Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buďme rádi že máme Zemana, vzdělaného inteligentního muže a ne nějakého cizího somráka!! *14* *14*
  • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !,. *14* *14* *14* *14*
  • Jsem hlupák, vím to ale co mám dělat?
    • Že seš blbeček víme, a že kradeš nicky, to víme taky, soudruhu.
    • Přestat tady psát!!
  • Konečně dobrý prezident po těch dvou nemožných.
    • Kde?
  • Pišta Žiga je cikán ze s Plzně, je to opravdu hlava prasečí. *12* *12* *12*
    • A já říkám skopová!! *12* *12* *15*
  • Zeman a Gottwald, jako dva bratři... usínajícího Karla rád nemám, ale z Miloše a jeho keců, manýr, poučování atd je mi *11*
    • a taky moje rec ! Zemanovo poucovani a kecy, vic nez dost. At se konecne zalkoholizuje tak aby se nikdy na verejnosti neukazal.
      • Zeman je náš president a hlava státu, díky Bohu za to !, *14* *14* *14* *14*
        • Komunistická pizda není schopna vymyslet vlastní nick? Vyvolej si ducha staráho vraha Grebeníčka, on ti něco poradí.
  • To Lojza II: !!!! Doubrava je hlavně bývalý člen KSČ, kde z prospěchu vystoupil až v roce 2010, kdy se nas-ral do strany Severočeši.cz za liberecký kraj a najednou se z něj stal "demokrat" jako z každého "chytřejšího" komunisty.!!! A tato rudá skopová hlava chce rozhodovat o věcech, kterým vůbec nerozumí... *10* *13* *9* *7*
    • Senátora Doubravu to nezná a vynáší to tu nějaké soudy, stvoření hloupé. Ten aspoň nepřešel k pravici jako ty největší komunistické ludry. Hlava dutá duní o rudých skopových hlavách. Sebevědomá blbost je ta nejhorší varianta.
  • Peto pust mne k te sve koze, uz jsem dlouho nic nemel.
    • Je to poznat.
    • To by šlo v úterý, to mám půst, stav se odpoledne.
  • Už mě nebavíš komunisto, bejvala tu s tebou větší sranda. Čest!
  • Že vám ale v padesátých létech souduzi zavřeli ty vaše nevymáchaný držky co? Začínám to chápat. Bylo to nezbytné a přijde to znovu. Jenom ty sadisty do lágrů bude nutné opětovně hledat ve vašich řadách, protože jinde je nikde nenajdou.
    • To Čuk a Gek: Je velká škoda, že Vás všechny v roce 1990 nepověsili. Byl by zde konečně mír a pokoj...Jistě jsi velký svalnatý primitiv s IQ šumící trávy, který se neštítí jakékoliv *12* *10* *16*
      • Tak ono by to chtělo někoho věšet??? A po všech těch prasárnách co to od 1990 natropilo?? Z plné zaměstnanosti do nezaměstnanosti jako prase, z nulového zadlužení do zadlužení přes bilion (pro to tvoje vysoké IQ co tu předvádíš to znamená milion milionů), tisíce lidí bez domova, úpadek úrovně školství potažmo znalostí o řád dolů, tunely, podvody, ožebračování bezbraných. Tak tohle se může líbit jenom pravičáckým zrůdám.
        • To Čuk a Gek: Až na to, že tohle všechno mají na svědomí ty a další tobě podobné komunistické zrůdy - převlečené ku-vy za kamarády a za demokraty. Jste nas-raní úplně ve všech firmách, v dozorčích radách, ve stranách. Šmírujete slušné lidi v obchodech, s kým se baví a o čem se baví, na ulici pozorujete cvrkot, aby vám nic důležitého neuniklo. A vono se to ještě bude urážet, ty rudé *12* bez morálky. *10* Kdyby se stala opravdová revoluce, tak vaši zločineckou organizaci už dávno zakázali... A ty a tobě podobní jste dávno na Pankráci, tam kde jste zavírali nevinné lidi za nic...Jenom, že řekli pravdu...Ale přece soudruh soudruha nebude zavírat. *3* To dá rozum... *7* *13* ! V Rumunsku by jsi za tohle již dávno šel ke zdi jak soudruh Ceauşescu se svojí manželkou...! Míru zdar, bolševiku. *3* *1*
          • Justícia - co to je, jakého rodu? Hlava vymatlaná každopádně. 99,98 procent voličů kandidátky jednotné fronty každých 5 let potvrzovalo legitimitu předchozího režimu. To znamená takřka každý s volebním právem a s pravděpodobností rovnající se 99,8 procentům i Justícia a ne-li, pro dětský věk, tak rodiče. Co si budem namlouvat. Já patřil mezi onu 0,02 procentní minoritu, takže svědomí v tomto ohledu lepší než drtivá většina. A ono si to bude brát do držky jakési komunistické zrůdy? Ty už dávno otočily kabáty na ruby. Pravda, já v mých názorech od tehdejší doby taky otočil o 180 stupňů. Budiž mi omluvou, že jsem neměl tušení jaká svinstva se mohou dít v totalitní demokracii. Kam se hrabou komančové.
    • Nemáš čím chápat, rudej vrahu.
      • Tebe já tipuji na praporečníka na prvních májích v první řadě. Vsadil bych boty, že ne-li ty, tak tvoji rodiče manifestačně potvrzovali legitimitu tehdejšímu režimu o každých volbách a teď se můžete studem podělat, tak tady řičíš jak protrženej.
        • Jak ty to děláš, že vždycky trefíš; známe se z průvodů?
          • To sotva. Možná z kriminálu, kde tací jako jsi ty nás hlídali jako bachaři. Do průvodů nás nepouštěli ale ta největší hovádka z nich tam posílali.
      • Za to ty máš v tý tvý palici nahnojeno i za ostatní.
        • Dokonce nejseš schopnej sesmolit seriozní větu, o souvětí ani nemluvím.
          • A klikáš si sám líbí co?
            • Jo. A dvakrát, pitomče.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit