Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč KLDR vyvíjí jaderné zbraně nikdo je neohrožuje a svět na ně kašle, tak co přetloustlý chlápek blbne. Lidé žijí v chudobě práva žádná, ale chlapeček si střílí raketky.
    Pokud by mi soused vyhrožoval, že mi jednou střelí do baráku než vyvine lepší raketu, tak mu raději odstřelím jeho dům než on mně, lepší dříve zasáhnout než bude pozdě.
    • Protože kdo má jádro na toho si USA netroufne *3*
      • Je vidět, že politiku naprosto neovládáš a si vedle jako jedle. Když KDLR vystřelí raketu tak ji mu sestřelí než dopadne do vedlejšího státu. Jo já budu čekat až nějaký chytrák mi pošle raketu na moje území a budu čekat až dopadne. Toto může napadnout jenom vol................
      • souhlas, proto i Rus stáhl ocas a chce jednat
        • rus jádro má ale co ty tečko máš staženej vocas?
  • je dobře, že útočně-obranná raketa je v KLDR už vyvinuta, konečně amrdólcům zklapane a stáhnou svá vojska z Evropy kterou už 60 let okupují,
    Kime, celá ČR za tebou stojí, vydrž







    YEAH !!!
    • Souhlas, pryč z EU, pryč z NATO.
      • Už balíš čemodan?
        • ty ani nevíš co to je
  • Ihned po odpálení rakety všichni západní "odborníci" tvrdili, že to nemůže být raketa mezikontinentální protože na to S. Korea nemá technologie. Po 3 dnech, opět ti samí "odborníci" říkají, že to byla mezikontinentální střela. Od těchto rádoby odborníků to byla účelová dezinformace řízená americkou CIA pro klamání obyvatelstva a navození a nalezení důvodu proč se i nadále vměšovat do S. Kereje a do budoucna mít důvod proč tuto zemi obsadit vojsky USA. Co taky čekat od teroristů z USA, že?
    • víme soudruhu BTW, CIA *15*
      • může za to Kalousek, bylo to zadání
  • konečněěěěééééé








    YEAH !!
    • *3*
  • Je dost podivné hulákání USA,oni jaderné rakety mají a vynakládají velké peníze na rozvoj ještě hrozivějších zbraní,ale když má rakety někdo jiný ..................... !!!
  • Chlapeček si hraje a střílí si raketky, asi mu to dělá dobře.
    Pokud si hraje doma na písečku, tak to nikomu vadit nebude, ale až mu nějaká raketa vletí sousedům do domu, tak bude mít smůlu.
  • Dnes ráno dopadla raketa do japonského moře.Proč nebyla sestřelena?
    • Času bylo dost, byl by to dobrý test/cvičení protiraketové obrany....stálo by to sice ranec, ale byla by tam úspora za cílovou raketu.
    • josef.servit.9
      Nevěřím, že ten zmetek KimČum je na listině CIA Celé to divadlo s raketama má pod kontrolou USA. Takže Čína je ten poslední, kdo se to dozví.Je to tak v kosovu,Černé Hoře,
      Rumunsku,Ukrajině atd?? Nemohu tomu uvěřit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit