Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bývalý ředitel odboru IT na Ministerstvu zahraničních věcí Jakub Klouzal, který v minulosti upozorňoval na podezřelé zakázky na úřadu, podá v souvislosti s nimi trestní oznámení na ministra Karla Schwarzenberga. Schwarzenberg a TOP 09 káže vodu a pije víno.
    Jsou to kreatury v lidské ne podobě...!
  • Pánové ruku na srdce,to opakované klišé o nedměrném užívání alkoholu u presidenta je dost slabé.Je tu dost kandidátů kteří jsou na tom podstatně hůře , ale o tech se nemluví.mám pocit že vám Zeman leží v žaludku a vám nějak došli argumenty atk to pořád papouškujete dokola.kolok z vás by bylo rádo v jeho věku s jeho vědomostma.
  • mellys
    ... Nebaví Tě platit za elektřinu, za plyn ?
    Zálohy a zase zálohy a pak zlodějská faktura, a eventuelní odpojení nebo exekutor.Nebud hloupej!!! Přestan investovat do kravin a…Pořid si fotovoltaiku a gratis si ohřívej svůj zadek! Zahodˇ tlustý ponožky, kabáty a Larisy.Už žádný zamrzlý okna, abys nepropásl jest-li se to venku už mele…Otevři si okna dokořán, pustˇ do domu čerstvej vzducha hlavně pravdu, lásku a svýho psa a kočku.Vyraz dveře s každým, kdo Ti bude nabízet levné připojení na elektriku a plyn.2,5kw Ti bude stačit, přitáhni si slunce, třeba i zamračený, které je zadarmo, do domu.Koupíš si např. 13panelů po 200watech, dáš je na střechu, svedeš slunce do bojleru, ten Ti ohřeje vodu a čerpadlem /z baterie /ji dotlačíš do trubek a radiátorů a můžeš čučet na telku.Matka Ti uvaří kafe /z baterie /a můžeš čučet z okna,na souseda, jak táhne káru s předraženým uhlím a dřevem,a pak to hází lopatou do sklepa a řeže a štípe,do tý doby než si uřízne ruku nebo se praští sekerou do hlavy.A přikládá furt do kamen,a škrtí jističe,pojistky,děti,a matku,za to ,že má malej důchod...Všude cedule…zavírejte dveře, okna a větrat jen na jaře! Matka Ti uvaří oběd,vypere,vyžehlí,/z baterie/a mužeš čučet z okna, jak výběrčí daní u souseda počítá kolik má na elektroměru, aby mu vzápětí poslal
    nehoráznou fakturu za předraženou elektriku.Ty budeš taky čučet, ale na svůj elektroměr, abys viděl, kolik jsi už ušetřil.Všichni budou chodit okolo Tvý střechy a budou Ti ty Tvý panýlky tiše závidět.Do druhýho dne máš panely v garáži.Tak rychle objednávejte, A hlavně to nikomu neříkejte...!!!
    • Tvuj projek který tady prezentuješ je úplně mimo mísu.Pokud nebudeš mít smlouvu na odběr za hříšné peníze ,tak za ty akumulátory zapaltíš mailant.Nemluvě o dalším techn. zázemí.Beru to jako provokaci. *3*
  • Vážení přátelé. Přišel mi před nedávnem e-mail, kde byly rozpracované solární firmy v celé ČR, které tunelují stát. Mezi nimi byli vlastníky Jiří Paroubek a Mirek Topolánek. To snad nejde ani komentovat. Prosím o vyjádření, zda tomu tak je, abych si udělal pokud možno objektivní obrázek. Děkuji.
  • Špidlova akce. A kdo tam dosadil Špidlu? Zeman!
  • Ja bych potreboval vysvetlit vyznam podnadpisu "Solarnici se vykoruceji". Fakt jsem to v zadnem slovniku nenasel. *12* *12* *12*
    • Překlepů si všímají jen pitomci. Když někdo píše rychle, často zavadí o nesprávnou klávesu a pokud si to nezkontroluje, tak odešle překlepovou pitomost a pak už se to nedá opravit, leda dalším příspěvkem. Ale diskuze tady nejsou diktátem z češtiny a já tedy je neznámkuji jako nějaké hrubky, sám nadělám překlepů také dost, ačkoli jsem z češtiny a pravopisu v životě neměl horší známku, než za 1 !!! Ale tady na diskuzi, když mi to uteče překlepem, tak už mi nikdo do "žákajdy" kuli nedá...
      • Nepsal jsem o prispevcich, ale o clanku. Ten musi byt bez preklepu, ty genie, cos mel vzdycky z cestiny jednicku. To nevis, ze zverejneny clanek musi byt bez chyb, natoz preklepu? Pristals na Zemi dneska, nebo co?
        • Ty jsi opravdu troll ( nebo trotl)? *1*
  • Lepší střízlivej spánek, než opilecké kecy, že?
  • Když pomyslím jaké "osobnosti" české kultůry chtěli prosadit knížete na hrad tak by mě docela zajímal jaký mají na něj názor když ho vidí takhle chrápat ve sněmovně.Umíte si vážený spoluobčané představit jak chrápete v práci u pana podnikatele?
    • Občas bych si přála,aby ten současný raději chrápal ! Když chrápe tak nehulí a nechlastá.
    • Ono,az ti bude jako panu Karlovi a budes poslouchat kecy nakyho komunistickyho vozraly-tak si pis,ze tez usnes.A verim tomu,ze se jiz neprobudis...
      • Ten starej voprus má chrápat doma. Né za mé daně ve sněmovně. Komunistickej vožrala byl zřejmě tvuj táta, jinak by takového vla nemohl zplodit. *1*
      • Právě proto už by tady "pan Karel" neměl zaclánět. Je už pro srandu králíkům.
        • No,ja jsem presvedcen o tom,ze by bylo pro narod lepsi,kdyby Eman z Nusli urychlene natah brka,nez vyprovokuje svymi opileckymi bonmoty sousedni zeme k ataku!Nemusi se jednat o Nemecko,ale spise Polsko a nebo Rusko.
          Vzhledem k tomu,ze se jedna o Sovetskeho spicla,tak muzete pocitat s dalsi Ruskou docasnou okupaci!Nikde neni psano,ze prave proto tento exot nekandidoval.
  • Tak co, má bolavej palec? Podezřele se klátil!
    • Ten je ožralej permanentně už dlouhé roky.
      • Ožralej budete vy, když si ho pletete s králem všech opilců Havlem..
  • Kárl Swarc si zkoušel budoucí polohy v penálu ?
    • Než poslouchat ty Miloušovy hruškovicové bláboly tak je lepší si zdřímnout.
      Aby v tom penálu nebyl dřív Miouš. Chlast je prevít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit