Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skončí v myším oleji jako vrah carské rodiny včetně dětí, tedy co z něj zbylo nebo ho pověsí za nohy a nechají chcípnout jako Mussoliniho?
    • ... ba ne, vytesají ho do skály v Mount Rushmore!
  • dearputin.com

    Nechápu proč ty peníze radši nepošleme hladovějícím občanům Ruska když to nevyšlo panu prezidentovi Putinovi s tou naftou
    • ... no vlastně proč, musíme peníze posílat do SS, vždyť by tam zanedlouho vypuknul hladomor, když jim to nevyšlo s tou syrskou naftou
  • islamisté si s nimi poradí
  • ... já mám rád z kundýý smrad a se Simonova sejratýho pinďoura ještě více :)))
    • ... moc dobře vím, jak pokročilá je tvá demence, blbečku, tak tě neřeším, jsi dávno vyřešenej :)))
  • ... malý dodateček: pouze poslední lidský odpad se zde zabývá dementním hlasováním :)))
    • ... každý demetní hlas krysy pokaždé pohladí mé ego, pokračuj, blbečku :)))
  • ... primitivním kreaturám zde nedochází, že přes jakékoli své výblitky zůstanou póvlem :)))
  • Jsem gay, transsexuál, Asiat, mám chlupy na bradavkách a říkají mě Simon z redakce Tiscali.
    • ... pokud chceš postat pytlík rýže, ty totálně zdegenerovaná trosko, napiš adresu :)))
    • a proč nám to říkáš? Co je nám potom, to je tvoje věc.
      • Protože chci. A já jako zaměstnanec redakce Tiscali si můžu dělat co se mě zamane. A vy můžete akorát držet hubu, šmejdi.
  • V případě Turecka bych se tolik nebál, že by ty peníze z EU skončily v nesprávných rukou. Ale v případě zemí Evropy, peníze vynakládané na pomoc uprchlíkům ať už na území Evropy nebo v domovských zemích uprchlíků nenávratně mizí v černé díře neziskového sektoru aniž by z toho ti uprchlíci něco měli. A to se jedná o nesrovnatelně mnohem víc peněz než je posíláno Turecku.
  • Do správných rukou? Správné ruce jsou na konci mých ramen. *3*

    Potřebuji nějakou menší vilku v dobré čtvrti, anebo někde v poklidném prostoru. To víte, pravidelně se na sídlišti rekonstruují "králikárny", sem tam se vrtají otvory pro POLIČKY (kolikrát to musí být přinejmenším police), vedle si to "užívá" sousedka s již třetím modelem mladého, perspektivního milence, pod okny se občas rozléhá řev Huronů vracejících se z
    "kulturních podujatí".
  • vanhorne
    "Kde vlastně tyto miliardové částky konkrétně končí? A pomáhají opravdu tam, kde mají?"
    Penize se staraji aby pomohly, ne do ktere kapsy skoci, protoze se jeste nenasla kapsa ktera by si stezovala, ze byla nejakym zazrakem obtezkana.☺

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit