Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento pán mne zklamal. *15*
  • Vítačka
  • ta drábová vypadá jako dráb
  • Skoda... myslim, ze je to ferova a neuplatna zenska...
  • Doufám, že Gazdík už po volbách nebude o ničem rozhodovat.Lidovci se s ním asi budou muset rozloučit, aby se nevezli s ním a Starosty.
    • Jestli Gazdík takto vychovává i skauty no potěš pánbůh,nevím co z nich vyroste.Snad další Gazdíci,Kalouskové,Klausové,Sobotkové atd
  • Pani Drábová, na Temelíně pracuji již řadu let. Moc si vás vás vážím.Pro mě jste bezpečeí. Prosím zůstaňte.
    • Dana Drábová rezignuje na funkci středočeské zastupitelky!
  • Předpokládám,že po volbách už bude jméno Chovanec jen smutná minulost.A s ním i celá ČSSD.Už je darebáky nemohu ani cítit natož vidět ty huby.
    • Basmea... *1* *1* *1*
      • Ty jso opravdu tak hloupý?Nevím proč zminuješ BASMEA....,vidíš sand že by jsem jej preferoval?Ty musíš strašně inteligentní že ti to IQ až překáží.Troubo.
        • Vážený doktore, pokud jsi tedy opravdu získal legálně ten titul, proč se tak zlobíš? Asi jsem nechtěně ťal do živého. Jestli jsem hloupý, to musí posoudit jiní. A stejně tak jak moc jsem inteligentní. Po celý svůj život se vzdělávám a dospěl jsem k pravdivosti toho, co tvrdil Aristoteles:"Vím, že nic nevím." Možná by to chtělo zopakovat si pravopis, ten moc "doktorsky" nevypadá. Tak ať se Ti daří. *4*
          • Pokud jsem si stačil všimnout,jiní už tvé počínání tady posoudili svými hlasy.Sleduji,že ty velmi rád používáš výroky jiných,protože jsem zatím tvou vlastní myšlenku nikde nezaregistroval.Dále nevím kde jsi přišel na to že se zlobím,lidé tvého ražení jsou mi zcela ukradení jen mně mrzí že mají volební hlas stejně jako lidé rozumní a s globálním přehledem a nepasují se do role všeználků.Mohu ti soukromě sdělit,že moudrost a mentální vyzrálost v pravopise není.Nejsem si ale jistý jestli jsi schopen tolik informací vůbec vstřebat.Aby jsem nezapomněl,-scio me nihil scire neřekl Aristoteles ale Sokratés,to jen na okraj,ty jsi opravdu hloupý a s tím už toho asi moc neuděláš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit