Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobře si tyto lidi,(pokud se o nich tak dá hovořit), zapamatujte!
  • A j v tom případě podporují pořádný kopanec do koulí pana Drábka.
    • Souhlasím pokud by je měl, ale zdá se, že ty svoje krávoviny vymýšlel jenom proto, že je nemá. Ze závisti tedy vymyslel bič pro sociálně slabé. Já se však domnívám, že muž bez koulí je v podstaté také jenom (redakce promine), skot bez koulí. Je to nyní redakčně v ažůru? Pokud si řádně prohlédnete jeho foto zjistíte, že se nejedná o podobnost čistě náhodnou. *1*
  • zavřít to *12*
  • Pověs si svého rudopicha!
  • Když zde pročítám zdejší názory, mají v hromadě věcech pravdu. S-karta je obrovský nesmysl,který byl vymyšlen proto, aby se kontrolovali finanční toky a aby věděli kolik lidi pobírají peněz. Je to ohromný podvod a vyhozené miliardy, na kterých vydělá hlavně Česká spořitelna. Chtěl sem také tímto napsat, že aš budou parlamentní volby, tak si každý občan této zamě, musí uvědomit, koho volí a vspomenout si co pro nás udělali pravicové vlády. Je důležité jít k volbám všichni a být zotpovědni za to koho volíme. Já určitě budu volid ČSSD.
  • *16* Tento lump rozdával miliony na odměnách pracovníkům, kteří pracovali pro Drábka.
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/158971-drabek-deficit-duchodoveho-uctu-bude-letos-rekordni/?mobileRedirect=off
    Blb zůstane blbem. *16*
  • Už ho konečně vsaďte do želez, furt bude obhajovat rozkrádačku pomocí S-karet, ten výplod jeho hloupého rádoby-manažerského nemocného mozku.
  • Hele ty osobo Drábkojc. Moc by mě zajímalo, kterej blb ti dal slovo v médiích. Ty jsi již obyčejný občan jako my a nikdo ti nedal právo udílet svá moudra (píčoviny) veřejnosti. Ty bys mohl být jenom rád pokud by na tebe veřejnost zapoměla. To se věřím ale nestane Již mám pořadové číslo na tvé fackování. Budu si muset počkat. Je to číslo 3 245129. Myslíš, že se na mne ještě dostane? Byl jsi zůstal jsi a vždy pro nás budeš hnusné *12* ty hadí xichte.
  • Drábek má myšlenkové pochody jako Klaus, Goebels by taky stále opakoval co je špatné je vlasně dobré chceme pro vás dobro i kdyby vás to mělo zabít.
  • Ať je klidně schvaluje,ale v kriminále.Jenom tam patří.Měl by poslaneckou sněmovnu vyměnit za útulnou komůrku například na Borech. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit