Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Jestliže můžu na panu Drábkovi něco pozitivně kvitovat, tak je to fakt, že mě přiměl k tomu přemýšlet nad investicemi. Dnes dělám investice do zlata a mám poměrně slušně diverzifikované portfolio mezi kryptem, komoditami a měnami. Nicméně došlo mi, že na stát se prostě člověk spolehnout nemůže. Zvlášť dneska, když je rekordní inflace, všechno jde nahoru a stát od toho dává ruce pryč. 

  • že -nikoho do chudoby nepošle ??? už tam jsme
  • S čím člověk nemůže nic dělat, s tím se musí naučit žít.
  • To je opravdu jeden z největších zmrdů ve vládě.
  • Co pindá ten zloděj, je úplně jedno. Jak to doopravdy je, posoudí každý sám, při pohledu na ceny. Vidí je každý den!
  • Co ten pitomec mele za hovadiny!!! Ať si to vyskouší sám na sobě parchant utopenec 09
  • Drábek je neobyčejný gauner a zhovadilec. Pryč s ním a jeho blábolama. Sám tomu co říká nevěří. *11*
    • Právě naopak! Ten už je tak zblblej svojí vlastní propagandou, že už jí sám začal věřit. A to je to nejhorší co se "politikovi" může stát. *13* *13* *13*
  • Já si myslim,že nárust DPH není nijak drmatický a dal by se utáhnut,ale to by si nesměli prodejci zneužívat situace a sami nezhoršovat situaci tím,že zvedají ceny aby se napakovali.Prodejci začali zvedat ceny už koncem roku a proto dnes stojí potraviny tolik peněz.Jejich hamižný přístup k zákazníkum je odsouzení hodný.ale to je už řeč o slušnosti a férovosti k zákazníkum. Holt z cizího krev neteče!!!!!!!!!!!!
    • začali už v září *16*
    • Už i lahváče Plzeňského jsou v Německu levnější. A ještě vyděláte na nižší záloze za flašky /je ca 2,- Kč/ a za bedýnku /je ca 80,- Kč/. *2*
      Takže když hodně vypiju, tak hodně ušetřím *2* *2* *2* *2* *2*
  • To je borec . Krysák zapomíná, že to není jen DPH, ale elektřina, voda, plyn, nájem, benzin.
    Jen dál nás derte a ještě chvíli serte. Pak uvidíte. *16*
  • Do ulic, do ulic a na hrad. Vaházet ty zkurduply a hned, zordrtit je na fašírku a pomazat lejnem.
    • SOUHLASÍM,, banda zkorupovanách sráčů,které nikdo neodsoudí.Nechal bych nahradit všechny škody-zabavením jejich majetků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit