Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednou si najde chlapa i ona a on už ji zkrátí řetěz aby se dál jak k plotně a pračce nedostala *1* *1* *1* KARMA JE ZDARMA *3*
  • ObcanHavel
    v porádku, trocha emancipace nikomu neškodí, jen tedy škoda, že toho nedosáhla u nás v ČR, jsme v tomto ohledunza světem dost pozadu
  • janjosef.stika.5
    O té paní jsem už myslím slyšel.Mám dojem,že se jmenuje Kundhůta,příjmení Kund.Specielně u této paní by se kvůli neoprávněné diskriminaci pohlaví měl používat i v příjmení ženský tvar *1* *1* *1*
  • Teď mě tak napadlo, jestli ty problémy nejsou častější, než si myslíme. Mám na mysli to, že jim chybí "-ová". Takže si možná neumíme představit, co to obnáší, když příjmení žen je stejné jako mužů.
    Ale tím se toho genderového bláznění rozhodně nezastávám a sám dokonce nesnáším, když se přechylují cizí příjmení (sportovkyně, herečky, zpěvačky, političky apod.)
    • Tady je vidět, v čem je výhoda slovanského -ová.
      Jak geniální byli naši předci.
  • Já si spíš myslím, že to co vyvádí ta madam, je jistě znak těžké duševní poruchy .V normální společnosti by skončila ve cvokárně. Protože, dnes je velká část světa , sama cvokárnou, nikomu to už ani nepřijde divný.
    Je to něco podobného jako, když nás tady někdo obviňuje z diskriminace pracovitých , čistotných, poctivých a po vzdělání toužících Cikánů.
  • No a u nás by to mohlo být
    ČESKÝ SPOŘIČ místo Česká spořitelna *14* *14* *14*
    • Spíše "České spoření".
      • Genderově by to bylo jistě správnější :-)
        • Ovšem co třeba s "hadem"? *1*
          Přeci jen ta "hadice" nebude tím pravým, ořechovým *1*
  • Autora tohoto článku by taky měla žalovat. Vlastně ona ne, ale nějaký muž. Za použití slovního spojení „mateřský jazyk“. Já jako chlap chci mluvit otcovským jazykem!
    • Náhodou,
      učí tě mluvit maminka, proto mateřský jazyk.
      • A jak víš, že nevyrůstal jen s tátou?
        Vy se znáte? *1*
        • Otcové učí děti jenom sprostá slova.
          • Drahuško! Nesmíš takto zevšeobecňovat a házet špínu na všechny muže! I mezi muži jsou jemná a čistá stvoření. Zato mnohé ženy mají pocit, že něco zanedbaly a ne že se snaží chlapy dohnat, ale raději předehnat. A to ve všem.
            • Náhodou, já jsem toho názoru, že děti mají znát obojí,
              a tímto vzdávám otcům dík.
            • Ano, máš pravdu, někdy mám pocit, že některé genderové bojovnice by byly nejšťastnější, kdyby povinně všem ženám byl implantován penis, a všem mužům děloha a alespoň trojky prsa, aby bylo vše genderově vyvážené.
  • "Zajímavé je, že si ještě žádná feministka nestěžovala na to, že se zpravidla mluví a píše o teroristech, nikoliv o teroristkách, a o zločincích, nikoliv o zločinkyních. A že by ke slovu "zlosyn" existovala analogicky i "zlodcera"? Potažmo ženská forma k tuneláři, darebákovi nebo jen obyčejnému moulovi a mamlasovi? Prostě když jde o něco nepěkného, najednou mužská forma nevadí..."
    .
    Za toto "1*" :-)))). Tím je řečeno vlastně vše.
  • To má tak někdo starosti....................
  • janjosef.stika.5
    Dal jsem si k večeři chlebovou, namazaný máslovou a k tomu jogurtovou.Mé žaludkové se to ale moc nelíbilo a tak sedím na záchodové.Snad to přežiju a nebude ze mně nebožtíková.ALE I TO BY SNAD BYLO LEPŠÍ,NEŽ BÝT (JAKO V TÉ ČLÁNCE) HOVADOVÁ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit