,/z baterie/a mužeš čučet z okna, jak výběrčí daní u souseda počítá kolik má na elektroměru, aby mu vzápětí poslal
    nehoráznou fakturu za předraženou elektriku.Ty budeš taky čučet, ale na svůj elektroměr, abys viděl, kolik jsi už ušetřil.Všichni budou chodit okolo Tvý střechy a budou Ti ty Tvý panýlky tiše závidět.Do druhýho dne máš od nás panely v garáži.Tak rychle objednávejte, A hlavně to nikomu neříkejte a objednávejte!!!
    Tel 607 561 582 Nebo si opravdu myslíte,že budou za 1kačku??? Tak přestante prskat,obvinovat kde jakýho pánaboha a fotovoltaiku na poli, které stejně není vaše, odpojte se, a připojte si svou elektrárnu ze střechy. Na co ještě čekáte???
  • ještě stále mohou zdražovat,a hodně, spousta lidí si ještě tento stav hospodářství chválí zvláště mladí blouznivci, které živí rodiče ( viz včerejší spektrum na čt 24 ) Tak ať dojde i na ně.
  • Jenomže to není řešení. Ačkoli, chtělo by to radikální řez, s tím že by pak tato strana zanikla. Prostě něco jako kontra OF. Protože kdyby tady tahle strana vládla, tak by to skončilo likvidací kohokoli jako v německu při nástupu hitlera. Já jsem je nikdy nevolil, ačkoli se mi radikalizace líbí. K komunistům: Byl jsem vyhozen již jiskřiček, nikdy jsem nebyl pionýr, nikdy svazák, jako špičky odéeses, přesto jsem se dostal na školu na kterou jsem chtěl a i blbé vánoce měli jiný nádech než dnes. Dnes je to jen smradlavá komerce a reklamy i o štědrý večer. Kultura pokud na ní lidé mají, je vidno, že moc peněz na ní není, armáda, policie atd nic funkčního, Přitom platby za všechno jak prase. Pokud někdo bydlí v paneláku a má po 20 litrů je v pr... Proto mě můžeš ukamenovat ale raději plánované hospodářství a ne nekoncepční kroky jako dělá tohle gestapo od roku 89. Kdo postavil 3 jaderné elekrárny v čssr? kdo udělal energetickou politiku? Ano temelín se dostavoval za hrozných problémů již po revoluci, ale gró bylo plánováno jindy. Proto jsem volič KSČM a vím, že se nikdy nevrátí doba, kdy k sobě meli lidi blíž, a měli hezké vánoce.
  • Gemo,jsem volic DSSS,treba me odsud,ale tato strana se nelibi tem grazlum,tak je pro me nejprijatelnejsi!
  • Jsem rád za tenhle příspěvek, ovšem ty jako volič tedy alternativy Sz nebo VV musíš být ukrutně zklamán. To že se nic nezmění pokud nedojde k revoluci zakončené lidovými soudy zabavováním majetku a popravami je jasné a režie převratů po česku je jen převalování se v hnoji. Výsměch vládní garnitůry je vrcholem zlého snu. *16*
  • 3 takovy bolseviky jako jsi ty serezu levackou... *1*
  • Jsem rad ty hnusny hovado,ze si nam o sobe napsal,jeste si zmen nick na svuj puvodni a budes strelec! *3*
  • S tebou se nikdo nebavi,tak otoc list ty *12*
  • Gemo,ver mi,ze ODS nenavidim vic jak TY!!!Nejedna se v zadnem pripade o pravicovou stranu,ale kryptokomunistickou.Volim zasadne ta uskupeni,jez se nelibi vladnouci kriminalni spodine.
    A muj prijem zdaleka neni prijmem Tvym,ale nezavidim.
    Jinak jsem nikdy nic neukradl,mozna jako dite sousedovi jablko ze stromu.
  • Zalez kozomrde, koza už čeká v chlívku!!! Pišto
  • Máš pravdu, připojuji se, jen do těch přiblblých pacholků!!!
  • Pro ., not cssd atd prostě modrý vrahy a zloděje:

    Hele kryplové, já z vás ty prachy vymlátím. To se prohnete, od 1 ledna budete živit mimo petrolejky jestě jednu domácnost a tři servery kryplové, když se tak ukájíte že je to dobře zmrdi pojebaný. A ještě jednou mě někdo bude spojovat s jinými nicky a tenhle bude krást tak vám nakopu p*del všem Kapišto vy modrej gestapáckej odpade? Tak bacha, začněte šetřit hnojové. *16* *16* *16*
  • Hele kryple, já z tebe ty prachy vymlátím. To se prohneš, od 1 ledna budeš živit mimo petrolejky jestě jednu domácnost a tři servery kryple, když se tak ukájíš že je to dobře zmrde pojebanej. A ještě jednou mě někdo bude spojovat s jinými nicky a tenhle bude krást tak vám nakopu p*del všem Kapišto ty modrej zjeve? *16* *16* *16* Tak bach, začni šetřit hnoji *16* *16* *16*
  • museli být dva. Ale bohužel jsi sám pod deseti nickama a to nepočítám ty ukradené ty hovne, mimo to ti nikdo nebude platit bolestný ty modrofialovej chcípáku
  • Neboj, jsem jen matkomrd a nic jineho vlastne neumim, nemam nazor, cely zivot jsem byl nula, tak alespon tady me nechte tvorit EGO moje krasny zoofilni EGO *13*
  • Pro Honza.Já jsem mněl podobný osud jako ty.I když si dnes vzpomenu na troubovitost a jásot pro kapitalismus,od mých spolupracovníků,tak je mně z nich na blití.I tenkrát,když se hrnuli do kuponových privatizací,jsem je upozorňoval,že jde o rozkrádání státního majetku a že jim ,za uvedené jednou znárodní veškerý jejich majetek.Pro brzkou budoucnost uvedené bude na programu dne.Aby budoucí generace přežili,tak se nesmí s těmi,kteří pomohli tuto zemi rozkrást,mazlit.
  • Uvedené zbídačování této země začali Chartisté a členové OF.Proto je třeba po revoluci odporážet tento vlastizrádný dobytek,co nejkrutějším způsobem,na katovských mučírnách a bez soudu.
  • Všechno ten lidský dobytek,který se po komunistech prolhal k moci,prodal cizincům.Takže zde popisované je jenom malý útržek bídy která se na tuto zemi valí.Záměrně je lumpy tato země už třiadvacet roků tlačena ke státnímu bankrotu.To je jen první fáze.Ve druhé fázi začne vytlačování cikánů někam do Indie a doporučení,aby Čechy vzali sebou.Aby se pak tento životní prostor mohl osídlit jiným obyvatelstvem.Co ci obyčejný český blb,svojí troubovitostí, zavařil,to ho nemine.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit