Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před třemi dny jen v těžkých bojích pod ILOVAJSKEM armáda Doněcké republiky zničila 10 tanků Národní gardy UA, 4 transportéry a jeden Grad raketomet. V boji tam Národní garda měla ztráty víc jak 500 mrtvých nebo raněných. V bojích byl také zabit náčelník bojové a speciální přípravy štábu Národní gardy pplk. Jurij Litvinskij a pplk. Jurij Bojko. Jsou zprávy, že celkový počet mrtvých na straně armády Kyjevké Junty již převýšil 10 tisíc vojáků. Armáda Doněcka a Luganska má také ztráty + lidé co se připletou. Mrtvých již cca do 20 tisíc lidí. Dnes armáda Doněcké republiky dobyla nazpět od vojsk kyjevské junty Miusinsk, Stepanovku a Marinovku. Vojáci junty jsou ničeni v takzv. "kotlích" - viz dějiny II. sv. války a ničení fašistů na Ukrajině - SSSR. Armáda Kyjevské junty má celkově převahu v množství techniky a v dalekonosných dělech, kterými odstřelují a srovnávají celá vesnice a části měst. Mnozí vypovídají, že nevidí nepřítele a pálí z děl do daleka podle toho co jim za souřadnice zadají návodčí a velitelé. Že neví s kým bojují. Válku a smrt a spoušť a invaliditu mrzáků a lidské hoře přinesli Maidanovci co se násilím zmocnili vlády v Kyjevě a tím i nad celou UA zemí a armádou....
    • zase jeden (znalec)...
    • Zajímavé, separatisté vítězí na všech frontách a přitom se jejich území trvale zmenšuje a jejich čelní představitelů prchají do Ruska . Jakpak , to ?
      • "Národní garda" a "Pravý sektor" díky technické pozemní a vzdušné převaze postupují, a území Doněcké a Luganské republiky zmenšují, ale nepostupují lehce ........ https://www.youtube.com/watch?v=J9kqKTQ6u8E
        • Pozor pro labilní povahy, je tam detailní pohled na smrt a mrtvé této války. Takovou válku přinesli Maidanovci... na území, kde byl mnoho desítek let mír...
          • Jo, než se do toho začali míchat Rusové. Nebýt Putina je tom klid a mír i teď. Můžete si stěžovat na ruském velvyslanectví v Praze .
            • Zkusil jste studený obklad ?
            • Ale vždyť se tam do toho míchali z EU a USA - jen namátkově - Ešten, Nuland, "Malý Kačer", John McCain a řada dalších co tam přinesli válku a smrt. Oni chtějí pomocí Ukrajinců bojovat proti Rusku do posledního Ukrajince... Oni chtějí udělat na UA ohnisko války a napětí a destabilizace spolupráce mezi EU a Ruskem. Neboť USA ke své záchraně světové dominace chtějí všechny životodárné artérie mezi EU a Ruskem přerušit a chtějí vše zdroje EU pustit jen do artérií směřující do USA, neboť mají velké problémy a jen válka jinde jim může pomoci, ovšem pokud zajdou příliš daleko, poznají válku na území USA....
        • Jo, ani porážka hitlerova Německa nešla lehce .
          • Svatá pravda, nějaký čas bude trvat, než se Porošenko a banda nácků bude houpat na provazu za genocidu.
      • Máš informace z Kyjeva!
        • Mám všeobecné informace . Separáti už táhnou na Kyjev ?
  • 14.8.2014 Pouze za dva poslední týdny se počet mrtvých, podle zprávy OSN, téměř zdvojnásobil a překročil 2 tisíce. Před týdnem zavítal na Ukrajinu šéf evropského byra Správy OSN pro záležitosti běženců Vincent Cochtel. Prohlásil, že „nebyl připraven na to, co spatřil na východě Ukrajiny.“ Opona lží a dezinformací Kyjeva a jeho washingtonských sponzorů ohledně ukrajinských událostí začíná postupně padat.
  • jsme svědky šílenosti v přímém přenosu, občané ukrajiny se střílejí navzájem jen proto, že mají odlišný názor..... a to v 21 století!!!
    ps. když jsem se zeptal ukrajinky, která žije a pracuje v česku,jestli by nebyla vhodnější snaha usa, eu, ruska aby raději před ukrajinským majdanem došlo k prosazení svobodných předčasných voleb, tak jsem byl nepříjemně překvapen její rozhodnbou a rychlou odpovědí:"předčasné volby v žádném případě!!!!!!... to by mohl opět vyhrát ten zatracený Janukovič!!!!..... TO NETŘEBA NIJAK DÁL KOMENTOVAT..... *13* *11* *11* *11*
    • No, to je jednoduché . Předně by neměli mít Rusové na Ukrajině volební právo. Proč taky , že ? U nás ho např. Mongolové taky nemají . A hlavně , Janukovyč vyhrotil celou situaci kdyý chtěl zavést Ukrajinu do Putinova novodobého CCCP ( euroasíjský svaz) odkud by už nebylo úniku . Prostě s Ruskem možná korektní obchodní vztahy ale NIKDY nic víc .
      • Ano, Herman by neměl mít právo se k ničemu vyjadřovat, neboť má německé jméno a je to fašista! A hlavně, Herman tady vyhrocuje situaci a chtěl by nás zavést do obnovené Velkoněmecké Říše (EU), odkud by už nebylo úniku, leda komínem koncentračního tábora. Prostě s Německem možná korektní obchodní vztahy, ale NIKDY nic víc.
        • Sice nejsem, ale prozraďte, zlatíčko , co je horší komunista a nebo fašista ? Nebo snad ruský nacista ? Já bych řekl , že je to všechno stejná havěť . I když italský fašismus byl asi tak nejpřijatelnější .
  • Ten "Herman" musí být asi nějaký fašistický č u r á k. *12* *16*
    • Herman je obyčejný lidský aušus.....
  • Banderovští fašisti likvidují plynovody h o v a da a plyn by chtěli zadarmo. Doufám že snad EU jejich vyděračství prohlédne a n a s e r e jim do klína.
  • „ Mám dobrého přítele, který pracuje v letovém provozu v Berlíně. Ten informoval už před týdnem, že vidí, jak jednotky americké armády přilétávají do Evropy a masivně vyzbrojují. A jiný přítel pracuje na stavbách pobřeží Baltského moře u polské hranice. Tam dostal i z jiných staveb informaci, že všechny práce musí být dokončené do konce září. Kromě toho získal i informaci, že nemocnice v této oblasti byly vybavené dalšími léky a nouzovými lůžky.. s tím, že bude možné další místo na přijímání vyššího počtu pacientů, Taková náhoda… Jen tvrdím : nahání to strach! Nikdo si to nechce přiznat..ale od října to tu bude vypadat jinak…“
    • Konečně !! Jedna ruská okupace mi stačí až do smrti ! Snad nebudu trávit důchod před ruskými bodáky.
      • Hlavně,že ti nevadí žít pod okupací Makaka z bílý kůči!
    • Hmmm asi mají docela dobré zprávy co Rus chystá.
      • Ty to odsereš taky, jen se neboj...
  • Chcete si rozředit lež a oprášit ruštinu? Na začátku vám bude bolet hlava, ale pak se zvyknete na pravdu: http://www.ntv.ru/video/965903/
    • Oprašovat ruštinu ??? Důvod ? myslíte " Moskevskou pravdu " ?
  • Vitaminová dieta od Putina prospěje pro hnědý euro-blbcy. Když toto nepůjde, pak přečtete si slovo S T A L I N G R A D několik krat za sebou před spánkem.
    • Kdyby Rusko nebylo dostalo od USA bohatou materiální pomoc, tak by se Stalingrad dnes jmenoval Hitlerstadt a mluvilo by se tam německy. Nehledě na to, že se Stalin s Hitlerem nejdřív dohodl na rozdělení Evropy (Pakt Molotov-Ribbentrop).
      • Bohužel, to co Rusové dostali od USA byl jen zlomek toho, co sami vyprodukovali. Podívej se na dokument, který komentoval americký herec Burt Lancaster - Jmenuje se "Velká vlastenecká válka". Tam amíci sami přiznávají, že pokud by se HDP přepočítalo na současné hodnoty, tak by se to rovnalo 2000 %. A to ty jejich fabriky neměly někdy ani střechu nad hlavou a dělaly tam děcka a ženské. Ty v podstatě vyhrály válku nad Německem.
        • Mám vážné obavy, že vůbec netušíte o rozsahu spojenecké pomoci SSSR . Ponechme stranou přímé dodávky z nichž 90% šlo do SSSR jinými cestami než konvoji do Murmanska . Např. z jihu přes írán a nebo přímo z USA do Vladivostoku. Zajímavé, že tyto konvoje nechávali Japonci na pokoji. Pomoc a velice významná byla i jinde . Třeba v licencích a technoligiích . Jenom namátkou . Všechny sovětské transportní letadla , slavné Li 2 pro Rudou armádu páteřní a nepostradatelné byly licenční DC 3. Prakticky všechny náklaďáky na kterých byly namontované kaťuše byly buď přímo dodané z USA a nebo vyráběné v SSSR na základě licence . A toho bylo mnoho a mnoho . Můžete si to snadno najít v technické literatuře.
          • Bohužel Rusové museli Americe zaplatit i to co skončilo na dně moře ( a to ve zlatě), a nebylo toho málo.
            Jinak dnes je již řeč o něčem jiném tecnika poročila.A pokud za první světové války ( na kterou dnes tolik někteří s nostalgií vzpomínají) byl v zázemí poměrný klid, za druhé světové války ( kterou jsem poznal na vlastní kůži) jsme už i v Praze poznali co jsou letecké nálety.Nechci již ani uvažovat o třetí možnosti, Potom by asi došlo na slova jednoho známého vědce.
            Světu mír
            • Lituji ale SSSR spojencům zaplatilo jen zlomek dlužné částky.
        • Reagujete na zdejšího placeného provokatéra Tečku! Ostatní ho ignorují, je to jen na Vás!
  • Těším se na okamžik až poslednírudý důchodce proběhne krematoriem nohama napřed .
    • Jsi banderovec? Zaprvé zkus byt "svobodný a nezávislý" od svý blbosti! A i bez tebe je dost špíny tady v Čechách!
    • Já se zase těším, až ty tím krematoriem neproběhneš a zůstaneš v peci, Tečko!
      • To se nepovede . Mám dojednaný pohřeb do rodinné hrobky na Olšanech . Takže, smůla. Nejsme v Číně aby byla povinná kremace .
        • Dojednaný pohřeb? A to ještě na tenhle měsíc, nebo na září? Nechci tě do ničeho nutit, ale moc dlouho neváhej a hoď si to, je načase!
          • Nějakou dobu tady ještě asi setrvám . Jak určitě víte pohřby se dají zajištovat dlouho, DLOUHO dopředu .
            • před tím si ještě stihni objednat konzílium na psychiatrii,slyšel jsem kalouska, jak si stěžoval, že musí čekat *3*
              ps. vím jaké budeš mít kytky nad hrobem.....Hermane *1* tobě tam poroste "BLÁZEN" *1*
            • To víte, nikdo neví dne ani hodiny . Třeba se zabiji v autě , nebo utopím na dovolené, spadnu ze skály v Alpách . Co já vím ? Jedno vím , nezcepením na kavalci v domově důchodců .
            • To opravdu vím, ale dva měsíce, to je pro vás moc dlouhá doba! Jak ono se to říkává: "Kdo zaváhá nevisí!", nebo tak nějak, že?!
  • Vy ste vsichni socki. Jen zelezna pest naseho knizete zastavi rusky agresory. Karel bude nas vudce a povede nas do valky proti bolsevickemu Rusku. Karel je aristokrat, knize, a slechtic. Bc. Jaroslav Kak je bohaty a vzdelany pan a bude volit Karla. Vsichni volime Karla!
    .
    • socka socce oči nevyklove *1*
    • Ale pane Bc.Jaroslave, vždyť ten Karl je starý a dementní a neudrží prd! Jaká tedy železná pěst? Lesníkem se nedoučil, neumí česky ani německy, tak může dělat vůdce leda tak smečce prašivých lišek na Boubíně (pokud by ho chtěly). Já bych do něj své naděje nevkládal už proto, že až mi bude 15 a dostanu občanku, tak budou v hospicu říkat: "Jó dědo, vy máte ale štěstí, tady na té posteli ležel před 5 rokama sám kníže!"
      • Pepicku ,ty jsi trdlo.Vrat skolne a nezatezuj diskuzi,prosim.Bez si hrat na pisek a pec babovicky.
        • Pane důchodče, proč mi nadáváte? Napsal jsem snad něco nepravdivého? To s tím hospicem si na sebe nevztahujte, ale tak nějak dopadne každý!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit