Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den *14*
  • Ve včerejších zprávách jsem zaslechl, že Putin má takovou sílu, že při podání ruky je schopen vám ji zlomit. Potom jsem to přepnul na jinou pohádku. Od pohledu chcípáček s ksichtem jako od mšic olezlým, který si léčí své mindráky poškozováním okolních států a považující sám sebe za prezidenta zeměkoule, který může všechno. Pokus de ohlédneme zpět do historie, zjistíme, že Napoleon, Hitler a další mocipáni byli také takový chcípáčci.
    • Však jeho mluvčí nedávno přiznal že nalezení amfor pod mořem byl také podvod.

      Putin byl zpraven o nálezu a pak je před kamerou jako našel. A za ten podvod
      se nechá oslavovat. To vidíš jaká je to povaha - zakomplexovaný prcek který si
      chtěl hrát na Stalina.

      Jenže hra se mu hroutí. Ekonomika díky sankcím chcípá a je v mezinárodní izolaci.
      Proto to nervové zhroucení. Zjistil že není Bůh ale jen rudý zločinec.
      • Tak by mě zajímalo, kolik lidí píše pod nickem, soudrzkaPusinka. Jeden příspěvek je od normálního člověka, druhý od blba, kdo se v tom má vyznat.
        • To je jednoduché. Od blba jsou ty se zeleným symbolem za nickem.
          • To rozhodl Bohouš z kádrového oddělení KGB! *15* *15* *15*
        • Já jsem holka a ten druhý je rusofil který krade nicky oponentům a oponentkám
          na debatě. Pak je pomlouvá ve snaze znevážit jejich názory.

          Používají StBácké podpásovky - bere dávky ( nikdy jsem je nebrala)
          je tu celý den ( lež) má nick jako anonym ( každý kdo si najde IP adresu ví že to není pravda)
          prostě špinit a zničit protivníka.
          • Děkuji za vysvětlení.
          • Chachacha. Od Vás to teda sedí o někom psát, že pomlouvá. Sama zde jen haníte, nadáváte všem co mají trošičku odlišnej názor, od toho Vašeho, do StBáků atd... Přitom nevíte nic o tom dnešním bytí, patrně ani o životě/smrti. Troufám si říci, že nejste ani matkou. Jste jen holkou, jak se častujete. Jakou, to si lidé domyslí.
            • Vtipálku. Záhady všeho druhu jsem vždy milovala. UFO jsem viděla
              a zažila jsem i lov na ducha. Sněžný muž ztracené civilizace ještěrčí muž.. muž mol..
              To jsou témata která mám ráda.

              Jinak psala jsem že někteří rusofilové tu používají podpásovky jako StBáci
              na diskreditaci oponentky na debatě.
  • Kdyby se seškrtali příspěvky jedněch a těch samých na Tiscali, tak by to byla celkem bída.
    Bohužel v současnosti je to jen utrpení a zoufalost a nedostatek sebereflexe.
    • Jenom tvor říkající si soudruzkaPusinka vystupuje minimálně pod dalšími 6 nicky.
      • Přestan pomlouvat ty ulhaná KGBácká tlamo.

        Vy tu kradete nicky a pomlouváte všechny cop neoslavují fašistické Rusko.
        6 nicků jsem nikdy neměla tak zalez nebo bude zle.
        • Tak už si vyber Puso, buď jsem agent StB nebo KGB. Ale nejmenuj mě jednou tak a podruhé onak. To mě uráží.
          • StB byla podřízena KGB. Takže kdo sloužel u jedněch pracoval i pro druhé.
        • Teď si asi Bohouš asi nadělal do kalhot. soudruzkaPusinka má sílu jako Putin, ale o to méně rozumu. Nu což, komu není z hůry dáno.
          • Na komentáře soudruzkyPusinky je lepší nereagovat, co komentář to blbost.
  • čest,dneska se mi nechtělo na ranní tak se omlouvám za zpoždění,za chvilku se vrhnu do práce *9*
  • Putin je zakomplexovaný psychopatický skřet jako byl Hitler a taky tak skončí. Hitler ovládl vědecky, technicky a ekonomicky vyspělou zemi se schopnými pracovitými obyvateli. Putin má zemi po všech stránkách zaostalou s většinou nesamostatných, líných a neschopných lidí. Takže jeho konec bude rychlejší.
    • jako anonyme, i kdybys tady blil ty své nesmysly od rána do večera a od večera do rána (stejně to děláš) nezměníš nic na tom, že Putin je největší a také nejschopnější politik dneška, Rusko dostal z krize, o níž se zdálo, že není řešitelná, zatímco nás do takové krize naši blbci dostali někiolikrát se zvýšila zásluhou putinovské politiky v Rusku životní úroveň a oligarchové byli přivedení k pořádku. To u nás nebude pravda ani za tři sta let.

      Navíc, Rusové jsou výrazně tvůrčí národ se smyslem pro umění a také kulturně zralý, to se, bohužel o tvých vzorech z USA říci rozhodně nedá, od roku 1917 udělalo Rusko tak obrovský krok dopředu, že to jiná země prostě nedokázala a to vše z vlastních zdrojů a pod opakovanými útoky.

      Je výborné, že se v pravý čas objevil takový politik protože jinak už jsme tady měli válku,
  • Ten Kotrba je lišák, jak trefné, američtí potkani *15* *15* *15* *15*a na dvorku *2* *2* *2*
  • Jste tady většina tak posraní,že musíte psát pod pseudonymem a názory těchto poserů vůbec neberu v potaz ale pište dál,docela dobře se tím bavím debilci.
    • Doktore bylo by dobré kdyby Tiscali zavedlo psaní příspěvku jen pod
      registrovaným mailem. Pak by zdejším zlodějům nicků kteří pomlouvají druhé
      odzvonilo.
      • no ale tobě, jako zaměstnanci by taky odzvonilo?
  • Putin poslal armádu na Ukrajinu. Tam kradou území a vraždí civilisty.
    Pokud si ho paní s kosou odnese pes ani demokratický člověk po něm neštěkne.
    • Reagujte jen na mailové nicky,ostatní pitomci mně nezajímají.
      • to se tedy moc divíÍm, proč reagujete za osla diskuzí soudružkuPusinku? *15* *15* *15*
  • čela jsem na PL krásný citát od pana Kotrby: Putin v geopolitice je (ve sroovnání s jinými)vzorem dokonalého gentlemana a lidumila. Pouze se stará o vlastní dvorek, aby mu tam nelezli beztrestně američtí potkani *15* *15* *15* *15*
  • Doporučuji shlédnout včerejší tiskovku TOP na ČT 24. Na vlastní tiskovce Švancík usínal ve stoje a přepadával tu na jednu a tu na druhou stranu. Prostě se mu ta kaše v lebce přelévala z jedné na druhou stranu. Ty inteligenti, kteří neustále píšou o Zemanovi a Putinovy ve službách této lidské sr@čky a vlastizrádce ať si přilepí ty placky s čírem a vyrazí do ulic, myslím , že je ale to hrdinství přešlo , když vidí jak se TOP potápí a lid miluje skutečného vůdce Kalouska.
    Jen bych chtěl slyšet jak by se vyjádřil k této tiskovce lezprdelka Moravec, který přitakával Švancíkovi, že usíná proto, že nemůže poslouchat ty blbosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit