Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak sakra budou koblihy nebo nebudou? Na podzim mají být volby tak doufám budou koblihy.
    • vymaštencům tobě podobným se koblížky nedávají.Obejdi popelnice mrkni i vedle - pro takovou lůzu je venku jídla dost.Koblížků by bylo zejména pro tebe škoda.
  • Drahé volební kampaně by měly skončit hlavně pro soudruha estébáka Bureše. Nahrabal si už dost, ať už jde od válu
    • No jo, když někomu stačí kobliha a ví koho má volit.
  • ... nechal jsem si vybělit řitní otvor :)))
  • ... já jsem velice chytrý, mám několik vysokých škol, tak pozor hoši :)))
  • blééééé *7* *10* *7*
  • ... je fajn, jaký to zde je k*k*t, společnost potřebuje také zakomplexované tupé kopáče :)))
  • bléééé *7* *10* *7*
  • bliju nonstop, pobliju vám celou inteligentní diskusi....nic jiného neumím......blééééé *7* *10*
    • ... ty jsi nikdy nediskutoval, primitiv ani neví, co to je, a bavíš mě pouze ty, pitomečku :)))
      • se diskutovat nedá. Jednak nechápeš o čem je řeč a jednak je to pro mne ztráta času. Blij dále pitomečku.....to jediné zvládneš....
        • ... neopisuj, s primitivy nediskutuji, jen z nich úspěšně dělám naprosté trosky, moulo :)))
  • bléééé...... *7* *10*
    • ... užívám si tvou duševní bezmoc, makaku, vždy si s tebou budu hrát, jak budu chtít :)))
      • Ale no tak jak si ty páchnocí lopata můžeš užívat?Smrdíš tady po své matce. Žumpáci jsou vždy v převeliké oblibě.
        • ... použils posledních pár slov ze své ubohé slovní zásoby, hlupáci mě vždy moc bavili :)))
          • ale kdeže lopato.Jednak do tebe dnes skvěle kopu.A to je na tom to krásné.A ty jsi bezmocný.To už je úděl chátry.Jen přihlížet jak je ostatním pro srandu.A nic s tím neuděláš.
            • ... nevysiluj se, chudáku, nikdo nečte opakování pár výblitků z kanálu, čau, nulo :)))
  • omluvte mne....... *10* *7* je mi nějak šoufl a jako vždy nic inteligentního kromě zvratků ze mne nevypadne......
    • ... když není IQ, nezbývá nic jiného, než si představovat, že schází také jiným, ubožáku :)))
      • aaaa hnůj se nám tady představil jako filozof! Zalez do nory ke svojí zparchantělé rodině.Smrdíte až sem!
        • ... zklamu tě, blítí největšího tupce na netu nemůže urazit, třesu se smíchy, mongole :)))
          • cha cha to se povedlo.Jak páchnoucí žumpák představuje smích.Kdepak jsi vytočený.Skvěle.A jsi už bezmocný lopaťák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit