Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A za to že okradou lidi jim Drábek dá odměny aby byli "loajální" ke svému ničemovi.Chudým brát a svým hurvínkům mastit kapsy to se to hospodaří když nás nikdo memlátí přes nenechavé prsty Drábku.
  • Pošahanec Drábek zapoměl, že příživník je i on a cikánská verbež které táto zločinecká vláda cpe předkem - zadkem!! Ti nikdo nepřinutí nikdy makat !! Ze 100 tak 1/2 cikána !
    To že si tato sorta lodí jezdí zdarma v autobusech je výsměch všem invalidlm !!! Cikán se narodí a má už důchod !!!
  • Ten Senjuk je absolutní blbec. Blbci mohou být v jedné činnosti nadprůměrní, to jim člověk nebere. Tenhle blbec je nadprůměrný v blbých řečech.
  • A jak víte, že Drábek donutil makat zrovna "bolševické kretény" ??? Ti jsou přece zašití na vysokých postech a prachů mají, že by s nima mohli dláždit Václavák. Na té poště totiž budou lidé předkládat občanku a možná nějaký ten průkaz nezaměstnaného, ale rudou knížku určitě na nich nikdo chtít nebude. Takže takovému článku říkají Angličané: " Hit and miss" !!! ( Uhoď a vedle !).
  • Pokud "bolševickými krtény" jsou nazývány osoby v zaměstnaneckém poměru,pak se jedná o šíření
    třídní nenávisti a bejt tim frajerem,co tohle vypustil zs svý smradlavý dřžky,sháněl bych už advokáta
    a ochranku. *16*
    • Spíše by se měl těšit na porevoluční přátelský pokec s katem.Ten už ho a jemu podobné,z takové sprostoty vyléčí.
      • Můžu vás o něco požádat?Přestaňte psát voloviny typu katovské mučírny apod.Deklasujete tím své příspěvky,které někdy mají hlavu i patu.K tomu bude stačit pracovní tábor,aby tyto lidé poznali jak vykořisťovali svůj národ a ten podnikatel tam bude dělat kápo,aby jim ukázal jak umí makat on.Já se dobrovolně hlásím se IV.odbojem na hlídání a budu jenom potřebovat rozšíření zaopatřovacího zařízení.Jedno v každém okresním městě.
  • Naši podnikatelé i pseudopodnikatelé by zřejmě uvítali,kdyby se u nich pracovalo šestnáct hodin denně zdarma a pro vejplatu se chodilo na sociálku. K tomu jim dopomáhej Žide!
  • Tedy Žižka a císař Josef byli Češi.Tedy nevím, jestli Petr je původem Čech, ale určitě mohu potvrdit, že se zde prezenzuje jako nevzdělaný hrubián a sprosťák!Tedy ocenění zasluhuje za to, že je vytrvalej, myslím hrubián a sprosťák!
  • Jestliže se někomu umožnuje nadávat pracujícím, že jsou bolševický k.. a odpověď není
    zveřejněna , protože obsahuje neslušná slova je ten , kdo nadávku vůči pracujícím vyslovil
    něco jako lejno, sekret, parazit .
    • Václave, jsem dalek nějakého zevšeobecňování, ale to, že je někdo "pracující" ještě neznamená, že by nemohl být bolševická k.. i takové znám.
  • Tedy ta grimasa z úvodní fotografie mě silně připomíná vystupování jistého jihoevropského diktátora ze čtyřicátých let minulého století!
  • Jirko máš pravdu. Ty PAKA, kteří stále melou jak se za totáče stáli fronty na banány a toal. papír, se dnes zřejmě nedívají jaké banány nám sem vozí dnes. Když k nám do Teska přivezou banány , tak jsou zelené jak brčál. V zemích kde banány rostou by to nežrali ani opice!!! Tak to dovezou k nám!!! Hlavně, že jich je dnes hodně.
    • Koloníku, já mám banány rád (asi po předcích *1*) a ty zelené prostě nekupuji a vždycky si mohu vybrat krásně žluté. A když je nemají v Tescu tak je dostanu v Kauflandu nebo jinde. Ještě se mi nestalo, ře bych si nevybral.
      • Teda neznám býložravce, kterej by neměl rán banány.Zvlášť ty žluťoučký.Ty nemusíš Petře ani přežvykovat viď!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit