Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkujeme volíčům ODS a TOP 09 za zloděje a asociály, kteří tu vládnou.
    • A ještě Karolince pij!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ti zločinci nás tak oholí že brzy budeme se závistí vzhlížet na banánové republiky v J. Americe.
  • A co ku*vy na regulačním ouřadě? Co ho zrušit, je jen plný prasat a darmožroutů. Jinak díky vlastizrádcům z česesd odeses a kdu čsl, kteří ochotně schválili obnovitelné zdroje.
  • Místo abychom na masakr který na nás podlá vlád vykonává,odpověděli revolucí,píšou se švejkoviny a drží huba i krok.Jsme znásilňováni a smějeme se tomu,pošklebujeme se Řecku,děláme ramena že nám se nemůže nic podobného stát a sami jsme za ovce.
  • a my je stejně přečůráme. Vrátíme se ke svíčkám. *1* *1* *1* 21. století cesta dopředu se nezdařila tak se chudoba vrátí zpět do středověku *1* *1* *1* *1* *1*
    • To již někteří mají.Včera jsem si prošel Prahu 1,Pohořelec cestou na Hrad v podlobí bordel,vymlácená okna,WC na Hradě 5 eur nebo 10Kč.Obsluha Ukrajinská nebo Ruská.Zhnusen v jaké špíně a hnusu tady 23 let žiju.A k těm svíčkám .Podívej se na náplavky,mostní oblouky,parky tam již svítí a nejen o vánocích.Nehledě,že ti je kradousek zdraží nebo ti dá 60% daň to je to, co tato odtržená vláda od občanů umí.Dík pane Bárto za jídelníček z vlády p,alespoň vím z čeho jjsou tak vyžraný.To chtěl zrušit otrokům stravenky.Je potřeba je vodit v řetězech po jejich zlodějnách .Spálená země.
  • a my je stejně přečůráme. Vrátíme se ke svíčkám. *1* *1* *1* 21. století cesta dopředu se nezdařila tak se chudoba vrátí zpět do středověku *1* *1* *1* *1* *1*
  • už jsem se bál že ČEZ v letošní frontě zdražovatelů zaspal. Ale je to dobré. Nezklamal a opět obhájil pozici. Jen mne trochu zklamala výše zdražení. Dvě procenta? Co to je? Kde to jsme? Očekávám zdražení v řádu desítek procent. Letos dělá ČEZ kolektivu zdražovatelů jen ostudu. Doufejme že se v příštím roce polepší.......
    • Vážený, to je švejkárna a to v tomto bordelu již přestává být ČEZ organizace,která byla řízená zeťem p.Dyby,kamaráda největšího privátizátora v Evropě a potažmo v EU Klause.Kdo si zadá s Albánií v Evropě na tomto trhu,je snad největší hlupák.Ke cti jí,ale vede to,že tamější soudy se s ČEZEM moc nepáraly a a došlo tam k velké ztrátě,kterou opět zaplatí český ovčan vč.neodborníků do správních rad dosazených ODS.O tom,že se tam prolíná celá Klausova rodina není pochyb.Já si pamatuji kW za 0,30hal a pracovník energetiky 0,16,ale to byla totalita a ne tento paskvil zvaná demokracie.
      • a volit i příštích dvacet, čtyřicet let stejně. Sice režim stranicko-korupčních sekt nikde ve světě nefunguje a jediný fungující systém je Občanská polopřímá demokracie ve Švýcarsku, ALE MY SE NEVZDÁME. I příští volby budeme volit stejně ODS ČSSD KDU-ČSL, KSČM, případně nějaké Kalouskovsko-dinosauří recykláty TOP09 ZELENÉ ČERVENÉ FIALOVÉ KECY VEŘEJNÉ atd. A když bude nějaká Občanská iniciativa směřující k potlačení moci stranických sekt a nastolení OBČANSKÉ DEMOKRACIE alá Island zašlapeme ji do bláta a opět zvolíme stejně provařené zlodějské mordy abychom zachovali stranickou kleptokracii pardon demogracyjy. NEZRADÍME!!!!! *4*
  • mellys
    ...Že bych měl taky zdražit panely???Pořád ale nabízím fotovoltaiku za blbých 6000kč za jeden fotopanel 200Watt/18volt. Nebaví Tě platit za elektřinu, za plyn ?
    Zálohy a zase zálohy a pak zlodějská faktura, a eventuelní odpojení nebo exekutor.Nebud hloupej!!! Přestan investovat do kravin a…Pořid si fotovoltaiku a gratis si ohřívej svůj zadek! Zahodˇ tlustý ponožky, kabáty a Larisy.Už žádný zamrzlý okna, abys nepropásl jest-li se to venku už mele…Otevři si okna dokořán, pustˇ do domu čerstvej vzducha hlavně pravdu, lásku a svýho psa a kočku.Vyraz dveře s každým, kdo Ti bude nabízet levné připojení na elektriku a plyn.2,5kw Ti bude stačit, přitáhni si slunce, třeba i zamračený, které je zadarmo, do domu.Koupíš si např. 13panelů po 200watech, dáš je na střechu, svedeš slunce do bojleru, ten Ti ohřeje vodu a čerpadlem /z baterie /ji dotlačíš do trubek a radiátorů a můžeš čučet na telku.Matka Ti uvaří kafe /z baterie /a můžeš čučet z okna,na souseda, jak táhne káru s předraženým uhlím a dřevem,a pak to hází lopatou do sklepa a řeže a štípe,do tý doby než si uřízne ruku nebo se praští sekerou do hlavy.A přikládá furt do kamen,a škrtí jističe,pojistky,děti,a matku,za to ,že má malej důchod...Všude cedule…zavírejte dveře, okna a větrat jen na jaře! Matka Ti uvaří oběd,vypere,vyžehlí,/z baterie/a mužeš čučet z okna, jak výběrčí daní u souseda počítá kolik má na elektroměru, aby mu vzápětí poslal
    nehoráznou fakturu za předraženou elektriku.Ty budeš taky čučet, ale na svůj elektroměr, abys viděl, kolik jsi už ušetřil.Všichni budou chodit okolo Tvý střechy a budou Ti ty Tvý panýlky tiše závidět.Do druhýho dne máš od nás panely v garáži.Tak rychle objednávejte, A hlavně to nikomu neříkejte a objednávejte!!!Tel 607 561 582 Nebo si opravdu myslíte,že budou panely za 1kačku???
    *10* *1* *14* *10* *8* *1* *10* *8* Tak na co ještě čekáte???
  • No všechno nebylo recht, to je jasný, ale něco se myslím vybudovalo a to něco je dnes ladem a lidi vyhozený na dlažbě a komu to vadí...?Kde jsou lidi z továren,kterým bylo přes padesát?Hezky se vrací nazpátek,ale hůře se dívá do budoucna.....penze,soc.jis.,zdraví bez toho těžko přežijete.Nyní jen zdražování pak zdražování potom zdražování a máte to za stejný plat léta letoucí.
    • Vždyť to lidé chtěli a chtějí - hlavně nadávají komunistům, že všechno zlevňovali. Tak ať se radují, že mohou platit jak mourovatí, spát pod mosty, a umírat radostně a radostně, že ??? Hlavní je přece svoboda, tak se do ní ubytujte, najezte se jí a oblékněte se a obujte do ní....Přitom je to svoboda, že bez téhle by vám bylo tisíckrát líp, ale bohužel, shnilé banány, ty by nebyly...
      P.S. : Pokud nechápete, proč to píši, tak mi nyní označte za pitomce , jako v listopadu 1989, když jsem upozorňoval známé, do čeho jdou, tak se mi smáli a prohlašovali za zločince a "starou strukturu" a ještě daleko vulgárněji. ... Tohle není ode mne zlomyslnost a pošklebování, jen lítost nad hloupostí lidí, jimž nemá cenu říkat pravdu, když oni chtějí vzdušné zámky...
      • Já jsem taky v r 89. prohlašoval že ten puč nás dovede ke zlým časům, byl jsem pro smích, nyní mám satisfakci že jsem měl pravdu, někteří lidé se dívali na Havla jako na spasitele, kdo se z něj vyklubal už víme, já jsem mu nemohl přijít na jméno a u toho jsem už zůstal, čas to potvrdil.
  • Pro ., not cssd atd prostě modrý vrahy a zloděje:

    Hele kryplové, já z vás ty prachy vymlátím. To se prohnete, od 1 ledna budete živit mimo petrolejky jestě jednu domácnost a tři servery kryplové, když se tak ukájíte že je to dobře zmrdi pojebaný. A ještě jednou mě někdo bude spojovat s jinými nicky a tenhle bude krást tak vám nakopu p*del všem Kapišto vy modrej gestapáckej odpade? Tak bacha, začněte šetřit hnojové. *16* *16* *16*
    • Gemo,ver mi,ze ODS nenavidim vic jak TY!!!Nejedna se v zadnem pripade o pravicovou stranu,ale kryptokomunistickou.Volim zasadne ta uskupeni,jez se nelibi vladnouci kriminalni spodine.
      A muj prijem zdaleka neni prijmem Tvym,ale nezavidim.
      Jinak jsem nikdy nic neukradl,mozna jako dite sousedovi jablko ze stromu.
      • Jsem rád za tenhle příspěvek, ovšem ty jako volič tedy alternativy Sz nebo VV musíš být ukrutně zklamán. To že se nic nezmění pokud nedojde k revoluci zakončené lidovými soudy zabavováním majetku a popravami je jasné a režie převratů po česku je jen převalování se v hnoji. Výsměch vládní garnitůry je vrcholem zlého snu. *16*
        • Gemo,jsem volic DSSS,treba me odsud,ale tato strana se nelibi tem grazlum,tak je pro me nejprijatelnejsi!
          • Jenomže to není řešení. Ačkoli, chtělo by to radikální řez, s tím že by pak tato strana zanikla. Prostě něco jako kontra OF. Protože kdyby tady tahle strana vládla, tak by to skončilo likvidací kohokoli jako v německu při nástupu hitlera. Já jsem je nikdy nevolil, ačkoli se mi radikalizace líbí. K komunistům: Byl jsem vyhozen již jiskřiček, nikdy jsem nebyl pionýr, nikdy svazák, jako špičky odéeses, přesto jsem se dostal na školu na kterou jsem chtěl a i blbé vánoce měli jiný nádech než dnes. Dnes je to jen smradlavá komerce a reklamy i o štědrý večer. Kultura pokud na ní lidé mají, je vidno, že moc peněz na ní není, armáda, policie atd nic funkčního, Přitom platby za všechno jak prase. Pokud někdo bydlí v paneláku a má po 20 litrů je v pr... Proto mě můžeš ukamenovat ale raději plánované hospodářství a ne nekoncepční kroky jako dělá tohle gestapo od roku 89. Kdo postavil 3 jaderné elekrárny v čssr? kdo udělal energetickou politiku? Ano temelín se dostavoval za hrozných problémů již po revoluci, ale gró bylo plánováno jindy. Proto jsem volič KSČM a vím, že se nikdy nevrátí doba, kdy k sobě meli lidi blíž, a měli hezké vánoce.
    • Máš pravdu, připojuji se, jen do těch přiblblých pacholků!!!
      • S tebou se nikdo nebavi,tak otoc list ty *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit