Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asocíál Drábek by měl odstoupit společně i s celou vládou. Pravičáci před volbama slibovali lidem lepší život a je tomu přesně naopak, navíc ODS deklarovala ve svém volebním slibu podporu drobným živnostníkům, které teď chtějí naprosto zlikvidovat. Živnostníci asi skončí a půjdou se přihlásit k nezaměstnaným a stát bude za ně platit zdravotní a sociální pojištění. Tak tedy nevím jak na tom stát vydělá, ale spíše prodělá. *16* *16* *16*
  • Slováci už zase stojí na náměstích a řvou "Už vás máme plné zuby" a co my tady??? Na Netu vymyslíme kulový. Včera proběhlo shromáždění všech možných iniciativ, kteří chtějí račít rozvážet letáky a použít vozy s tlampači k vyburcování lidí proti této protilidové a gaunerské vládě. Ale jak zvednout českého trubu z kanape??? To vskutku nevím !!!
    • V předposlední větě má být samozřejmě českého troubu.
  • Žižka a císař Josef byli také Češi, ale v žádném případě se sebou nenechali orat tak jako současná generace.Nakonec, ona si to vlastně zaslouží.Vyzvonila si to klíči a a pomohla do čela státu nainstalovat osobu, která prosperující stát nechala rozbít a za jejíhož vládnutí začalo intenzivní rozkrádání a tunelování ČSR, a později ČR.No a co dnes?Většina lidí by chtěla ,aby tato osoba byla vyhlášena spasitelem státu, a nechává podle ní pojmenovávat kdejaký patník.To , že od "sametu" řídily náš stát vlády korupčníků, tunelářů a zlodějů je každému jasné, ale většina lidí, kteří chodí k volbám je volí stále dál.Takže "Čecháčkové", i na těchto stránkách,přestaňte nadávat, sklapněte podpadky a buďte rádi, že je hodně banánů a toaletního papíru a že fronty se přesunuly na Úřady práce.Alespoň nějaký posun, že!Na víc zatím tato generace, živená intenzivní propagandou, jací že to byli ti komouši lumpové a zloději, nemá a dlouho mít nebude.Lidi je mi vás hluboce a upřímně líto, ale máte to, co jste chtěli, co jste si svými klíči vlastnoručně vyzvonili, a co v každých volbách pravidelně potvrzujete.A budoucnost? No nečeká vás nic jiného, než držet hubu a krok, protože současný systém je už tak zažraný(jako klíště), že už s ním současná generace servilních slouhů a pokakánků nic neudělá!Je mi vás opravdu líto, ale je to tak!
  • To je možný Martine že ani revoluce už to nezachrání. Ale lepší aspon něco zkusit než pomalu umírat zavalen hnojem. Trošku osladit panstvu ty jeho hříšně nakradené miliony.
    to že to směřuje k válce je jasný každýmu kdo sleduje svět ano vrátíme se do jeskyn a začneme tu hořkou frašku jménem život znovu.
  • Politik, který není sociálně orientovaný nemůže dělat sociální politiku, protože jí nerozumí.
  • Martine naprostý souhlas. Podobnou zkušenost jsem získal při spoluorganizování petice z 300 oslovených se připojilo 50 zbytek neměl čas nebo ho to nezajímalo. češi jsou prostě pasivní naprosto neradikální národ který se semkne jednou za rok při hokejovém ms.
    Na druhou stranu nesouhlasím z tvými volbami - koho chceš volit ? ODS čssd ? to jsou zloději jeden jako druhý a samotná ksčm nic neudělá a rozhodně né s tímto měkkým vedením v čele s panem Filipem který je zcela nevýrazný na lídra opoziční strany.
    Volby řešením nejsou jen revoluce ale obávám se že pokud nezbudíme Jana žižku tak s tímhle národem nic nepohne. Když mu chutná je mu všechno putna !
    • A po revoluci co?
      Tady nepomůže už ani ta revoluce.
      Spíš si myslím, že to dopadne ještě blběji.
      Nejdřív ekonomicky padne evropa, pak usa a pak přijde mela v podobě světové války.
      Všechno se zboří, vyvraždí se 2/3 populace a pak se začne na novo.
      Historie se opakuje. Sice si takový scénář nepřeji, ale vše tomu nasvědčuje.
  • Lidi, je mi z vás na nic.
    Když čtu tyhle vaše plky, kritiky, a nářek, musím se zeptat, kde jste všichni byli při volbách? Kde jste všichni byli při demonstracích, které byly v Praze? Většina z vás seděla doma a čuměla na bednu a řikala si JÁ NIC NEZMĚNÍM, MĚ SE TO NETÝKÁ, ONI TO UDĚLAJÍ ZA MĚ a já nevím jaké ještě výmluvy.
    Když jsem u nás v továrně chodil mezi lidmi, kteří neustále pláčou jak mají moc práce, jak mají malou mzdu, jak na ně stát kašle a říkal jsem jim, kolegové, je čas něco změnit, pojeďme na demonstraci do Prahy, se zlou jsem se potázal. 1/3 zaměstnanců vdávala své děti, druhá třetina pohřbívala babičku a zbytku se to netýká *11* . (Holt v létě bylo hezky a na podzim zase zima).
    A tohle je problém celého našeho národa, máme jen to co si sami zasloužíme. Tam nahoře sedí jen vzorek nás všech, se všemi typickými vlastnostmi národa českého.
    Byl jsem u voleb a chvíli jsem sledoval jací lidé chodí volit, jsem z malého města znám tu skoro všechny. K volbám z 95 % přišli jen podnikatelé, lékaři, učitelé (lidé kteří bídou netrpí) a jen doopravdy málo lidí z těch, kteří teď jen nadávají. Bylo hezky, maminky byly na procházce, dělníci seděli v hospodě, před supermarkety postávalo pár bezdomovců s krabicemi vína, na které jim dala sociálka, důchodci se starali o své zahrádky. Tak vypadaly volby u nás na malém městě, tak vypadaly volby v celé čr. Tak se ptám, co vlastně chceme?
  • Je přece jasné že Drábek nemá žádné vzdělání naposledy dělal poskoka v Jablonecké teplárně
  • Asi je to všechno pořád málo a nebo by jste byli již také ochotni jít do ulic ? Obávám se, že né. Dobeš, Drábek jsou nekompetentní egoisté, které tam drží různé společenské a finanční loby. A Vondra ten odstoupí až bude rozhodnuto o nových stíhačkách a budou to nejspíš americké vyřazené stroje, pak se i Vondra odstěhuje do USA a na PROMOPRO si již nikdo nevzpomene. A těch pár set milionů Kč, to je přece brnkačka. Vážení spoluobčané, jsme jen stádo ovcí, které se nechává neustále stříhat !! Je třeba si připomínat historii, jako je třeba Velká buržoázní revoluce ve Francii nebo i Velká říjnová revoluce v Rusku. Podtext i důvody těchto revolucí byly stejné i když jsou nyní rozdílně vykládány.
  • ty jo, on ma opravdu kralici pysk krypl *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit